Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Itt? Minek. Azonnal leugatnak😃
miért is?
No,a villyanyverda keverve oltassal?
Motor lesz? 🤣
Valamikor?
nekem így rémlik a sztori. úgy emléxem édesapám így mesélte(kezeit széttáró) Olyan 10 éves forma fiúcska lehettem.(óranézegetős) Leningrádból hozott haza egy vetyerok csónakmotort egy ugyanilyen kék-narancssárgát mint a képen az valami potom pénz volt ott kint 100-200 rubel körül😅 Mesélte, hogy a hóna alatt cipelte másik kezében a hozzávaló piros benzintank a pumpás benzinvezetékkel úgy ült fel a villamosra meg ilyenek 😅 A szálláson ahol voltak az ágy végére csavarozta fel és ott próbálta ki a szobába 😅 Aztán asszem én használtam egyszer. Vagy tíz év múlva előkerült addig nem is volt beindítva többet. Egy Tiszai csónaktúrára vittem magammal ahol 2db 4-es kenut egy favázzal összekötöttünk arra tettük rá és úgy teljesítettük a napi távokat 😅 Volt vagy 10-12 csónak a túrán mi kérdezgettük a többieket, hogy nem akarnak e utánunk kötni csak kényelmesebb az élet ha nem kell lapátolni(kezeit széttáró) Első körben ketten csatlakoztak vontatmányként a többi majdnem vérig volt sértődve, hogy hát ők evezni jöttek el nem húzatni magukat(kezeit széttáró) Azért a 10 napos túra 3-ik napján felcsatlakozott az utolsó "sportember" is 😅 Így kb. 3 óra alatt tudtuk teljesíteni a napi távokat több idő maradt a főzésre, berúgásra. A túra fele egyébként is vadkemping volt általában homokpadokon. Az összes halásznak, horgásznak ilyen csónakmotorja volt aki mellett elhaladtunk nekem egy idő után az lett gyanús, hogy egyik motoron sem volt fent az a narancssárga takaró fedél(kezeit széttáró) A halászok is legfeljebb a csónakkimerésre használták azt a takaró bidlit(kezeit széttáró) Mondom miért nincs ezeken ez rajta? Hát levettük és láss csodát megtáltosodott a paripa az a szar gyári bili elfojtotta a levegőt nem kapott a motor elég oxigént(kezeit széttáró) Legalább még félszer olyan "gyorsan" ment ahhoz képest mint amikor rajta volt a bidli 😅 Igaz, hogy 2* annyi üzemanyagot bekért érte cserébe de ez akkoriban nem nagyon számított napi 10 liter benzint összedobtunk 20-an kb 600 ft volt 😅
Nem, a rubelt itthon a dollárhoz kötötték így a hivatalos árfolyam ugyanaz volt viszont a dollár feketén bármennyiért ment.
és azóta, hogy szolgál a kedves egészsége? 😅
hát ezt írja a cikk mondjuk ezt a 20%-ot én azért fenntartással kezelném már a világ negyede halott lenne 2 év alatt miatta 😅
mondjuk ez is igaz akkor ennek visszafelé is érvényesnek kellene lenni 😅
Erről az jut eszembe amikor az édesapám a 80-években volt moszkvába, leningrádba. Pénzváltásnál úgy számolták a rubelt, hogy 1 dollárért 1 rubelt adtak. Valójában ha jól emléxem a dollár volt akkor kb. 50 ft a rubel meg mintha 18. Mondja a papa ez így rendben van de akkor ez működik fordítva is ugye? Valamiért visszafelé nem működött 😅
Hát....ha már az is covid halott volt akinek a lábát levágta a villamos és belehalt.......
A 20% azért elég durva, az orosz ruletten is 16% esélyed van elpatkolni ha jól számolom, mégsem játszák túl sokan, itt meg még kötelező is volt sok embernek. Nekem is a GE-nél mondta a volt főnököm, hogy hát náluk is alapvető elvárás volt hogy mindenki be legyen oltva, mert hát egy ilyen cégnek példát kell mutatni a felelősség vállalásból.
