Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

meg akkor a rokonság is bár gondolom ez nem akkora probléma lenne 😅
van még felvétel?
lehet(fejét fogó) Egyébként vinni kell a 80 ezres szervizre pont kiszámolgattam nekem is ilyen eredmény jött ki(homlokát törölgető) Hová a faxba kell nekem ennyit menni ilyen idősen(szemeit körbeforgató)
Már jön - úgy működik 😄
fax kivan veled qvimbi, hol csavarogtál? Mivel tudod indokolni a hiányzásod? 😅
Dógod lenne(kezeit széttáró) A fiam itthon van másfél hete beteg ezért vettem egy pakszájdos keverőt amit meg kellene zenésítened a dance monkey-ra http://youtu.be/q0hyYWKXF0Q
Estére várjuk 😅 Ja miattad már ezt kétszer is fel kellet töltenem úgy,hogy tegyél ki magadét 😂
Szerintem ugyan annyi jogod van hozzá, mint parkolási díjat szedni közterületen.
De amúgy én ezt komolyan gondoltam. A mi utcánkba kizárólag célforgalom...lehetne. Nem kell senkinek bejönnie csak az itt lakóknak. Össze kéne beszélni és felrakni egy sorompót a főutca két végére, a kis utcákat végét meg lezárni, aztán a vasas cigók, meg familifrost kint marad.
Hogyan? Lemegy valamelyik délvidéki négy millió eurós nyaralójába és él mint hal a vízben 😁
Kamuzol... amit írtál az minden áldott nap 73 kilométer három éven keresztül azt elég nehéz tartani... szerintem te fekete fuvarozol a toyota-val csak nem mered bevallani 😁
Végere (parolás) pontosság kedvért csak baloldali kerületbe van így 😉 de így te is megvalósítottad a szomszéd tehene dögöljön meg 😂 A parkolás díj eleve nagy át verés lehúzás .A név KÖZTERÜLET de mégis egytől egyig magáncég a parkolási díj beszedő 😁 Amugy én is agyalok hogy le sorompózom a utcát és aki fizet át haladhat 😂 szeretem a ingyen pénzt 😍
hát baszki már villanyos kamion is van sanya vezetett is egyet(kezeit széttáró)
wifin mikor jön már áram? Csomó probléma megoldódna. Sehová nem kellenének kábelok még a házakba sem ezeket a hülye autós töltőoszlopokat is el lehetne felejteni. Csak egy jó app kellene hozzá. Na ha majd ilyen lesz beújítok egy olcsóbb lapostelóra(gondolkodós)
baszki hatfokú létrát már 30 ezer alatt nem veszel 😅 Jól bekockáztat a csávó és ha ellopják?(gondolkodós)
igazi kincs ez a csávó 😅 Ha minden kész akkor most hogyan tovább?
horgászatok, kirándulások meg csak az itthoni szaladgálásba is elmegy kb. napi 20-30 km(szemeit körbeforgató) Fax tuggya ennyi jön össze(kezeit széttáró) Nem öröm ez nekem se(kezeit széttáró)
Vagy lovaskocsival. Gyerek koromban még voltak ilyen nagy kézi taligák is amivel még bútorokat is szállítottak a cigók pénzért. Majd Zoli is áttér az ilyen kiszállításra, mert villanyos az nem éri meg, ezt már tudhatnád 😆
Ja, és mi sem mutatja jobban, hogy nem igazán gondolják komolyan, hogy az MVM-es töltőkön (nem hiszem hogy szar szerződést kötöttek volna saját magukkal), ami elvileg ott van 20 méterre a taxistól, 225forint a töltés, a lassú és olcsó AC töltőn. Tesla 250kW-os töltőjén meg 172forint/kWh.
villanyos furgonnal 😂
A sok oszlop az esetenként tényleg zavaró lehet, ami a süllyesztettel nem gond.
De vannak lámpaoszlopokba integrált megoldások is.
Szóval megoldás az lenne, csak szándék nincs.
Belvárosi szója lattés buzik tőlem éhen is hallhatnak. 🤣
Én majd arra leszek kíváncsi ha ez sok töltőkábel közül csak egy agyonbasz valakit,az kinek felelőssége lesz?
Taxisból kinézem 😆
De én drukkolok neki, hogy ne találjanak rajta fogást.
Ez jó bár engem ha csak nem 1m-es a járda a fix oszlopok sem zavarnának.
Ja,es a belvárosba mivel megy a tej,szojalatte,vegán pörkölt alapanyag es az új divatkollekció?
Ez csak vicc, ennyire hülye csak nincs. 😄