Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Felejteni akarsz hogy be tudj illeszkedni a rendorok kozé? 🤣
Sajnos, de ezzel kezdtem és hát a megrögzött böngészési előzmények automatikus törlése jótékony hatással van erre.
(Hogy a miskolci Premier Hotel-t miért kerestem fel négy alkalommal, meg ja tényleg, a Winamp nem fogadta el a .pls kiterjesztést a bookmarkba, úgy kellett valahogyan beleműteni...)
Buzetti gyárt hozzá, asszem az olyan 15 rugó. Mintha az Italmondón láttam volna.
legjobb a mérés, ettől már csak az útdíj a jobb buli
Nem, az Aldiban volt 900 akcióban, de már 1200 így nem vagyok annyira igénytelen, talán 😁 De tényleg bodzás illata van, a tesók biztos jó pénzt kerestek tavaly 🤣
Pénzvisszaadásrül szó sem lehet legfeljebb olyan lesz ha szerencsém van mont előtte, mindenesetre most kicserélem ezt a vackot és a gázolajszűrőt (mondjuk azt sem cseréltem a vétel óta és előtte is ki tudja mikor cserélték) oszt ha nem javul visszaíratom. A bort valami romától vetted aki bodzából csinálta? 😁
Ctrl-H a böngészési előzmények, az asszony biztos tudja 😁
Szívesen kipróbálnám, de üljek be 10 hónapra iskolapadba a 16 éves gyerekekkel? 🤣
Túróba.
A Ditech-en leszedtem a középsztendert, a tengely berágódva, a rugó kampója elvékonyodva, menet közben a rossz úton csapkod. Alapból ez 21-30 között kapható, de tegnap találtam egy boltban, hogy csomagolássérült, 7 ezer, de elfelejtettem a könyvjelzők közé elrakni, ma meg már rászántam vagy 3-4-5 órát, és sehol nem találom...
Vihetem a sztendert a lakatoshoz kicsit generálozni.
Na és mi volt a hiba amivel odavitted? Akkor írja vissza és adja vissza a lóvét és elviszed máshova. Az mégsem biznisz hogy azert fizettél hogy jobban elkúrja az autót. Szerintem, de már van bennem 1 pohár nem minőségi borovicska 😁
Pite mennyiseg,kevesen vannak. 🤣
Hát pakolni ott is kell. 🤔 😄
Már nem hanem szinte mindig ha hirtelen gázt adok, eleinte rikábban oszt egyre sűrűbben.
Rendőri raktar,gumibot,kitaposott csizma,kabátok stb. 🤣
Ott általában sokat kell melózni ha csak nem lepke raktár. 😄
Akkor ezt a hibát csak ilyen véletlenszerűen produkálja?
De........viszont tanulok Zolitól, nem élet az élet ha szivatom magam........na meg a figura elzavart, hogy ez nem az a hiba ami miatt ő belenyúlt így bocsika max. visszaírja az eredetit.
A raktáros nem jobb?
Van diag progim azzal olvasom és törlöm illetve jó pár dolgot állítani is tudok, mikor először dobta ki akkor 2 napig menetközben néztem mit mutat a gép és akárhogy nyomtam vagy tartottam a gázt az értékek jók voltak, az elvárt és a mutatott nyomásértékek között alig pár mbar volt a különbség, elvileg akkor ad hibát ha legalább 50mbar különbség van akár csak 1 pillanatra is, de azt meg sem közelítette azalatt.
Bocs hogy ezt mondom,de ezt az autót tényleg el kéne engedni,ez mindig szopatni fog valamivel,és ne a cigányoknak add el,mert azok ott fogják verni az ajtót.
Szerintem tárt karokkal várnak,kollégám öccse rendőr Vp.-be,múltkor összefutottunk vele egy balesetnél,azt mondta akkor éjszaka négyen voltak szolgálatba,két autó egy megyeszékhelyen.
Megnéztem, 96-ig volt.
91 környékén még az volt a neve
Az a helyzet hogy egy mai autónak a 110 is vicc kategória.Úgy megyek vele 110et hogy azt hiszem 80al megyek.
Rendőri Ezred? Az mikor volt már... Ezek szerint a múlt évezredbeli dolgaidat meséled?