mondom én elért a lé a bili tetejéig szépen csordogál már kifelé belőle(gondolkodós)
Egyébként te nyomon követed az áldozataidat? Azokat a szerencsétlen hajléktalan ártatlanokat akik néhány fillérért felvették helyetted az oltást? 😅 Ez kimeríti az előre megfontoltságot és a szándékosságot ha feldobták a pacskert akkor nem bűnrészes vagy a gyilkosságban hanem te magad vagy a gyilkos 😅
mennyié adják a kicsi dodzsemet? Az utolsó ára amit a szalonba láttam az alulról karistolta a 10 milliót 😂 És nem az új 60 lovas motorral hanem ami az asszonynak van a 42 lovassal(kezeit széttáró) Az emblémán kívül más változást nem láttam rajta ennyi pénzért(dollárjeles)
Illetve dehogynem bocsánat(napszemcsis) Az első sárvédőívre tettek egy terelőszemet kb. akkor mint a 10 forintos. Időközben rájöhettek, hogy az első kerék felhordja az útról a dzsuvát a 2 ajtó harmadáig gondolom ez az apró változtatás lenne ezt hivatott megakadályozni 😆
Ennek a kis városi autónak nagyjából az a 4-4,5 misi lenne a reális ára kb. amennyiért mi vettük. (kezeit széttáró)
lassú víz partot mos.(kezeit széttáró) Mindenhol lassan felüti a fejét a rádöbbenés(szemeit körbeforgató) Itt nem egyszerre fog a szarosbili kiborulni szép lassan csordogál ki belőle a lé szerintem jó pár év mire elönt mindenkit akkor majd keményen tolják a pereket a világon mindenhol. Ez egy öngerjesztő állapot lesz szerintem ahogyan apránként kisebb csoportok pereket nyernek a világ számos országaiból lavina szerűen beindítják a többit(gondolkodós) Persze eljöhet az az állapot amikor átesnek a ló túloldalára és az is perre megy kovid oltás károsultként akinek a lábfejét levágta a villamos 😆
mindent én sem tudhatok előre(gondolkodós) Az asszonyba 3 fájzer meg 3 asztrazenekar is lenne az tuti(meghajlós)
Azért az elég gáz, hogy amerikába meg németországba már nem alkalmazzák a kovid oltást valamelyik nap meg a rádióba azt hallottam, hogy mindenkit szertettel várnak itthon az oltásra mert van belőle bőséggel(szemeit körbeforgató) Az asztrazenekar a cikk szerint minden 5-ik embert kinyírt jobb lett volna hagyni a picsába inkább a kovid(kezeit széttáró) azért az mégsem vitt el 20%-ot. Ha ellenanyagot nem is sikerült kifejleszteniük egy elég jó mérget kreáltak(szemeit körbeforgató) Több 10 milliós kártérítés? Mikor bizonyítottan 86-an az oltás következményeibe haltak bele? 5 milliárd fejenként a bűnösöknek meg életfogytiglan vagy 4 szeres halálbüntetés(kezeit széttáró) Néhány ezer ember lehet max felelős az egész világ leoltásáért már akit sikerült becsapni. (gondolkodós) Azért az itthoni helyzetről egyszer szeretnék egy valódi képet látni ténylegesen mennyien oltották be magukat(gondolkodós) Valószínűsítem az időseket nagy százalékban a korosztályomból akivel beszélgetek maximum azok akiket a munkahely az állami intézkedések miatt kényszerített.(kezeit széttáró) Meg néhány ilyen sógorom forma aki élt halt az oltásért alig várta, hogy mehessen a következőért(fejét fogó) Azóta a srác 2 hónapból 2 hetet beteg(kezeit széttáró) Olyan mintha nem lenne immunrendszere minden nyavaját elkap előttem meg átlagosan annyit volt beteg mint pl. én évente 2* 3 nap(kezeit széttáró)
Nem, mert a daciát is olcsóbban adják persze nem 4 millióval mert az nem kap akkora támogatást, kicsi az akku
pedig már most dácsia árában adják ha cégnek veszed ahogy mamlasz szavaiból kihámozom 😅
nem azt mondtam hogy nincs probléma
csak azt hogy mennek a hírek de semmi sem történik
Az nem attól van......az tuti,attól nem lehet.
De kap a család 50milla kártérítést,ha a pipi ezt előbb tudja,biztos beoltatja vele az asszonyt,ebből mégiscsak egy lakás ára.
Viszont a probléma létezik.
Nlad még a másnak beadtt is okozott elváltozást😃
nem túl rég a fájzerről volt ilyesmi cikk....
de eddig még semmi értékelhető eredmény
Igen, nagy eséllyel ez lenne, itthon még akin látszik, hogy igazat adna az is inkább terel.
Sose derülne ki, ráfognák valamire. Öregedés fertőzés gének stb.....
Bogyó ugyan meg van e még, ő is astrát kért a szive miatt. A legjobbat ezek szerint a bajára