Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az az elsütőszerkezet nagyon buta, húzza a 70 kiló aztán azért nehéz
sokat kell lőni vele aztén megszokod hogy bólint lefelé, elsütéskor is meg ahogy a kar előre vágódik
nekem a tédnek a testvére volt panzer2 nevű, de ez fix volt kézzel húztad fel, falusi focipályán egyik kaputól lőtünk a másik kapuig egy 10x10es kocka szinte mindig megvolt ha nem fújt a szél
egy hibájuk van hogy nagyon lassúak, a csigásak sokkal gyorsabbak nincs akkora esése a vesszőnek
nekem ilyesmi hegyek voltak, gyönyörű szépek, és úgy átment a házinyúl gerincén hogy meg sem látszódott rajta
https://www.vadaszat-vadaszbol...
de volt ilyen összeszerelős is, de az egy lövés egy hegy mert alu test és szétment a becsapódáskor még a szalmabálában is
https://ferfiakjatekboltja.hu/...
ennek az volt az előnye hogy olyan nehéz volt mint a gyakorló hegy aztán ugyanoda hordott, a másik az nehezebb volt és 50 méteren túl már ilyen 15-20 centiket számított
én ha vennék kicsi pénzért akkor egy szigeti féle csigásat vennék, ismerősnek volt nagyon dicsérte, persze nem egy 400+fps márkás kütyü de annak az ára is tükrözi a minőséget, de vadászni az a jó
Akkor ez is egy pénzen vett barát 😄
Ez az alkesz, vagy 2 ilyen is van?
Van hát, villanyosba biztos 660 lóerő meg 66 guriga leggyengébb is erősebb mint régi 6000 köbcentis
Szóval tényleg buzik 😁
Ez az amelyiknél volt DPF szenzor hiba a motor kivétel után?
Nekem eddig a piros autók mind pénztemetők voltak és igyekeztem kerülni, de azért csak lett egy hasonló árnyalat bár eddig a legköltségesebb járművem a citroen ami valami bronzos beütéssel bír, ennyit még kamionra sem költöttem soha és ugyan megfordul a gondolat, hogy megváljak tőle, de mégsem veszem rá magam, nyár óta ráköltöttem egy másik ilyen árát ami működik is. Most épp pillanatnyi üzemanyagnyomáscsökkenés miatt tilt le kellemetlen módon előzés közben és eléggé el van dugva a szabályzó szelep.. 🙄
jaa tudtam volna én is venni 25 ezerért hármat de az nem én vagyok 😅
Mond meg a havernak szerintem nem eladó (kezeit széttáró) Augusztusban kimentünk lőni vele a még kint hagyott körbálákra 50 méterről egész pontosakat lövöldözgettünk vele. Én mondtam a vadászkomámnak, hogy én haza se viszem az ijjat legyen inkább nála ha nagyon lövöldözni akarok úgy is vele megyek ki. Rakott rá távcsövet azt állítgatja ha minden fasza akkor úgy is kimegyünk vaddisznózni vele. Az elsütő szerkezetet még szét kell szedni meg ki kell takarítani mert nem lehet állítani az érzékenységén aztán a pontos lövéshez nem árt ha nem kell nagy húzóerő (kezeit széttáró) Hogy értsd nekem nem nagyon kell az a vacak az én tulajdonomat képezi ugyan de odattam a havernak amit én már nem is nagyon akarok visszakérni úgy mint amikor odaadtam neki a fémdetektoromat is vagy 3-4 éve 😅 nem használtam azt se ő meg néha szeret elmenni kincsvadászni vele. Úgy vagyok vele akkor inkább használja valaki. Aztán ha rácsörgök, hogy lenne kedvemn célbalőni vagy vadászni vagy kincset keresni bármikor elvisz(kezeit széttáró)
persze hogy van, de már kezdenek elbuzulni ezek is mert a 6 literes kivitel már nincs
nálunk a piros ladát azok vették, akik jó párttagnak akartak látszani, most ugyanezek kolbászzsír szín kocsit vesznek
Árulnak egyáltalán 7-est még vagy a 30 évvel ezelőtti emlékeid élnek? 😆
6ezerért vadászhegy?
