Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ok hogy mindenkit elküldtél a francba, de végül milyen áron kellett fizetned? 😊
te meg a faszomért írogatsz rólam ha tiltottál te kis buzi?(kezeit széttáró)
ha tiltottál fogd be a pofádat bármivel ami velem kapcsolatos. Töröltél nem te gyökér?
Vagy még is, hogy gondoltad, hogy írogatsz rólam én meg nem tudok neked válaszolni?
Elmégy te a büdös picsába(sípot fújó)
a főnök nem kis sutyerák volt azt is elküldtem a búsba(kezeit széttáró) De aztán begyűjtötték őket nem sokra rá 😅
akkukat nem is néztem mostanában
honnét jön ki 500-ból a 14kwh?
utoljára amikor néztem őket 900 felett volt még a grade b is
ugyanezt érzem én is irányodban 🤣
vállalni? egy percig sem tagadtam 🤣
Minden kisszemüveges geci ez volt suliban is meg katonaságnál is😃 legtöbbjüket ütötték ahol érték😃
Na meg amikor emberkedik mert a kutas gyerek fiatal kis sutyerák ,a történet úgy lett volna jó,ha kutas kimegy hozzá összecsomagolja és kibassza a kútról mint a szart.Bár gondolom ha olyan ember áll ott akkor csendben maradt volna.
Erre tanitották......van pénzed mások alávalók, ne tiszteld őket.......
Nem is akar egy jó beszélgetés miatt találkozni veled senki.....más okból...... 🗣️
Csóró környéken laksz, itt minden házon van ahol jó volt a tájolás. Meg talán az öregek régi házainál nincs napelem.
De amúgy még az én napelemem sincs rajta a műholdképen, pedig azt írja 2024-es.
Nezem Anna Lapwood koncertjt a Royal Albert Hall-ban (Interstellar), sokan videofelvetelt csinalnak a mobiljukkal, de fele hulyenek vilagit a vakulampa. Minek? A szinpadtol 10-20-30-40 meterre kameraznak. Mire gondolhatnak?
Nem neked címeztem, de rólad szól.
Rajtakaptak, vállalhattad volna férfi módjára, hogy csaltál és kifizethetted volna teli áron.
A mások csalása nem legitimálja a tiédet. Azt meg végképp semmi, hogy beletöröld valakibe a lábad, aki a munkáját végzi.
azt nem mond, hogy te eljársz hegyekbe túrázni(gondolkodós)
...és ezt köszönjük is(meghajlós) spec én még 8 évig(óranézegetős)
nálunk minden 3-ik házon van az utcában. Nálam meg még sűrűbben minden szomszédomnak még szembe is mindenkinek. Nemrég egy olyan kádárkockára került fel a napelem amit 2 éve megvettek elkezdtek felújítani bár 1 éve nem láttam itt senkit. az évben annyi történt, hogy felkerült a napelem (fetrengős)
azt, hogy kinek az utcájában mennyi a napelem egyébként meg nem mérvadó. Inkább az, hogy az össz ingatlanok 8-10 %-án már van napelem és ez már nem elhanyagolható mennyiség(szemeit körbeforgató) és ez függetlenül attól, hogy te mit látsz vagy mit nem 😂
30ezer a legolcsóbb 400W-os amit láttam, persze raklaposan.
Gondolkodok rajta de igazából most van elég. Majd ha a márkásakat adják ennyiért akkor veszek.
Akku cellák is kijönnek fél millióból 14kWh. Ha még kicsit igyekeznek, a végén tényleg levághatom az MVM zsinórját a ház faláról 😁
...mint általában MINDIG, ezt is rosszul gondolod.
Ez mondjuk autója válogatja hogy ezt hogyan kezeli le. De tuti van azon is ECO üzemmód, akkor nem kapar.
