Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

hát úgy gondolom felértékelődne a napelemünk 😅
Bár itt még mindenki szidná, hogy nem jó semmire 😅
😅 az se bánom(legyintős) nekem már nem számít a fiam a jövő(meghajlós)
én meg meg húzódok a tányér szélén(kezeit széttáró)
a 250 forintos áram lenne a reális
plusz mellé még 100 hálózat használati díj
rendelkezésre állási díjnak elég lenne havi 2 ezer is
kártyásaknak meg 500 forint/kwh
aki meg lopja mindig egy ujját levágni, majd csak nem marad egy sem amivel a kampót akasztgatja
😂
Pedig sztem az összes eszét tőled örökölte!

...neked nem is hagyott egy morzsányit se... 😅
ja azt elfelejtettem hozzá írni, hogy még boldog is volt a nép, hogy újra van üzemanyag az ár akkor már nem számított vitya megint megmentett minket zseniális ez a faszi 😅 A 70 ft-os áramnak is úgy örült mindenki mint majom a farkának. Egyik napról a másikra duplájába került a vellyany még is mindenki boldog volt, hogy azért még sem 200 ft amiről előtte szóltak a hírek 😂
ha még mindig rólam dumál ez a fasz mondjátok meg igen okoska a fiam.(meghajlós) Éjszaka érkezett meg a félévi értékelése lett 2 db 4-ese minden más kiváló 5-ös lett(meghajlós) Mondjuk ezt nem tőlem örökölte nem emléxem,hogy nekem valaha is lett volna ilyen jó értékelésem 😅
biztos 😅 Ráadásul tavaly 3 csőtörésem is volt hát olyan hülye vagyok, hogy nem tanulok a hibáimból 😅
ja még nem(szemeit körbeforgató) de most elgondolkoztattál(gondolkodós) Lajcsival előtte konzultálok meg kérdezem mit rontott el, hogy én azt a hibát már ne kövessem el 😅 Bár a villanyáram nem nagyon kerül pénzembe de ha tudom azt is ellopom 😂
soha életembe nem ártottam senkinek. Felnyomták azok egymást 😅 1 év alatt már a harmadik garnitúra van ott nem tudom mi a faxt csinálnak ott 😅 Néha bemegyek gázpalackért onnan tudom. Ott nincs olyan hogy a vezetőt leváltják(ujjal nemet mutató) Amikor a vezetőnek menni kell akkor megy még a takarító személyzet is, mindenkit lapátra tesznek egyszerre. (kezeit széttáró)
hát be is ütötték na nem is mentem oda többé tankolni 😅 Engem ne vegyenek palira 😅
Most meg már azért nem mert szemközt nyílt a shell(kezeit széttáró)
Nagyjából a mol már csak kv-zóként üzemel(kezeit széttáró)
Mi ebbe a trollság?
baszki és még mindig rólam dumál(kezeit széttáró) Minek tiltott ha velem foglalkozik?
Igonárált(kezeit széttáró) Tudomásul vettem, tiszteletbe tartom(meghajlós) én nem is írok róla semmit nem is érdekel. (kezeit széttáró)
Ez meg feszt állandóan velem van elfoglalva 😅
én nem tervezek(kezeit széttáró)
hát a 480 ft-os áron(kezeit széttáró) Amikor bukta volt akkor akkor ki kellett pengetni a literenkélnti 830 ft-ot(gondolkodós) Asszem akkor valahol ott tartott a gázolaj szerintem pont akkor volt a legmagasabb az ára(kezeit széttáró) Na akkor nem is voltam vidám egy kicsit se 😆
Mind ezt egy hülyegyerek miatt. (kezeit széttáró) Én pl. nem értettem egyet a kormány intézkedéseivel és így lázadtam 😅
ugye először mindenkinek járt a 480 ft-os benga bárki aki magyar kúton tankolt(kezeit széttáró) Na a határ menti városokból jöttek is bőszen a "külföldi" turisák. 😅 Asszem néhány hónapra ott be is zárhattak a kutak jött mindenki boldog boldogtalan. Amikor esztergomba nyaraltam beszéltem a szállásadóval mondta, hogy órás várakozás is volt a máriavaléria hídon akkora idegenforgalmunk lett 😅
Aztán sok hónap után jogosan kitalálták, hogy csak magyar forgalmi rendszámos autó tankolhatnak. Ezzel azt hiszem mindenki egyet tudott érteni hiszen bennünket fikázott az eu parlamentbe az összes szomszéd de azért tankolni jöttek hozzánk szívesen fél áron 😅
Na aztán kitalálta a kormány, hogy ez a 480 forintos üzemanyag csak magánszemélyeknek szól(szemeit körbeforgató) Akkor egy kicsit ideges lettem mert nem tartottam fair-nek a dolgot. Pont azokat a vállalkozásokat nyúzták amit a mondvacsinált kovid hazugságokkal akkor már több mint egy éve véreztettek kifelé. Aki meg a mercibe dolgozott de be se kellett járni alkatrész híjján az meg megkapta a túlóra nélküli teljes fizetését nekik meg járt a 480 ft-os benga(gondolkodós) Egyébként ez nem tartott tovább néhány hétnél aztán egységesen mindenki horror áron kapta az üzemanyagot. A jól bevált módszer szerint csinálták mint a gáz és villany emelésénél(meghajlós) Néhány napig nem adtak a jó népnek üzemanyagot hébe-hóba lehetett tankolni itt-ott 10 litereket. Elhitették azt, hogy nincs az országnak üzemanyaga ezért ki kell vezetni a támogatást.(kezeit széttáró) Na aznap amikkor kivezették a támogatást azonnal lett üzemanyag mindenki annyit tankolt amennyit nem szégyellt 😅 Ha oda ment volna valaki egy tankerral az emelt áras üzemanyagból simán megtankolhatta volna 😅
Az a baj a lombikgyerek is ezt tanulja meg.........már biztos most rettenet okoska😃
Egészen biztos hogy simlis és ott okoskodik ahol csak tud,olyan lagzi lajcsi féle
Ja biztos azért volt a múltkor az egyik pecónál
csőtörése, mert eltört a szakszerűtlen swarcz rákötése 😁
Csak nehogy egyszer téged is begyűjtsenek....Amilyen szarrágó vagy,tuti hogy adót csalsz és lopod a vizet meg az áramot.
Felnyomtad őket valamivel?
nem olyan bátor
csak trollkodik mint a kedvenc bútorboltosunk 😂
Persze, tudom, csak ez az infó nincs, hogy végül mennyiért számolták meg neki. Ha én lettem volna ott, nyugodtan beütöttem volna teli áron, aztán megkérdezem hogy óhajtja kifizetni esetleg hívjunk rendőrt. 🤷‍♂️😁
persze ....................már elmúlt karácsony 😂 😂 😂 😂
Azt hangsulyozzuk ki hogy jogtalanul küldte el.
Kettős fronthatás van ma 🤣🤣
Anyázás lesz?