Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

https://www.heol.hu/helyi-kek-...

Szegény srác.....pont elmentünk mellette, nem sokkal a baleset után. Melózni járhatott mert palackok meg szerszámok voltak kipakolva. Az útszélén volt letakarva.......
https://www.origo.hu/itthon/20...
Van benne pár érdekesség annak aki nem érti a zöldenergiát és nem kell paks
Pedig mint látható a szülői nevelés hiányossága/a gyerek túlértékelése miszerint mindenkitől különb pénzzel nem kompenzálható.
állítólag nagyon sok előregisztráció történt szóval lazán megleszaz a pár ezer "szerencsés"
a hirdetések meg ki vannak előre fizetve
amikor régen lejárt a 100% támogatásúak határideje még utána is voltak ilyen irányú reklámok
már láttam panelokat számlásan 35ért is, én 2 éve 70ért vettem, és nem hinném hogy egy sharp annyival jobb lenne mint pl egy risen, longi stb......
én nézegettem több konstrukciót is ezek a1.3-1.5 milla környékiek simán méegérnék annak akinek nem kell hálózat bővítést csinálni, már csak ami akkut adnak hozzá az 800+ezer, és egy 10 kwh akku egy átlagos háztartásnak bőven elég a(naponta) napmentes időre
Egyes esetekben akkor is vérig sértődés esete áll fenn, amikor valakit jogosan szembesítenek az előre megfontolt szabályszegésével.
(Azt a benzinkutas gyereket azóta is sajnálom.)
Egyesek részéről.ez nem is elvárás azért engedhetik meg maguknak ezt a stilust, bár ha ők kapják pláne mondjuk egy boltban vagy bármely hétköznapi helyen igencsak felháborodnának.
Nem merültem el benne, de a visszatáplálás révén történő energiatárolás megszüntetése eléggé elveszi az.emberek kedvét, pedig a tárolós megoldással egybevéve nem rossz az. A fűtés fedezése kikerül az egyenletből.de a többi azért nem elvetendö. Gondolom visszaesett a kereslet muszáj visszavágni az árakat is. A kinai panelek és inverterek elég nagy haszonkulccsal lettek eladva.
Dehogyis, jó lesz, a sztárboxot is nyomták, majd nézzük hogy gyepálják egymást és tesszük a téteket 🤣
Nem lehet túl sikeres a napelem pályázat, mert továbbra is hirdetik, szinte minden 2. hirdetés ez. A panelek ára is mintha tovább esne. Van esetleg valami infód?
Egymás basztatásával sincs feltétlenül gond legfeljebb a stílusával és az alja személyeskedéssel, olyanok hangzanak itt el ami gyakorlatilag lehetetlenné teszik a valamikori személyes találkozókat akár egy túra okán is. 🙄
Mondjuk a napelem a villanyautóval egyberakva esetleg szimultán is jobb mint egymás basztatása......
spec én értek hozzá(kezeit széttáró)
Sok idő nem volt kitapasztalni mekkora barom.
Fiat 500e-vel mentem, 50-nél letaposod, elkapar száraz nyári aszfalton is 😃 vicces, de mondjuk nőnek nem adnám oda - pedig pont azoknak gyárcsák 🤣
Ezen én mért nem csodálkozom? 😁 de tudom, hogy nem mondod komolyan, csak szerepelsz.
még az sem aki 20+évig csinálta 😂
Itt senki sem ért a borokhoz. Ez tény, ezt nem kell mellre szívni.
Aki itt barom, az barom élőben is, csak max. próbálja eltitkolni.
Hiába tepersz, nem szeretem a fiatal fiúkákat - én nem vagyok olyan 🤣
Csak a felét tudnád annak, amit én, már nem itt tartanál 😅 de mindegy, győzködd csak magad, hogy én milyen vagyok.
Én,nálad sosem.
Legalább talaj ki valami ötletes visszaávagást,ez olyan kisstílű prolis.
Olyan agy nélkül született kifiús.
Mondjuk te az vagy.
hát ez a totál rikol pedig nem is volt egészen érthető 😅
csak, hogy ti nálam dolgoztok is a pénzetekért már elfelejtetted? Megmondtam nálam nincs ingyen ebéd(ujjával nemet mutató) 😅
Nagyjából erről van szó 😆
Közvetlen és gyors és fokozatmentes nyomaték rendelkezésre állás miatt egy padlózástól úgy megy mint amikor egyesben kibaszod a kuplungot. Meg kell szokni hogy itt van köztes állás is a pedálon.
Úgy viszont nagyon finoman kezelhető jégen is, a gyorsítás és lassítás is.
Priusban is ezt szerettem, de mondjuk ott nem volt gyors a reakció, csak az egyenletes nyomaték segített.
Pedig a Swarczi filmjei nem épp a nehéz érthetőségről szólnak 🤣