Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Na jó, de ha az állam valamiért nem fizet akkor biza a tulajnak kell utólag rendezni akár évek múlva is.
Visszatérve a futár témára, tegnap kérdeztem öcsém, hogy őszintén ferdítés nélkül valljon mennyi címe volt anno, a cms nevű cégnél volt szadán és átlag 140-150 volt, levél méretű szarságok voltak.
ezek az állami projektek ilyenek
szomszéd 3 hónapig hordta a földet az egyik autópálya építéskor
aztán azóta sem kapitt pénzt pedig már eltelt kb 20 év
amúgymeg ingyen napelem mellé elfér egy kis plusz stressz 😁
Szerintem most már indulhatsz valamelyik tehetség kutatón TV2 vagy RTL-e 😂 😂 ha már így ki mentoráltalak 😂 😂
Nem a kivitelező hamem a befogadó az meg mindenkire vonatkozik, de ez csak 1 példa, folyamatosak a szívások.
LNG mehet. Az nem büdös. Szóljatok Gerinek hogy én engedtem 🤣
Rendelj egy ilyet Aliexpressről:
https://villanyautosok.hu/2021...
Elmúlt már karácsony 😂 amugy szeretem a pénzt 😂 otp-és vagyok 😂 jó munkát meg kell fizetni 😂
Na meg nézem mit tudok csinálni 😁
havernàl semmi ilyen nem volt
a cikkben le is van írva hogy a kivitelező átakakult azért van a szopóág
Nagyjából ilyesmire számítok a mostani pályázatnál is.
én elballagtam a ndpelem boltba vettem 8 panelt meg egy invertert,
adtak hozzá vezetékeket meg mindenféle kacatot aztán összeépítettem
senki sem basztat semmivel sem
most agyalok a két egymástól független hálózatról
világítás lófaszt se eszik szóval csak a nagyfogyasztókhoz kell vinni áramot, légkondihoz mosógéphez már van külön vezeték már csak a konyhába kell
na többek között ezért sem ajánlom senkinek sem a napelemet kész kabaré a pályázati rendszer 🤣
https://24.hu/fn/gazdasag/2024...
Ez a qvimbi megint eltűnt mint az aranyóra(gondolkodós)
Olyan már mint a macskánk 4 naponta előkerül eszik valamit azt 4 napig megint nem látjuk színét sem 😅
Na ha lesz kedvem kiszámolom így mennyit tudunk megspórolni a macskakaján havonta 😅 Végül is jó macska ez amíg más is eteti 🤣
fax tudja szórakozásból pedig nem autózom(kezeit széttáró) Tegnap át kellett ugranom kecskemétre ma megint menni kell úgy néz ki valamelyik nap egy nyíregyházai út is lesz 500km (szemeit körbeforgató) Nem vagyok bogyó, hogy céltalanul kujtorogjak.(kezeit széttáró)
majd lehet erről is lesz vidi mint 89-ben csauról 😅
na akkor azokat laca szerintem engedni fogja a fővárosba(kezeit széttáró)
baszki ami nem aksis cuccom azt mind be kell dugni a konnektorba. ezt a miliom kábelt meg szarokat szeretném már elfelejteni 😅
Az asszony is tiszta ideg már(kezeit széttáró) A múlt héten 2* is töltötte a garázsban az autóját 2* 16 másodperc/azért ilyen hosszú,mert nincs meg a megfelelő rutinja/(kezeit széttáró) Ő gondatlanabb életet szeretne(kezeit széttáró) Amikor beáll a garázsba a wifin közlekedő delej kezdje el tölteni az autót(kezeit széttáró)
ezt honnan tudtad meg(gondolkodós) Na mind1 is(legyintős) a lényeg, hogy a felgyújtott disznóól végre rendezte a felhalmozódott tartozásaimat(meghajlós)
Nem kell,hisz pont ezt ecsetelted tegnap,de mégis mész,szóval egy igazi hülye vagy.
Zoli kínai telefonja konkrétab zaluzsnijra gondolt.
Zelrnszkij el fog menni a falig.
Mondjuk a felesége igen jol atgondoltan vasarol.
Kis helyigényű egyedi méregdrága órákat,ékszereket,ruhákat.
Picit több az eselye hogy nem lovik arokba mint blődit az aranyért sajat testőrei,de csak picit.
Egyre több van, de lng-s is akad.
Napsütés neked vezetéken jön? 😆
Amig te a parkside gatnituradra vagy buszke, mikozben a tartozas miatt felgyujtott disznooladrol meg igyekszel elfelejtkezni, addig igen.
muti(szemeit körbeforgató)