Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

biztos nem mert ennyiért nincs az a marha aki venne ilyen bevásárlós dodzsemet 😅
hát a másik oldalon lenne még egy de feleslegesen nem költünk(ujjával nemet mutató) Nem herdáljuk a pénzt alátétre(ujjával nemet mutató)
Nem fàj nekem semmi, egyszerűen megmutattad hogy egy igazi öntelt faszkalap vagy. Te nem fiatalon voltál nyomorult hanem most 50évesen. Elhiszem én hogy már nem áll a cerka az asszonyt nem tudod megdurrantani és félsz hogy nem ad pénzt. De nem kell itt minden hozzászólásban verni a melled hogy te mekkora király vagy. Egy normális beszélgetésbe megint beléptél flegmán hogy ja ez nem fóccvágen aztán csodálkozol ha lefaszkalapozlak. Mert az vagy, egy faszkalap.
Őzzel lehet? Nálunk az több van. Bár a városban az se jellemző annyira(gondolkodós)
Ezt mindenki beletöri.
A kialakitasa miatt,meg azért mert addig bennevan mig ki nem nyiffan.
Siman belerohad.
Egy kb 08 as acelcső,benne a fűtőszál.
Nomeg egy 700 e korül futott furgon ki tudja mikori es hanyadik blokknal.
Ahogy blődi irja vezerles cserekor már ha kitekerik-betekerik sokat segít abban hogy nem tud beletörni.
Ismerem a srácot,szerintem többet vezetett mint te és nagyobb a rutinja mint neked.A motortól a mentőautón át a kamionig mindent vezetett.Örülhetnél ha csak fele akkora rutinod lenne mint neki és amit nem horvát tengarparta lecsorgásban szereztél.
Én arra tippelnék hogy hátsókerekes,viszonylag könnyű a hátulja és mivel egyből rátolja a nagy nyomatékot nehéz kordában tartani.Ahogy ezek szoktak közlekedni,nem hiszem hogy túl sok gázolajat meg tudtak menteni.
Te,ezt írtad:"ha jól működik minek basztatni csak beletöröd"
Egy szóval nem említetted hogy a zoli beletöri vagy hogy sokan beletörik,te azt írtad hogy minek basztatni,csak beletöröm.Egyébként meg ha azoknál a típusoknál amelyiknél szeret belerohadni,nem várnák meg hogy behaljon,hanem mondjuk cserélnék x ezrenként,akkor a belerohadás is ki lenne küszöbölve.
Így van, egy clió áráért elgondolkodnék rajta, a hahun most a legolcsóbb román 4,5, de 5-ig is csak románok vannak.
Futár... az is biztos hogy fiatal hülye gyerek volt, ak aki csak kétállását ismeri a gázpedálnak 😁 úgy meg még egy kis teljesítményű villanyos is elkapar jégen.
Levi megérne egy agyturkász szemináriumot.
Olyan mint az agressziv kismalac.
Mondjuk élőben nem. 😆
Fáj mi? biztos szar érzés, nem tudom, mert én sose voltam ilyen nyomorult fiatalnak 😁
de lehet a legnagyobb baja az, hogy nem tudja kilopni belőle a gázolajat 😅
biztos sok a lóerő azt kipörgésgátló meg kuplung nélkül nem bírja megzabolázni a kerekeket 😅
Asszony még nem panaszkodott csak a kertkapu nyílt nehezen tegnap a -9-be 😅
Meg kéne tanulnod olvasni... sokan beletörik, ez köztudott, pl. zoli is beletörte.
én viszont nem - ezt írtam
De csak nálunk ilyen rohadt drága. Máshol fele ennyi. Úgy tűnik itt nem akarnak eladni.
Remélem az összeset kicserélted az autón.
Volt reggel nálunk a futár,le volt fagyva minden,aztán panaszkodott az asszonynak hogy ez az elektromos autó vízen is szar,de azt mondja a jégen egy katasztrófa.Nem tudom miért és mi a baj vele,de szidta.
szét baszki(kezeit széttáró)
Egy csavar fellazult. Sima lapos alátét volt alatta, akkor kicseréltem rugósra most bírja 😅
Csak szarvassal ne találkozzon az ember.....
Mi van,szétrázkódik a toyota?Magától szétesik?
látom megfogtad a lényeget 😅
Egyébként kellett izzót tavaly előtt cserélnem,mert a lámpatartó fül rögzítő csavarja kilazult és a rázkódástól tönkrement az izzó. Tavaly előtt 2000 ft volt egy h7(kezeit széttáró)
én sose mondtam, hogy rossz. Ezt mindig ti mondtátok. (kezeit széttáró) Azt az autót amire legyártották teljesen jó tudja(kezeit széttáró)
Van benne minden olyan jóság ami egy városi autónak kell. 80-90 km-es ingázáshoz is elég otthontöltéssel.(kezeit széttáró)
Nekem nem kéne én nem tudnám mire használni az asszony céljainak viszont teljesen megfelel.(kezeit széttáró) A mostani ára meg egy vicc(kezeit széttáró) 4,5 ért is azért érte meg mert egy átlag benzines kisautó ára volt(gondolkodós)
pl egy 6 hengeres kocsiban hengerenként 2 gyertyával már csak a gyertyacsere annyi mint neked a teljes szerviz vagy több
Esély meg van rá.