De amúgy a nők sem fogyatékosok. Meg tudják tanulni hogy ne nyomjanak padlót mert akkor nagyon megy 😆 Kivéve amikor nem és a fék helyett tapos valaki a gázra, mert akkor gyilkos 😁
Bár azért amcsiknál a sok automata váltóval ez már a régebbi autókkal is viszonylag rendszeresen előforduló eset volt.
ugye ezt nem nekem címezted? 😅
ha igen az a benzinkutas gyerek elmehet az édesanyukájába(fetrengős) Hogy a faxba mer belekotnyeleskedni több hónapos rutinomba? 😅
lebaxtam mint a pengős malacot elpirosodott a lelkem mondta, hogy ő ezt nem engedheti. Mondtam akkor hívja a főnököt(fetrengős) A főnök is hülye volt azt mondta ilyet nem lehet csinálni mondtam eddig miért lehetett? azt mondta az másik csapat volt Ők pont azért vannak ott hogy ilyen ne fordulhasson elő. 😅 mondtam is, hogy nem örülök nekik(fetrengős) De ne bánkódj a kis benzinkutas gyerek meg az egész bagázs asszem kijött már az előzetesből(fetrengős) kb. fél évre rá vitték az egész csapatot(fetrengős) Lerabolták a kutat tőlem meg sajnálták a hatósági áras gázolajat 😂 hát meg is érdemelték a sorsukat(fetrengős) Azóta volt megint vagy 2 garnitúra de most lett ott más baj is(gondolkodós) kb. fél éve megnyílt túloldalt a shell kút ráadásul pár fillérrel olcsóbban(gondolkodós) Ki tudja meddig vergődik még a mol szerintem a kv-zóban többen ülnek mint tankolnak(gondolkodós) tankolni már csak a leg elvetemültebbek járnak oda shellre jár már mindenki(kezeit széttáró)
Igen, mert a sok nyomoroncnak még a konzervnyitója is elektromos.
Amúgy én fenntartásokkal fogadom a készülékekre írt energiatakarékossági besorolásokat.
Bár nem néztem most meg, de a sok, régi crt tévékhez képest az tuti, hogy nem lett kevesebb a fogyi. Meg régen volt egy, most minden szobában. A gamer gépek videókártyái és általában a szórakoztatóelektronika? A hajszárítóm is kétezer Wattos. Humbug az egész zöldülés.
Meg hogy megint csucsot döntött a fogyasztás holott energiatakarékos már az apámfasza is. Csak az van amit mondtam, haver régen 1*20amperral elvolt.most hogy van majd 30 kw napelem a 3*25 is kevés. És több ilyet ismerek környezetemben.
sanyám pedig én szoktam hegyi túrázni de határozottan csak gyalog egy túrabottal 😅
nem gondolnám, hogy ilyenre lenne valaki itt alkalmas 😅
Azt azért ki kellett volna hangsúlyoznia a cikknek, amit a sok buzeráns sötétzöld és némelyik napelemes köcsög nem ért vagy nem fogad el, hogy amikor termel, akkor dömping van, tehát olcsó, akkor termel befelé és ezért, tehát olcsó áramot ad (-na) el, amikor pedig nincs napenergia, akkor persze a drága villanyt használja.
Az én kollégáim közül az az egy, aki építkezett és így eleve kellett neki 25% megújuló, őt leszámítva senki nem gondolkozott el, hogy belevágjon. Pedig a legtöbb megtehetné - anyagiakra gondolok - és még csak fel sem merült komolyabban. Egy van, de az minden újdonságra ugrik, de aztán semmi nem lesz belőle, őt másképpen is kezeljük e téren.
Utcánkban talán egy, de az is felújításon ment át, de így, most már komolyan érdekel annyira, hogy holnap ha nem felejtem el, végignézem a két vége között. Amelyik utcákon hazajárok, ott sem veszek észre változást, pedig nekem rááll a szemem a változásra.
Ööö... mennyi eszem, van a gugli! Az utcánkról készült kép 2023, a kis sárga buzival végighaladva az utcaképen, a két utcában van olyan 150 ház, négy napelem rendszert látok összesen.