Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Fele sincs még kész... nagyon nekiugrottak de aztán abba is hagyták
Ezt ne tudná a free lacko? múltkor még a mesterséges intelligenciából oktatott itt mindenkit 😁
nem jártam arra november óta már akkor voltak szakaszok amik kész voltak de a teljes 50 km-es hossz elkészülte még messze volt. Nem gondolnám hogy 2 hónap alatt rendbe vágták volna majd néhány hét múlva arra járok oszt meglátom(szemeit körbeforgató)
Ez még nem közeliti az igényes borfogyasztást :))
Tudom, írtam is, igénytelen vagyok...legközelebb dobok bele egy tablettát, hátha jobb lesz 😁
Ez nem minőségi......
Pont ezért írtam.
Azt tutifaszán megcsinálták. 🤣
az 52-est ki ne hagyd az a környék csúcsa 😅
Mondjuk a sok kanyarral nem lesz gondod ha kecskeméten kikötöd a kormányt leghamarabb a solti körforgalomnál kell leoldanod 😅
pont a malacba hagytam eltömődni egy párszor 😅
te túl sokat morfondírozol és hezitálsz 😅 Az ott nem volt jó tulajdonság8ujjával nemet mutató)
Oda olyanok kellettek akik nem gondolkoztak csak a kapott parancsot végrehajtották(kezeit széttáró) Megpördültek a saját tengelyük körül a 2 kezes egyharmicas gumibottal és mire körbe értek legalább 6 ellenségnek kellett a földön feküdni zúzódásokkal és törésekkel 😅
Vas. Egy - mondhatni - van egy U-alakú konzol, az U két szárában van két furat, a sztender tengelye is el van vékonyodva, meg a furat is ovális.
Most már nem megyek le a garagéba, de komolyak a bajok. A baj az, hogy a robogó fent van a szerelőasztalon a közepénél egy pontban egy autóemelővel megemeltem, az első kerekét lekötöttem, a kormányra kötöttem vízszintesen egy hosszú rudta, és azt az egyik végén a plafonhoz kötöttem, a másik végét meg alulról megtámasztottam, így van kiegyensúlyozva.
Na, ez nem tetszik, a Kawa ott van mellette, azt féltem.
Mondjuk az 51-esen egesz jo atlagot tudtam menni bar tenyleg picit dobált a minősége,az 54-es szinten,de mintha az picit rosszabb lett volna.
Aszma egy kurvajo auto. 🤣
Mióta vagy ilyen okos?A malacba azt sem tudtad hogy hol van.
Hát az már a te bajod hogy ti még mindig ilyen kecske ösvényeken közlekedtek.
ha a gázolajszűrő tömődik el idő után el sem indul. Minden második olajcserénél azt legkésőbb cseréléni kell(kezeit széttáró)
190 voltam, meg 2db 20l kannát teli borral lazán megemeltem vállig
Nem 16évesekkel,de ja.
én még mindig úgy tippelem, hogy elkokszosodott a rendszer. Mondjuk amikor kint volt a motor árt lehetett volna takarítani a leömlőknél is(gondolkodós)
Akkor viszont nem gondolnám hogy egy hibásan megírt szoftver lenne a gond,hiszen akkor azt állandóan produkálná ugyanabban helyzetben.
volt haverom ott. Állítólag abban az időben kemény brigád volt(gondolkodós) Oszlató gumibottal raktak rendet a fradi meccs után de tömegkocsmákban is rendet vágtak gyorsan a latviából kiugrálva(gondolkodós) Az még nem a 43 kilós kislányrendőrös meg papirozgatós korszak volt 180 cm alatt nem volt felvétel a csapatba az ész nem sokat ért ott az erőn volt a hangsúly 😅
alu vagy vas ahol el van vékonyodva?
ha a tengelynél szopósodott ki akkor fel kell fúrni hogy ne legyen ovál a lyuk aztán a csavarra annyi pet palackból vágott lapot rátenni hogy ne lötyögjön, örök élet lesz
baszki a szaros furgonom is megy 170-et nem a vicc vagy nem vicc kategória a lényeg 😅 Látom nem sikerült ezt megfognod 😅
Egyrészt 90 km/h az előírt de ha ez sokakat nem is foglalkoztat az egy sávos utakon a 110 kb. lehetetlen kihívás. Vagy az út minősége vagy a kanyargóssága vagy a forgalom miatt. (kezeit széttáró) Bár tudom ti zotyával tudtok ilyet 😅 Ha én 5 percig tudom valahol tartani a 100-at akkor aznap szerencsés napom volt 😅 Már 100-nális mindig előzgetni kell 110 eléréséhez meg állandóan a felezőn kell menni fej az oldalablaknak támasztva azt nézni, mikor lehet előzni(fejét fogó) Azután tudsz menni 110-el 16 másofpercet a követkzeő kamionig vagy az ini féle 70-es sofőrig 😅
13-as alatt én nem vennék bort..... max valami nagyon könnyű friss rozét, amit ugye nem szeretek
Neked is, SVLallernek is köszönöm, már kimérgelődtem magam, elviszem konzíliumra a lakatoshoz, ha nem tetszik neki a lehetőség, hogy a kezével érintse az én motorom sztenderjét, akkor valszleg ez lesz.