Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

baszki múltkor még a telefonotokat sem tölthettétek a laktanyában most meg már a vellanykocsi töltését is engedélyezik(gondolkodós)
Akkor azért lett nálatok pozitív változás(gondolkodós)
Erre írtam, ezt szívesen, mert tudom, mi a vége.
De,leírtam mi a problémám.Ha az megszűnik,akkor jöhet.A vicc az hogy én simán tölthetném ingyen,napelem nélkül is.
ja értem(meghajlós) Ha tudnék erre fogadni nagy összeget most rá mernék tenni, hogy te erről sosem fogod tudni meggyőzni magad 😅
Szerintem hagyd is a pecsába(kezeit széttáró)
Ha kiöblited azonnal nem marad benne
Az természetes. Nem forróba kell.és gyorsan kell.meginni
a régi autónál a szétrohadt komplett alvázat se 😅
ahhoz lehet kezet is kéne fogni vele(fetrengős)
meg tudod állni, hogy nem rántod el a kezed ha az övét feléd nyújtja?
én ezt a plázalifteknél látom. Mert,hogy én lifttel megyek a p2-ről a 3-ikra a gyerekkel a moziba az oké. De elnézegetem akik velem együtt várnak 5 percet a liftre és felballag vele egy emeletet azt nem értem(kezeit széttáró) 18 lépcsőfok(kezeit széttáró)
szerintem mindenkinek volt ilyen 😅
na a vartyogónál én is ezt csináltam igaz abban az időben még voltak telek. Hullámkarton meg mindig akadt 😅
ma mátrából haza felé jövet egész meglepődtem j.berény előtt -11 fokon. Ilyet mostanság nem láttam 😅
Szerencsére mire hazaértünk itthonra leszelidűlt - 3-ra 😅
úgy hallottam erre karácson geri is rájött rögtön ritkította is a járatok számát 🤣
propoliszt műanyag pohárba keverem, kb 50 csepp egy fél deci vízhez, aztán egy korty alatt lecsúszik
kicsit barna a széle, de egy 20 forintos poharat nem sajnál az ember
amúgy a porcelántól/mázas cserépről fém dörzsivel sima vízzel is lejön
😅
semmikor tele van a net ilyenekkel(kezeit széttáró)
baszki azt már csak te éled meg a sok hínárevésbe meg joghurt evésbe(óranézegetős)
mi addigra itt már mind feldobjuk a pacskert(kezeit széttáró)
Közülünk majd kinek tudod azt mondani, hogy "ugye megmondtam" 😅
jó látod(meghajlós)
be ne vedd már ezek kamu cikkek. Volt amikor a pécsi szívsebész papp akárkinek a nevét használták fel meg felhasználnak egy csomó ismert nevet a szarjuk reklámozására. Számtalan ilyenbe belefutottam már ez kamu az egész ilyen riport nem készült soha(kezeit széttáró)
Elég szarúl néz ki......
Még mindig nem vettel elektromost,es valami dizel a terv életed vegéig.
Eleg gyatra térítő misszionárius vagy. 😆
Hát pl kicsapódik a pohár szélére
Azért amiért te is elvetted a nejed. Akkor újban nem volt más(kezeit széttáró) 😅
Milyen csomokba? Nem virágpor😃
Te hülye,nem azt írtam hogy más meg akar győzni,azt írtam hogy olvasok tájékozódok és hátha egyszer meg fognak győzni az adatok.
ki az az állat aki naponta 100-150 km-ert használja a kocsit? 😅
Hát én inkább belehugyelnék a konektorba ha nekem ennyit kellene vezetnem(fetrengős)