Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mivel cigizek az orvosi ellátásomat is te fizeted(kezeit széttáró) Te olyan balek vagy, hogy befizeted a halom tb-t és gyanítom még kórházat is csak messziről láttál 😅 Így te hogy akarod kivenni a sok befizetett pénzed az egészségügyből? 🤣
Abba meg összeáll ilyen csomókba.
hát a navnak van egy honlapja és rendszám alapján lekérdezhető minden magyarországon vizsgáztatott autó ingyen és bérmentve. ezek a vertikálos istenharagják elmenhetnek a pikcsába ehhez képest. 2012-től a vizsgabázis kötelezően elküldi az adatot a navnak amiben benne van minden 2 éves vizsgáztatás adata fényképpel is ellátva(meghajlós)
Amikor eladtam a mastert kíváncsiságból megnéztem annak az autónak is az adatlapját(kezeit széttáró)
Ha valaki vél felfedezni rajta bármilyen furcsaságot is az kérem jelezze(meghajlós)
azért nem ugyanaz
pl a futómű már nem olyan feszes mint 30 éve volt aztán ezen nem lehet részeket kicserélni újra
a belső égésű jobb és nyerésre is áll(meghajlós)
itt a kérdést sem értem? neked mitől kell 80 fokos forró levegő? Nem az a lényeg, hogy meglegyen bent a 22-25 fok minél gyorsabban?
nos egy villanyos kocsinál ez kb. azonnal meg van(kezeit széttáró) megmondom őszintén még nem kértem kölcsön a szomszédtól a maghőmérőt, hogy megnézzem hány fokos levegőt fúj be mert ennek semmi jelentősége nincs 😅
szerintem fószvágennek nincs olyan autója ami nem betegágy(fetrengős) talán amire azt mondták, hogy jók azok az agyon tuningolható 110 lovas pumpe dűzék amit a golf 4 be meg az audi 3 ba raktak 20-25 éve(kezeit széttáró)
szerintem a választ most le tudom fordítani a te nyelvedre (gondolkodós) A régi de jól karbantartott feleséged neked miért nem felel meg(kezeit széttáró) Ami neked 30 éve megfelelő volt újként ma mi a nem jó ugyanannál az asszonynál? 😅
Hetek óta feszes bőrű 20 éves lánykákról áradozol, hogy az mennyivel jobb 😅
és gyanítom ha volna rá lehetőséged azonnal le is cserélnéd a régit egy újra(fetrengős)
Nincs előírva kezeit széttáró) Csak magamból indulok ki(szemeit körbeforgató) Pl. ami engem nem érdekel azt nem olvasom el(kezeit széttáró) persze én nem rendelkezem ennyire átlagon felüli ikúval mint te lehet ez meg azért van(gondolkodós) És szerintem téged az ég világon senki nem akar meggyőzni semmiről(kezeit széttáró)
Teljesen hozza az elképzeléseidet a 15 éves passzát mija faxnak akarnál bármi mást?(kezeit széttáró)
hidd el nekem sem jobb sem rosszabb nem lenne ha vennél villanyos autót nekem pont ugyan olyan jó, hogy neked passzátod van(meghajlós)
Most jut eszembe, hogy a közvetlen szomszédom (mondjuk csak köszönünk talán 2 szót ha váltottunk) a Pénzes-cart aki gokartok építésével és tuninggal foglalkozott és cross gépekével, de most villanyautók javításával szerintem mert vagy 15 mindenféle áll az udvarán, lehet, hogy beszélgetni kéne vele. 😁
a mienket, hogy mivel fűti azt nem tudom. Azt tudom,hogy úgy működik mint egy hajszárító, hogy bekapcsoláskor azonnal okádja a meleget itt nem kell megvárni amíg bemelegszik a motor 😅
😅
ami azért valljuk be nem kevés(kezeit széttáró)
Minimum annyi, hogy el se merték neki mondani az eredményt(kezeit széttáró) 😅
Ülni éppen ülhetnél, csak szomorúbb lennél.
én mindenképp itthon ülnék...... bár most heti 2 napot szart hordok a környező falukba
szerencsére nem kell sokat csinálni mert alig van
Ha hozzáértők - tehát kizárják a tolvajlást - csinálták volna mint minden mást, te nem ülnél otthon, csak szólok.
:-D
biztos vagyok benne hogy sikerült volna, ha hozzáértők csinálják
csak ugye a bkv mindig is egy pénzkinyerő cég volt mint a máv is
autóknál minden 100 kilóra 5 ló, motoroknál meg minden 25 kilóra 5 ló
A járatok, hogy követhették volna a többezer főt foglalkoztató nagyvállalatok szétesését pár embert foglalkoztató kicsikre? Én akkor mentem vissza pestre mert mivel a tsz megszűnt semmi melóhely nem volt, de pesten is csak kis szanaszét dolgozó melóhelyek maradtak, olyan melüim voltak amiket leírni sem merek mire maszek nem lettem, de az is elég fura volt.
én sima vízbe nyomom, megvan a reggeli kv
de az ízét én sosem szokom meg, pedig iszogatom kurva régóta
de ki lehet bírni
ennyit már régen
de anno pesterzsébetről szabadkikötőbe mindig, max ha nagyon zuhogott az eső akkor kihagytam a séta felét mert kurva nagy vizek álltak a corvin úton
mindezt úgy hogy a cég adott bkv bérletet
Meg lehet szokni hamar. Egy korty teába és egyszerre lemegy.
De nagy a szád. Mikor sétáltál te ennyit? 🤣
Ezért nem szedem.egyiket se. Mióta nem.szedem a felírt vérnyomáscsökkentőt nem tul magas vérnyomásomra eddig kettőt vontak ki a forgalomból káros hatásaik miatt. A koleszterin hasonszőrű, biznisz a gyógyszeriparnak. Mindenkinek felirják és az elvárt koleszterinszintet apránként csökkentik
Egy csomó felesleges dolgot tudnék én is mondani, pl. akik megmondják, hogy nekem mi kell, nekik se legyen olyan, amit nekem tiltanak. Aztán kezdhetnénk a személyautók esetében a mondjuk 100-110 lóerőnél feleslegesen nagyobb autók forgalmazásával, de a 180-210 lóerős motorok is minek?