Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ja csak akkor háborodhatok fel ezen? Mondjuk tényleg, senki nem háborog aki feldobta a bakkancsot 😁 Nem, mert nem adattam be ezeket a szarokat.
Meghaltál a mellekhatástól?
Jah, ok.Én átestem rajta egész az elején, mégsem számított, nem kaptam kártyát, meg voltam bélyegezve mint "oltatlan" A kínait is azert adattam be 21 novemberben, mert azt mondták hogy az már nem lesz és ha tovább tolják ezt az oltás dolgot akkor már csak a mrns maradt volna amit viszont egyáltalan nem akartam.
Hát az emberek meghalnak, így vagy úgy, ezzel szerencsére nincs mit tenni... Lehet, az a bizonyos százalék meghalt volna a kovidtól is, ha épp azt kapja el, nem pedig a mellékhatás nyírja ki.
Szar is, a japán hold lófaszon se működik, szóval a japán még szarabb 🤣
most nem. Már mindenki tudja, hogy szar, felesleges és még ingyen is drága(kezeit széttáró) 😅
Furgonod milyen színű? 🤔 🤣
Napelem nem is volt?
Na akkor megint nem kell vissza olvasnom 🤣
Én meg akkoriban már vettem a valutát, hogy az intertourist boltokban vásárolni tudjak. 😁
Az igazi harley-s, csak a felvarró hiányzik a képről 😅
Há hogyne,nem a medvétől kell gyorsabbnak lennem,csak tőled. 🤣
Pár tized % nyilván nem hangzik olyan rosszul, csak ha éppen beleesel akkor az az életed 100%-a, így már szarabbul hangzik. Persze más nyugodtan megdögölhet, csak hát mindenki így gondolja.
Ha 20%
azt ezek mit csinálnak ennyi lóval?
Hát mert nem értitek a szöveget... azoknak a 20%-a, akiknél kimutatható a károsodás, az meg a sokmillió oltott pár tized százaléka.
nyilván direkt némi túlzás volt nem érződött ki a hangomból? 😅
És a BYD?
Motorfeken ikarus difi hang.
Faxtuggya... ott mentem el a szalon mellett gyalog, de nem érdekelt annyira, hogy megnézzem - olyat úgyse veszek...
A legtöbb kis villanyos is 130-170 LE manapság.
Nem,ez a pipi féle számrendszer.
És milyen hangja volt ? VFTS Zsiguli ?
Minden motorom indul mint a parancsolat.A robogót rugdslni kell fél percig,de utána megy mint a szél.A hodda is,csak ott vonyít a váltó.
Kókányolni bármit mond a blődi nem szoktam,könyv szerinti lépésekben szerelem össze a tartalék blokkot.
Azt is csak azért szedtem szét mer kell egy nem síró válto a hülye hondába.
A fene nem gondolta hogy egy honda bontott váltó szar.az sose romlik el mint tudjuk.Kár volt azt belerakni.
De a hornet váltóval nem értem volna semmit,vagy 1,5-2 centivel hosszabb a kislánckerék tengelye.
Én nem tudok most motoros témát írni, de Te se nagyon tudnál, ha nem azt fost kókányolnád folymatosan aminek már a torka is véres 🤷‍♂️🤣
Te hányas voltál matekból? 🤣 Vagy ez ilyen gazdasági számítás + ÁFA? 🤣
Ehh,rá se ránts.