Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

csak ehhez kell azért technikai tartalom is hogy akkor töltsd az akkut ha nagyon olcsó az áram
de még mindig nem írtad hol van 500ért 13kwh akku
Az választható lesz. De még nem tudok róla hogy lenne ilyen. Nekem megérné, főleg ha rendesen csinálnák, mert vannak olyan időszakok amikor negatív áramárak vannak, azért meg érdemes lenne már tölteni a kocsit, meg a házi akkut, hogy fizessenek érte 😁
milyen progival ? 🤔 Hót hülye vagyok hozzá ! 🙃
Le tudod kérdezni. Azt hogy mobil app van-e azt nem tudom, de weben biztosan.
Én letudom kérdezni valami mobil aplikációval vagy csak a szolgáltató ?
Sim kártya van benne. Mindent megold.
A p1 szerintem.csak helyi elérésre van
Van valami alkalmazás amivel kommunikál , vagy csak a P1 port vezetékkel ? 🤔
Remélem nem lesz kötelező (tudom, most még csak választható lesz) a dinamikus tarifa mert valahogy nem bízok abban, hogy attól nekünk olcsóbb lesz inkább fordítva.
Egyébként kurva sok mindenre képes, és nem az lcdtől okos.......
Az is ilyen már.
ez előtt még előtte állhatunk(kezeit széttáró) Akkor még mindig ott van az a megoldás, hogy felmegyek az akksis párkszájd vágóval azt ledarabolom a konzoloknál a picsába a lábammal meg lerugdalom a földre az egész kócerájt 😅
Vagy úgy? Akkor ezzel még nincs bajom mert szerintem a h tarifás óránk is ilyesmi lehet amit tavaly tettek fel.
Mert ezen már dinamikus a tarifa? Szerintem ugyan úgy megy mint a régi, csak távolról tudják leolvasni 15perces bontásban.
Azért ne feledd mennyire elmaradott az MVM. Minden okos nekik, amiben nem fogaskerekek vannak hanem LCD 😆
Vagy éppen kitalálnak valamit ami alapján jól be lennék szopatva ha lenne.
Majd a neten megnézed ha odajutunk. De ha több árszabás lesz napontaakkor azt ki fogja jelezni az árat meg megtanulod hozzá
beállítasz egy alkalmazást aztán vagy figyeled a nap 24 órájában vagy alsó és felső határra beállítasz egy riasztást 😅
és ez mennyire okos?
ez egy idézet nemzeti költőnk verséből ha jól sejtem Sípos F Tamástól 😅
én lassan a végére érnék ha lehet(kezeit széttáró) 😅
lehet néhány év múlva eléred az 5 év megtérülést ha kétszeresére felbaxxák a vellanyt egyik napról a másikra. Láttunk már ilyet 😅 de ne legyen így(ujjával nemet mutató) A te logikád mentén nekünk addig jó amíg neked nem éri meg napelemet felrakatni 😅 Hát remélem sosem lesz ilyened 😅
ezért is mondtam, hogy nem követem nyomon(kezeit széttáró) Ini linkjéből tudtam kiindulni. Aztán bármilyen támogatás jöhet még a következő időszakban tájékozódni kell.(kezeit széttáró) Abba kb. biztos vagyok, hogy amikor én csináltam fél áron 10 év szaladóra az akkor jó konstrukció volt. (óranézegetős). Van még 7,5 év az ákcijó leteltéig 😅 Aztán, hogy melyik nap jelentenek be valamit és eltörlik a picsába az egészet egyoldalúan mint ahogy erre már kísérlet is tettek 1 alkalommal azt 100 öregasszony sem tudná megmondani(kezeit széttáró)
De akkor ilyen alapon fel se kelljünk az ágyból mert az utcán is bármikor elüthet a villamos a járdán(szemeit körbeforgató)Az is tény, hogy a kovid hiszti előtt kiszámítható volt az élet az energiaárak 12 éve nem változtak az infláció hozzávetőleg a helyén volt azóta meg annyi vált bizonyossá, hogy semmi nem biztos és semmi nem az aminek látszik(kezeit széttáró)
Hát ez tényleg nagy előny. 😄 Bizalmatlan azzal vagyok, hogy hogyan tudom ellenőrizni tényleg adott pillanatban a drága vagy olcsó az áram a piacon?
Nem kéne.....távleolvasás inkább az előnye meg sok más. Pl ha nem fizetsz ki se jönnek kikapcsolni óra tudja
Ez az ami alapján több-kevesebb lenne a számla? Ehhez én bizalmatlan vagyok.
Ez azért nem ujdonság. 🤔