Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

én is vagy 20 éve jártam arra, mert kb egy hét alatt beleuntam az egészbe
Bosnyák tértől egészen a Bornemissza térig a gyerekkoromban, ez folyamatosan változott, mivel vagy 40 éve nem mentem vele igazából nem tudom pontosan merre jár. 🧙‍♂️
a hetes ment régen kelenföldre a keletitől? vagy a 173? vagy valami ilyesmi
pedig egyidőben mentem vele sokat mert igyekeztem diósdra dugni 😁
Ez akart májerkodni! 😅
https://www.facebook.com/reel/2110536852619810
Én gyerekkoromban normál esetben a fekete 7-essel mentem, de ha arcoskodni akartam a piros 7-es után futottam. 😁
én nem mondtam hogy májerkodtál....
csak annyit hogy arcoskodni a hetesben kell nem a hármasban, legyen az bárki is
Nem, mert az egyik 1 méterrel hosszabb, meg fél tonnával nehezebb.. de a bőrülés ugyanaz benne, meg a kárpit, sőt van, hogy a motor is... meg az összerakás minősége is.
B+ olyan vagy, mint levike... szted kijafaxom akar "májerkodni"? A 3-as ugyanolyan minőségű, mint egy 7-es, csak kisebb. Ne légy fax... ugyanezért nem kell 500 LE se.
...de ezt leírtam már kb. 5x... 🙁
ültem már hármasban is meg hetesben is
nem ugyanaz a liga, pedig a hetes idősebb volt
de igazándiból abba is hagyom mert csak trollkodsz
De gondolod hogy egy kocsinal csak az számít hogy nagyobb?
A beltér minősége,üléskényelem stb?
nem mondtam hogy kell a nagy kocsi
azt írom le kb századszor is hogy ha májerkodni akar az ember a bmw kocsival ne már egy alja hármassal tegye
teljesen jó kocsi a hármas, asszony unokatesójának is volt meg a gyerekének is, egy közlekedőedény egész jó futóművel, mindenre jó csak vagyánykodni nem...
a corsa rossz hasonlat, mert az astrából volt kabrió meg opc ami azért kategóriájában elég ütős volt
de mégsem egy omega.......
a corsa egy lófasz kis kocsi, az már csak egy picit jobb mint gyalog
Már X7-es is, de lesz még 8-10-15 és 20 is igaz az már 6t-ás lesz legalább. 😁
Ini,fogd már fel hogy ketten utaznak,és nem feltétlen KELL a legnagyobb,legdrágább.
Főleg úgy hogy ülsz a dugóban,még autópályán se tudsz már menni amihez egy M5 lenne az ideális.
7-es van még egyáltalán? 🤣
Opelnél van még a corsa, az olcsóbb. 😁
a hármas bmw nem azért lett fikázva mert szar
az az alja a bmw kocsiknak mint az opelnek az astra
szóvsl ali feszíteni akar az vegyen hetes bmw-t mert ugye az már nem az alja....
és most nem az a lényeg mennyivel jobb egy hármas bmw mint egy opel astra.....
Mindenképp a kisebbet venném (ha...) mert semmi szükségem 500+ lóra, a 300+ is bőven elég (ezt nem fogta fel fogyatékos levike, mikor alsópolcozta a 320i-t)
Az erősebb nehezebb is 180 kg-al, az 2240 kg, gondolom, nem mozog olyan agilisen, (az 1500 kg-os 3as után pláne) meg a hatótávja is kisebb 60-70 km-el.
Most akkor sznob vagy vagy igényes? 🤣
Akad amilyen rohadt gyorsan öregszem,szerinted en beadattam olyat?
A fóka 310, a két motoros (ami 1 gurigával drágább) meg 530 😁 az már elég lenne 🤣
Nálad van egy kis memórizavar úgy látom, írtam hogy nincs, de nem is adattam be olyat amiről a cikkek szólnak.
Van mellékhatás,lerohadt pöcs,két fej,pikkelyes bőr?
Nem volt ennyi eszem sajnos 🤷‍♂️😅
Most akkor bedattad a kinait vagy szereztel egy hajlékonyt mint ini? 😆
Koszosrozsdás. 😆
Sötétszürke ajtóval.