Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

nem ismerős a neve(gondolkodós) Akkor nem is kocséri ha jól sejtem(szemeit körbeforgató)
Zaluzsnij. Valeri Zaluzsnij. Ukrán vezérkari főnök.
igaz. a hétvégék inkább kirándulások(kezeit széttáró) Ha nekem 4 napnál több időt kell valahol eltöltenem egész rosszul érzem magam 😅
Talán kivétel a peca most megint befoglaltam nyárra 3* 1hetet. Bár az 4-5-ik naptól már olyan lelkiismeret furdalásos, hogy elbaxom az időm feleslegesen a munkáim elől 😅 Sajnos ennél rövidebb időre meg nem lehet foglalni hamarébb meg nem tudom magam rávenni, hogy hazajöjjek mert hát ugye ki van fizetve szóval a hosszú pecák vége is olyan 22-es csapdája nálam igazság szerint én nem nyaralásra,pihenésre születtem 😅
A zselé,te barom!
De nem is megy ezekhez képest.Hány lovas a tiéd,150?Na,képzeld el ha 350 lenne ugyanez a motor,akkor kormólna az is mit egy mozdony.
Én meg e hétvégi kiruccanásokat nem hívom nyaralásnak,ezért is nem számolom.De ha neked egy moziba gubbasztás nyaralásnak számít,a te dolgod.
furi én az enyémen nem látok füstöt és nem is érzem a szagát.(kezeit széttáró) Ellenben az euró 4-es hajesz kojtolt rendesen, meg büdös volt mint egy budi 😅
kocséron?
hüje ez mind. én már inkább tramp papára várok hátha eltakarítja végre a felgyülemelett mocskot.
mondja ezt egy agybeteg fasz 😂
mert mindenkinek csak az a nyaralás amit külföldön tölt 😂 Baszki nekem minden hétvége nyaralás 🤣
Ez most is így van.
ez ment(meghajlós) Egész jó a vidi a szőke picsa is jó 😅
az nem valami cigi?
cucc? Az minek? Felétek nincs bankkártya? Ha te autóval akarsz menni a világ másik végébe menjél én inkább belehugyoznék a konektorba ha erre valaki kényszeríteni akarna 😅
Fejes,toled keletre.
jól írod "régen"
Na na,pont valamelyik nap olvastam hogy valami uniós fejes mondta ha netán ő lenne a következő nem tudom kicsoda,akkor mennének tovább párhuzamosan a belsőégésűek is,szóval azért nem mindenki gondolkodik úgy mint ahogy a mostani döntéshozók,és hát 11év még nagyon sok idő.Én 100%ig biztos vagyok benne hogy ez ott akkor nem fog bekövetkezni úgy ahogy azt most kitalálták.
az ki?
fejből mondtam de majd utánanézek spanyol mennyi. Ha nekem gépjárművel kellene akkor 1800 km-t is megtennem azt úgy hínák, hogy turistabusz oszt végigaludnám az utat 😅
Megye tábla? 3 éves a verdám most megyek a 80 ezres szervizre azt nem tudom ez sok e vagy kevés nekem már néha sok(kezeit széttáró)
Úgy látom, neked kezd az agyadra menni, hogy nem tudod magad elfogadtatni, ezért próbálsz a jelképes kis vagyonkáddal elérni azt, ami másképpen nem megy.
Elég beteges.
Már 10 éve megtérült annyi fuvaroztam vele futón konyhákat.
én a világ legjobb autóját mondtam mazeratti meg ilyesmi nem a városi kis dákóról beszéltem 😅
Hát...a te statisztikádat nézve,az elmúlt évekbe eljutottál egyszer horvátországba a tengerparttól 30km-re,nyilván az olcsóság miatt......Abban biztos vagyok hogy többet nyaralok mint te,tavaly háromszor voltam külföldön,egyszer belföldön,a hétvégi kiruccanásokat nem is számolom,ha az időjárás engedi,mindig megyünk.Annyi különbséggel hogy sokszor ezt hétköznap teszem/tesszük.
ha semmi nem változik 6 év az elem és a kocsi kiforgása. Úgy leszek nullán, hogy az eszközeim megmaradnak. Az asztma mikor térül meg? 😂