Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

a h7-es izzó sem tétel és azt magamnak is meg tudom csinálni(gondolkodós)
Mit gondolsz cseréljem le fél évente?
ja max kivenni szar egy kicsit 😅
blődi cseréli mert ő igényes(kezeit széttáró) 😅
nem gyújtógyertya ez, hogy cserélni kelljen alkalmanként(kezeit széttáró) A világítás izzóját sem cseréled ki, csak akkor ha kiégett 😅
Az izzítógyertyával pont ugyan ez a helyzet. Amikor megkotlik csere(kezeit széttáró)
hát attól függ milyen a verda(kezeit széttáró) egy régi örvénykamrás akkor sem indult el ha egy gyertya nem ment 😅
Hámilyen?
Épp tegnap hoztam el kötelezőről a cliót, egy dolog, hogy olaj és fékfolyadékcsere volt, de ehhez miért kellett menni vele 14km-t? Na meg az olaj sem a szép friss sárga szín.
Én meg egyiknek sem.És teljesen mindegy hogy mi az embléma,mindenhol dolgoznak kóklerek.Nem magával a szervizzel van probléma,hanem ott dolgozó bizonyos emberekkel.
(Én a bmw-nek hinném el egyedül, hogy úgy rakta össze ahogy kell. Vw, skoda, opel márkaszervizek után láttam kocsikat, első szervizre sem vinném vissza ide a kocsimat)
Tehát nem tudod mit építettek bele?
Jó pofa kis videó sebesség van 😆
https://www.facebook.com/watch/?v=1594370794749640
Ki csöppent a beszélgetésbe bunkón? Ki kezdte a lenéző dumát hogy ja ez nem foccvágen meg ez nem 20éves szar. Na ki volt az ?
Olvasd már el amiket írsz.
Látod, most vagdalkozol.
Azt írtad, 6x annyi az anyagköltség a BMW-be - ezt mindenki tudja, hogy nem igaz. Aztán mikor ezt mondtam, akkor jött a balfaszozás, meg a barom (addig én nem személyeskedtem) Most meg jössz az alsópolcozással meg asszony pénzével, amiknek végképp semmi köze az eredeti felvetéshez.
Hát tudod mit? Elmehettek a büdös faxba.
A csajnak 880 ezer feliratkozója van.Nem kis penz van csak a tube-tol es meg ott van vagy 4 termékelhelyezés.
Nagyon lazan kapcsolódik a dolog a haborus témához.
Van egy jopár "szakértő" aki szerint a nyugatatlant blokk "mellényzsebből fizeti" ezt a perpatvart keleten.Mert a GDP olyan nagy hogyez megéri.
Ilyenkor jon hogy a nyugatnak nagyon regóta ilyen influenszerekbol,bitcoinbol,szerencsejátékból es tőzsdéből van a GDP.
Holott a pityputtyhoz acél,robbanóanyag,réz kell és gyártókapacitás,es olyan munkások akik ertenek ezek kurvanagy tételben összerakásához.
Egyikbol sincs sok.Megy is a kapkodás hogy honnan legyen 4 millios patriot raketta meg 200e es excalibur.
Kezd fajni az hogy mellkassal levett a muszka 15 ev termelést es hirtelen kene megegyszer ennyi csak nincs egy ev se ujrainditani azt.
Csöcsvillantasból tuti nem.
Na pont ezért faszkalapkám. Jössz okoskodni aztán egy balfasz vagy és hangoztatod hogy a legolcsóbbat veszed meg.
Ha a 20 és a 120 nem is volt fillérre pontos, arányaiban helyes volt csak a te egoista agyad nem érti meg mert te csak azt értes meg amivel verheted a melled.
A szaros alsópolcos bmw-del, megint nem veszed észre hogy egy faszkalab beképzelt stílusban jöttél ide belepofázni.
Vegyed meg az asszony pénzéből az elektromos kocsit, hátha azzal megint elhiszed hogy magasabb lóra űlhettél.
Nézem az "emlékmás" c. eredeti filmet (1990), a végén, amikor a gonoszok le akarják lőni a főhős svájcinégert, az beküldi a falak közé a hologram buziját, a rosszak körbeállják 360-fokban (ezt most hogyan írjam le), és mindenki lövi, de ugye hologram, vagyis nincs ott semmi, de körben állva mégsem lövik le egymást, pedig de, kéne és mégsem.
Szegedi szakszervízben, te farok, leírtam anno... Leadtam az autót, aztán hívtak, mikor kész volt - ennyit szereltem rajta 🤣 Van egy 40 tételes számla, meg minden munkamenet fotózva kb. 50 képen...
...de ezt te tudtad, csak aggatod a körmöd feleslegesen.
Ebben a szellemben képzelem milyen alkatrészekkel lett kijavítva a leomlott elejű bmw.
Kaptam is ki a megtekintési előzmények közül azonnal, nekem ezt ne nyomja a pofámba.
Nem vagyok langyos, nővel élek, de a talpam is ökölbe szorul, ha hormonális alapon próbálnak manipulálni. Rusztikusabban fogalmazva: nem tűröm, ha az orromnál vagy a faszomnál fogva akarnak vezetni.

És igen, gyanítom nem ez a villás műsor az egyetlen szakmailag megkérdőjelezhető tétel a listán...
Ehh, mindegy.
Most miért is, kis kancsó? mert belevertem az orrod a hülyeségedbe? ne durcizz.
Menj, szopd le Blédet, aztán kézen fogva menjetek a bótba, és vegyétek meg a legdrágább alkatrészt a 20 éves szarokba 🤣 én meg elhiszem 🤣
B+ a 300v az kell a ninja-ba. 🤣
A teleszkop tuti meghálálja ha lóg a motor rajta,de azert az első a lithium akku,abbol is csorog a dollár bevétel. 😄
Amugy a csajnak van egy rahedli csöcsvillantos videója,es van meg egy feltucat hasonló csöcsvillantós barija akikkel bandázik,szoval mélyen elgondolkodtató,az élet értelmét feszegető kontrntből van egy kazal. 😆
Kifogom a fasza videokat na,dobalja az algoritmus. 🤣
Megintcsak: a kirakott csöccsel szerelés hoz annyi nézőt és kattintást, hogy ilyen aprólékokkal nem foglalkozunk, sőt, ez nézőt hoz.
Igaz, hogy papíros és működő tízéves ZX6R-t lehet ennyiért keríteni, de az kisebb marketing-értékkel bír és dögunalmas :D
Veszel 4ezer meg a koltségekkel 5000 dollárért egy sérült motort,erre az agyhalott hefe még a felniknél fogva fejjel lefele logatja a gépet es ugy hozza oda neked.A szemed láttára.
Es meg örülnek neki.
Ezek mind agyhalottak?

http://youtu.be/UVq4Fh2cv0Y?si=UkkX5IrPUDthL9U0
Szóval akkor a tiedébe a legolcsóbb kerül és ebből arra következtetsz hogy a máséba is az kerül.