Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

A szergejnél dizel motor az első láncszem utána ugyanaz
nem nagyon érdekelt a téma...
villannyal meg? villannyal, húz mint a mozdony? húz
aztán ennyi
egyszer hallgattam végig hogy kell indítani a szergelyt, de már nem emlékszem rá, de egy csomó mindent meg kell csinálni azelőtt mielőtt elkezd a főtengely forogni
azért mert nincs ingyen napelem.......
ha a zuzmókkal együtt nőne a tetőn a napelem akkor ingyen lenne az általa termelt energia, de nem így van, emiatt pénzbe kerül minden egyes kilowatt
csak ha mondjuk 20 évig hibátlanul működik akkor pár fillérbe van
15 év? Komolyan, erre tervezel? A mai világban 15 évre beruházol egy nem kifejezetten termelő akármibe?
Útalapú díj? Azzal sokáig ne kalkulálj, de addig ne, amíg lesznek az utakon régi járgányok. Azt te sem éred meg meg én sem.
Ward leonard hajtást ajánlom az okj okodkodok figyelmébe
Csodálkoztam volna ha megérted a hozzászólást
qvimi!!!!!! Itt van a dance monkey(meghajlós) http://youtu.be/q0hyYWKXF0Q
Erre a zenére szeretnék közkívánatra kérni egy klipet a legújabb párkszájdos akksis keverőgépemmel 😂
A tiszteletedre a munkaruházat is parkszájdos alsó is felső is 😅
nekem még valahol van is a fiókba egy ps1 😅
akkor ezért érdemes sokáig élned(meghajlós) 😅
szaladós elszámolással te miért nem tudsz ingyen csak nagyon olcsón autót tölteni? én miért tudok tök ingyen tölteni?
nekem nincs villanyszámlám mamlasz(kezeit széttáró) Egyszer volt egy év alatt 1600 Ft a másik évben 7600 amiből visszautaltak 4000-ret.
5600 Ft-ot fizettem a villanyért 2 év alatt ez 233 Ft havonta(kezeit széttáró) Asszem ez nem nagyon csökkent sanya havi üzemanyag normájából 😅 szóval ha tetszik ha nem a villany nekem ingyen van. 1,6 misiért kaptam egy 3 misit érő eszközt ha felére csökken mindennek is az ára én akkor is a pénzemnél vagyok és akkor is ingyen jön az áram(fetrengős) és nem volt 5 misi a kisautó csak 4,5. Szóval sanyának ehhez képest csak 1 mikulást kellett volna lefaragnia az 50 ezrével meg 20 hónap(gondolkodós) Ha nem pöcsölgetet volna már rég le is telt volna és a villanyautóra is kapta volna kilométerenként a 15 forintot a munkáltatótól az meg havi 1000-2000 km-re15-30 ezer forint úgy hogy az autóba nem kell tankolni(kezeit széttáró)
4,5
ezek az összerakósak kb mind egyformák, egy lövésig bírják
ha összekócolja a disznó belsőségeit akkor megáll tőle akkor is ha szétmegy benne
a másik meg valami jó anyagból van meg egybe van öntve/hegesztve, maszív cucc volt
hát kinézetre az én hegyeim pont ugyan úgy néznek ki csak én 6 ezerért vettem 6 db-ot egy csomaggal 😅
na azóta úgy látom pár forintot emelkedett az ára most 7200 😅
nem alkesz nem nagyon iszik(kezeit széttáró) Nem tudom mennyire pénzen vett8gondolkodós)
A múltkor nem indult a huskvarna 281-esem ez egy egész nagy láncfűrész. elvittem neki, hogy nézzen rá, mert minden ilyenhez is ért(kezeit széttáró) Aztán mondta, hogy a blokk kettérepedt ez lehet a bibi 😅 Mondtam akkor hagyjuk a fenébe veszek egy másikat. Azt mondja ne vegyek,mert van 8 db láncfűrész hébe-hóba használ belőle 1-et (kezeit széttáró) Nekem adott egy sthilt(kezeit széttáró)
nem tudom akkor ki kit vett meg pénzen én is adtam neki oda olyan dolgot amit nem használok meg ő is 😅
műszaki részt nem ismerem, de úgy gyorsul a 40+éves szili is hogy majd leesel a székről
A mozdonynál nem úgy van, hogy hidrokuplunggal viszik át az erőt a villanymotorról, mert nem tudták normálisan szabályozni? Na persze újaknál már inverter van, de régieknél ez gond volt.
azért nem könnyű a döntés.......
mert bár a ps1 óta nem játszottam playstationnal, de talán nem késő elkezdeni 😁
aki ült már mozdonyban az tudja hogy a villanyos hajtás kibaszott jó dolog 😉
Kiváló reklám,mint amikor odaáltak diesel touareggel és elverték a mezőnyt,vagy le-mani 24óráson odaálltak a diesel audik és elverték a mezőnyt.
Hát igen az a tfsi hajthattavolna közvetlenül az egész autót is... ennek ellenére mégis belepakoltak egy csomó villanymotort generátort akkumulátort ami sok plusz súly, mégis megérte nekik... úgy látszik a villanyos hajtás hozott ennyi pluszt
Amiben van egy tfsi motor ami tölti az akksit menetközben.
megtérülni a biciklizés se nagyon fog a buszbérlethez képest
azért írtam hogy 7 év alatt ugyanott van mintha benzinest vesz, 15 év után meg már előnyben van
az otthoni töltés egyenlőre olcsó, de szerintem nincs messze az az idő amikor útalapú díjakat kell fizetni utána nagyjából minden előny el fog veszni
ha csak nem a benzineseket nem vágják meg rettenet módon valami szén kvótákkal
De beszéltük már számtalanszor, hogy a nullára futás, megtérülés az még egy dolog. Ahány évre tervezek a mai autókat (esetleg az akkukat), pont határeset lesz. És mindezt, ha jóárasítva tudod tölteni. Ha piaci árú töltőfejen tankolsz, akkor meg megette a fene az egészet.
Tehát nem arról beszélek - amit a KériLaci nem akart elfogadni - hogy a villanyautó nem jó - hanem a számok és a lehetőségek miatt szerintem csak az otthoni napelemeseknek éri meg, meg aki baszott sokat megy.
egy 60kwh csomaggal már egész jól elvolna az ember decemberig nem is fogyna ki