Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én nem értek ezekhez, csak ahhoz hogy ha kijön egy szerelő 20 ezerrel indul a buli
felénk 2 gázas van aki kimászkál házakhoz egyikre többnyire heteket kell várni, a másikat meg szinte lehetetlen felhívni, ellenben ha sikerül kijön sokszor még aznap
aztán úgy agyaltam veszek egy egyszerűbb cuccot aminek nem sok baja lehet és ha nem működik megcsinálom 2 nap alatt
a régi bojlert is megpatkoltam addig ameddig nem jött meg az új
nem emlékszem pontosan de rendes 8 órás bejelentés 8 órás fizetés, napközben meg is lett volna a 8 óra csak éjjel 0 a forgalom és lehetett menni maxigázon is így gyorsabban megvolt a fuvar
olyan fasza piskóták meg egyéb cuccok voltak hogy tuti híztam volna évente 20 kilót most már lennék 250 kiló
Node mennyi az ára?
A regit ne szamold,az pipi szerint ingyen penz. 😂
Az a két milka nem pénz,ne hagyd magad átverni.
Már nem téma! Gáz kombi kazán a menő.Légy oly kedves ehhez alkalmazkodni.
Villanyautó téma megy még, homárok? 😅
Hát én most elég elkeserítőt számoltam ki... ha most lecserélem a benzinest, és kapok az újra 4M támogatást, akkor 3 év alatt összesen 2M-t spórolok meg.
Bevallom, többre számítottam...
Plusz nem tudom, a külföldi töltőkön hogy vergődök át (ha nem Teklát veszek, mert azzal megoldott)
Gáz kombi kazán kellene,a Hajdura minden jót írnak,egyszerű hőcserélő,stb sok meghibásodási lehetőség kizárva. De már kaptam olyat is ,hogy Hajdut ne.Teljesen tanácstalan vagyok.
És a meló mennyit tejelt volna ? 😂 Gondolóm leeset volna egykét süti is 😋 😍 😂
Köszönöm! Majd titokba hallgatok rá, egy szót sem nehogy rájöjjön.
bojlerben hajdút vettem, mert azt én is megjavítom nem nagy pénzért
aki azt mondja nem jó mivel indokolja?
😃pedig igy is megmondja kurvára a tutit de ugyis hülye vagy ha mást veszel😃😃😃😃
nekem majdnem lett jó melóm csak későn tudtam meg és már felvettek embert, éjjel 1 kor kezdődött a meló furgon megpakolva sütikkel, 4-re pesten volt a lerakó aztán 7kor már itthon volt az ember heti pár alkalommal
nálunk mindenki korán fekszik, asszony már sokszor 8 előtt alszik szóval nem lett volna gond az alvással
odafelé szinte 0 forgalom visszafelé mire megindul már pest körzete is régen elhagyva szóval haladós a fuvar
hát nem vártam volna 3-4-5 hónapig
140-150 cím rögtön stimmel 16 -17 óra melóval
de 600ezer ft kézbe se tudnám csinálni hosszú távon ,és gyanítom hogy a plafon fizetés is kézbe max 400-450ezer lehetett 😬 sajnos ismerek én már minden trükköt és nincsenek csodák
Egy kisebb történet - egy tudatlan rokon nagyon erőlködőt hogy be visz a tutiba 😂 még akkor indult a kifli kiszállítás na szóval teljesen elvolt képedve hogy egy ilyen csór-inger miért nem akar keresni havi egymilliót -egymillió kettőt keresni . Amikor ö maga tudja hogy az egyik sofőr akinek könyvel ennyiket visz haza .Mondom én nem szeretnék kocsiba aludni2órát 22órát vezetni 31napot dolgozni . Persze utána ő (könyvelő ismerős) is tátotta száját amikor 23 éves gyerek mondta kocsiba alszik 2-3 órát ....................................stb 😂 😂 😂 😂
És ezt a tuti melót ajánlgatta boldog boldogtalan már a végén úgy ki ideggelt a sok jóakaró hogy ott tartottam hogy aki kiejti a száján a kifliszót megütöm 😂 😂 😂
Csoda nincs semmibe szerintem
Aki sok pénzt akar nézze rongyra A Wall Street farkasokat hátha bejön 😂
Kombi kazán szakértőknek! Ki milyen kazánt ajánl,kaptam Hajdu,Daikin-t.Hajdut szerettem volna,de vannak akik szerint nem jó. Lenne -e tapasztalat.Pipi nem ér,nem albérletbe kell néhány évre. Köszönettel: Zoli
a vállalkozó szembe jön velem akkor elkapom és lebeszélem 😂
de a multinál azt se tudod hogy ki a gazdád 😆 egy HRSnek meg hibába ugatsz köröm reszelés közbe külditek egymás a k.....anyába 😃
Kis maszeknál volt akinek pár autója dolgozott ott, hajnal 2-re ment felpakolninésneste 8-9 körül ért vissza elszámolni. Állatnak való meló és a végén a figurától úgy kellett elvenni a fizetést.
https://www.breitbart.com/bord...

Aha, majd amikor a hugyos bidét irányító zsidók miatt tényleg leáll az usa lng exportja, majd akkor visszatérünk erre a problémára is.

A cikkben arról van szó, az usa-beli zsidó baloldali tolvajok miatt a migránsáradat leállításának kísérlete miatt a szövetségi kormány a texasi lng export korlátozását tervezi, vagy már el is kezdte.
simán megérdemelne egy torok átvágást azért amit a népével művelt.....
aki hagyja magát
engem még senki sem tudott "kizsákmányolni"
gyorsan be tudtam állítani a fizetéshez a munka mennyiséget
Már a dugót se te dugod be neki? Szegény asszony, nem csoda, ha kivan, és a plázázásba menekül... 😂
konkrétab zaluzsnijra? Akkor ki az a Zelrnszkij? 😂
Viccet félretéve, Zsaluznij, kijafaxom az, semmi jelentősége, cserélhető-pótolható. Ott az a lényeg, mit akar zselé - pontosabban a gazdái.
ui:
Ha szerencséje van, hagyják, hogy nyugiban elkőccse a síbolt vagyont... de nem fogadnék rá nagy tétet... 😂
Sok esetben a vállalkozó is kizsigerel, csak még fizetni sem szeret 😉
Kizsigerelik az embert 👎️ geci multi cégek ........................én rutinból nem is mennék multi alkalmazottnak 😬
Maszekként még csak csak, de ő alkalmazott volt fillérekért.