Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ez legalább korrekten elmondta.
Biztos én vagyok megint hülye, de a harmada az akkor az összeset jelenti?
https://villanyautosok.hu/2024...
Nahát Zoltán mi ez a hiszti? Felborult a hormonháztartásod ?
Na jó de te igénytelen vagy,nálad a pénz mindennél fontosabb,pláne ha igazából az asszony használja.Leszarod mibe ül csak te foghass rajta pénzt.Ez meg hogy ki csenget kinek,engem marhára nem foglalkoztat,na meg aztán mint mondtam,egyenlőre a te pénzedből van az én pénzem,nem fordítva.Igazából vennék egy elektromos autót,akkor annak a töltését is te fizetnéd.
Hogy megprobalja raderőltetni.
Ezzel a kisgyerkőccel találkoztam max 3x.
Ott nem volt ilyen hisztis picsa.
De azert siman megmondja mit hogy csinaljak,holél ez?
Vicc az emberke.
majd belenyúlok a tarisznyába(kezeit széttáró) Inkább mint ugyan annyiért egy 5 éves passzát 😂
De lehet várok egy támogatást amit kicsengettek megint nekem 😅
de hát itt mindenkinek a saját véleménye a legjobb 😅 Hol van akkor a hiba?
én is értek hozzá(kezeit széttáró) Ami nem ízlik azt nem iszom ami meg igen abból esetleg kortyolgatok(kezeit széttáró) Mit kell ennél jobban érteni hozzá? 😅
Na de az 15milla lesz addigra.
miért vegyek szpringet 4 év múlva? Jönnek a kínai vellanyosok fillérekért már az első teszteket is láttam és nagyon meg voltak vele elégedve(kezeit széttáró)
Oké,már megint hisztizel.
A baj (neked) hogy önismétlésbe kezdve az unalomig ismert panelszemélyeskedésbe fogsz.
Mondjuk megleptél mert azt a panelt nem puffogtattad el miszerint te királul motorozol europaban vagy 60e km-t egy evben én meg nem,és sokkal gyorsabban.
Te azt képzeled magadrol hogy te vagy a király,de csak egy tucat pubertasbol épp kilépő apukafiacskája vagy,középszerű élettel.
A legnagyobb dráma nálad hogy összekarcoltad a műanyag beltéri ajtódat mert balfasz voltál.
Tök izgi.
Zoli Zoli… értem én hogy egyedül vagy és a kutya nem áll szóba veled egész nap. De miért kell mindig beállj valaki mögé?
Elhiszem én hogy 50évesen anyád padlásterében szar az élet 🤷🏼‍♂️
Vegulis ja,tévedtem,nem agressziv vagy.
Csak valszeg hormonzavar miatt időszakosan hisztis picsa.
Ilyenkor fullba nyomva a kretént próbálod a te nezőpontodat és véleményedet ráerőltetni valakire.
Ha ez nem megy lesznobozod,lehülyézed stb.
Ja igaz, azt ki is felejtettem hogy ő egy szakértő. Aztán ha azt mered mondani hogy neked nem ízlik ez a geci savas száraz vörös amit nálunk eladnak, de egy déli száraz vörös ami nem kibaszott savas az ízlik. Na akkor egy igénytelen hozzá nem értő vagy.
"biztos nem mert ennyiért nincs az a marha aki venne ilyen bevásárlós dodzsemet"
Ezt írtad,akkor lehet hogy mégis lesz az a marha,mondjuk te?
asszem szokott targoncákat is szerelni ha nem keverem valaki mással 😅
A bort kihagytad.....senki nem ért a borokhoz,csak ő.
A blokk elejen ül a hűtő mögött ahol kapja a vizet?
mi lenne? Lesz valami más(kezeit széttáró) Ugyan úgy ahogy eddig is lett(kezeit széttáró)
Én most sem és élőben sem vagyok agresszív. Sok éve ismerőseim is csak meglepődve figyelnek ha felemelem a hangom. Akkor vagyok ideges ha valaki más miatt szenvedek én, mert a másik lusta volt vagy balfasz és én kell megoldjam amit ő elbaszott.
Ez az ember azért irritál mert egy flegma öntelt kapuzárásos barom.
A glettelésnél is okoskodott hogyan kell, balfasz mindenki aztán kiderült hogy ő csak a szakembernek fizetett.
A motorozásnál kiderül hogy se lendület se gyakorlat de ha itt egy motoros fórumon valaki arról beszél hogy egy lendületeset motorozott akkor belepofázik hogy nem az utcán kell a határokat feszegetni.
Aztán ha szó van valami kocsiról akkor megjön a degradáló dumájával hogy csak az ő autója a fasza és minden más szar, igénytelen, olcsó, öreg.
Életében cserélt pár autón izzítógyertyát és nem tört bele, innentől ő egy profi és te aki beletörted te egy balfasz vagy.
Nyilván van,de próbáltad milyen az ha folyamatosan közbeavatkozik?De mindegy is,én nem tudom mi a gond vele,de szidta a jelen körülmények között.
nekem az egyik hajeszon volt cserélve meg a maszteron. Egyik sem tört bele(kezeit széttáró)
De mi lesz veled pár év múlva,mikor ismét jön a csere ideje?
kipörgésgátló?
Ne próbáld ki!Nem hallottad,a gyártok szerint a kinyílt légzsákos elektromos autó totálkárosnak számít.