Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Holnap-holnapután bekéretőzöm a karbantartóhoz és megcsinálom.
Veszek valami kemény, nem végigmenetes csavart, egyik végén a fej, a másik végére meg hegesztek valamit és ennyi.
Akkor mondd meg neki, hogy húzza a faxára 😅 ha ilyen sötét, hogy nem fogja fel, hogy elmenni többe kerül érte, akkor én ilyennel nem boltolnék.
Kűdd el pipit érte, villannyal nem kerül neki semmibe (mindig ezt hajtogatja 😁) idejéből meg kifutja.
csal ugye a pet palackos tuning 15 perc, és egy olló igénye van
most meg lehet vele órákat baszakodni
esetleg egy-egy anyát ráhegeszteni ha van hely aztán kifúrni egyenesbe és mehet át rajta a csavar
Azért nem eröltetne a nevetés !
Hasznos, persze, de mikor már 20 km-enként van egy, az kicsit pazar... Paks Kalocsa közé is qrvára kellett, meg az M9 híd is, ami nem vezet sehova... azért épült 20 éve, mert ugye dél autópálya... csak az elmaradt 😅 mert jöttek feriék, és qrvára kellett a péz 😅
Kiveszem a tengelyt, kijavítom a lyukat (behegesztem), ott körben meg is vastagítom, hogy legközelebb ne "vágja" el a tengelyt, a tengelyt kicserélem egy másik valamire és kész is.
3 évvel ezelőtt még a pet palackos perselyezés jó lett volna, most már ez nem alkalmazható
Na, itt a baj. A tengely is elkopott, meg a tartóelemben a lyuk is kiszopósodott.
Jó az idő, menj el motorral.
Egy üléspúpot szeretnék venni ,de a tulaj nem postàzza el ! 🤔
Felénk is jöhetnének így "lopni", de a Karácsonynak ehhez sincs elég esze.
A durva, hogy a kerület inkább felújíttatta saját pénzből az Üllői út egy részét, mert hiába balos a kerületi vezetés, ez már nekik volt ciki.
Mondjuk ez még mindig jobb mint amikor úgy lopták a pénzt, hogy közben nem is csináltak semmit.
Persze időnként nem árt váltani, mert Stadionból már túl sok van, de a hidak a Dunán pont hasznosak.
múlt héten voltam, ugyanolyan putri mint régebben 😁
Senki emberfia nem jár Kecskemétre ?
egy időben a kilátó volt a menő, felénk is épült egy csomó, lassan kezdenek összedőlni
ami meglepő hogy nem lopták el, pedig kurva sok fa van bennük
ellenben a vasútépítés megrekedt, pedig onnan is talicskázhatják kifelé a pénzt
aszt akkor mi a hiba? eddig meg nem látták a fáktól az erdőt. a kocsog hadházi kapja be!
Azt láttuk a tévében 😅 Csak annyi lett a hiba, hogy azt erdőt vágták ki a sétány körül 😅 Maga a sétány amúgy fasza 😅
nagyon sok a közpénz, valahol el kell égetni. a mi felénk most a bicikliút meg a lombkorona-sétány , az ami nagyon hasít
Hidakat szeretnek építeni nagyon, ott lehet a legtöbbet lenyúlni, szerintem a dunán már annyi van hogy nemhogy keresztbe lassan hosszába is átérik, meg az északi folyón is van a határnál szlovákokhoz, 300 fős települések között
Nekem pont kellene egy kecskeméti motoros kollega , postacucc miatt ! 🤔
felénk olyan utakat is újra aszfaltoztak ahol óránként jó ha 2 autó elmegy, sosem voltak ilyen sima utak
szerintem rájöttek hogy az útépítésből célszerűbb lopni mert azt látja a nép hogy jó lett neki is.....
2x6 centit tettek le plusz előtte a lyukas részeket kátyúzták/felmarták új emelt buszmegálló peronok még ott is ahol 3 évente van leszálló
hát ez az 52-es elég lassan halad. Kecskemét környékén a csalánosi csárda után egy 2 km-es szakaszt már több mint 10 éve felújítottak 😅
Ez nem télre állt le, már nyáron se csinálták. Le is vonultak. Még az a szerencse hogy legalább az elkészült részről leszedték a 40-es táblákat meg az előzni tilosakat. egyedül a vasúti átjáróban dolgoznak még szerintem ott épül a belgrádi vasút
Minden felújított a hengerfej körül, még nincs koksz.
furi. December óta nálunk is leállt az összes útépítés(gondolkodós) Remélem csak fagyszünet miatt állnak 😅