én 20 alatt nem láttam még értelmes hegyet, nekem vagy 30 éve volt a te puskád mostoha testvére már akkor 10 felé volt a 3 hegy
50est lehet adna ére haver, ennyire nem mélyedtünk el a pénzügyi részben, de ennek mindenáron az a szétcsukhatóan felhúzós vacak kell, mert valami filmben látta gyerekkorában
Akkoriban az inkább a gyors szinonímája volt bár tény, hogy zsigából is mikor már tehették pirosat vettek. Viszont hosszú évtizedek megfigyeléséből azt a következtetést kellett levonnom, hogy annál rikítóbb piros autója van valakinek minél messzebb lakik pesttől. Most nekünk is valamiféle vörös van, de ha távolabb költözünk nyilván világosabb lesz. 😁
szóval álcázod magad (gondolkodós)
várok ettől egy sokkal jobb ajánlatot 😅
nyáron belefeccöltem egy csomó lóvét. Vettem 20 nyilat hozzá ez volt kb. 25 péz vettem eg csomag vadászhegyet ez volt 6 péz meg legyártottam hozzá az ideget ez 3 péz vót a tüzes ijjásznál a teréz körúton(kezeit széttáró)
Na a zafira nem ilyen. Nekem még a rendőrök is csak szánakozva intenek hogy tovább, sejtik hogy nincs értelme megbüntetni se mert egy csóró nyócgyerekes lúzer vagyok hogy anyataxival járok, de pont ez a jó benne 🤣
hát a piros az sokkal cígóssabb(meghajlós) 😅 bár trendváltozás lett náluk is mostanság valamiért a fehér jött náluk divatba (kezeit széttáró)
úgy látszik a piros zsigulis korszakon túl vannak 😅
pedig de 😅 Szerinted honnan van a magasan pozicionált kifejezés? 😂
Lehet tényleg igénytelen vagyok de én pl. előtte sosem hallottam ezt a kifejezést valószínű a melós furgonokra ez nem passzol aztán idestova 30 éve azzal járok 😅
ne írogass annyit inkább a nyílpuskád add el
kapsz érte egy diavetítőt egy tacskó kölyökkutyát meg egy dobozos kofolát
ja asszem mind a kettőt törökországban rakják össze(gondolkodós)
megelégecc szaros 300 lóerővel? Kell az az 500 különben ki fognak nézni a sznob komáid 😅
zotya te olyan hüje vagy mint a faxom legfeljebb nem vagy olyan szép 😅
Vannak típusok amit arra gyártottak, hogy villogni lehessen vele teljesen mind1 mekkora vagy mit tud a lényeg, hogy minimum 2* drágább legyen mint egy átlag középkategóriás autó azt próbálná már ini elpofázni az értetlen fejednek,h ogy a béemvé három az nem ilyen típus 😅
És ha jól sejtem,az ott bock bor a kezükbe.... 😅
hát ezt szajkózza a druszám is de mamlasznak valamiért ez nem tetszik 😅
hát pedig mentem néhány generációjával és egyáltalán nem rossz kis gép(kezeit széttáró) Mondjuk a 3 hengeres isuzu motorosnak van egy furcsa hangja egyébként meg teljesen jó. Opelból a korza és az asztra ami szerintem használahtóságban ár érték arányban teljesen jó el lett találva nem véletlen, hogy a ezek a legtöbb eladott típus a szift után(kezeit széttáró)
Nem írják sehol hogy hetes kell 🤷‍♂️😁
a cigóknak mindenkép 😅 Ini nem azt mondja,hogy mamlasznak kell a 7-es hanem ha arcoskodni akar akkor kell 😅 a 3-asra veri a mellét,hogy magasan pozicionált erre írja ini mind1 milyen jó kocsi meg miket tud az akkor sem a felvágós kategória szóval gazdasági bejáratos 😅