Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

itt azért bőven benne volt hogy a rendszerváltás után egyrészt nem is nagyon volt fejlesztés, másrészt meg egy csomó melőhely megszűnt-átalakult-máshova költözött aztán a járatok nem követték
18km egy átlagos ember gyalogolva rövidebb idő alatt teszi meg mint 4 óra.....
amúgy azt pesten sokszor megfigyeltem hogy inkább áll a buszmegállóban 10 percet mintsem 10 perc alatt végigsétálja a távot ahová megy
Hú tényleg a zsiguli hoz láttam utoljára kb. 30 éve...
nekem a paraszt verzió volt egy hűtő elé bedobott kartonpapír darab 😁
Az is ilyen okból volt, de a 80-as évek már elmúlt. Spórolás van. Sima hullámkarton lemezt be lehet tolni a díszrács és hűtő közé.
Astrahoz nincs olyan csini mubor hutotakaro, BMW logo-szeru szabalyozo karikakkal? :D :D
Azért kell takarást tenni a hűtő elé, akkor gyorsabban felmelegszik.
Az a baj, hogy előbb a buszjáratokon spórolás volt előbb. Mert hát a paraszt úgy is kénytelen felszállni a buszra ha fürtökben lóg a tükrökön, mint a pakisztániak. Csak aztán a paraszt inkább vett egy szuzukit és járt azzal, aztán megmondták hogy naugye nem lesz gond a járatritkítással, lehet spórolni egy csomó pénzt, csak azt nem értjük miért nem lehet elférni a panelházak parkolójában holott pár éve még a parkolóhelyek fele üres volt. Távolabbi részeken pedig még szarabb a helyzet.
Asszonynak is ezért vettünk, mert nem szeretett ő autóval mászkálni, csak amikor 4 órába telt hogy tömegközlekedéssel este hazaérjen 18km-ről akkor, és én sem tudtam érte menni mert nem voltam itthon, akkor rájött hogy fasza dolog autózni.
én úgy gondolom városokban teljesen értelmetlen a jelenlegi kocsi használat 90 százléka
az hogy a tömegközlekedés szar nem kifogás mert az azért szar mert nincs annyi utas mert mindenki a kocsiban ül, és azért lassú mert mindenki a kocsiban(dugóban) ül
szóval nem lenne ördögtől való egy(több) ilyen parkolóhely a városok szélén
csak ugye a kényelemre kurva sok pénzt lehet költeni, így ebből sosem lesz semmi
Én állat végigolvastam illetve addig amíg meg nem jelent a mindenre jó csodaszer neve. 😒 😅
Nem mindegy? Akkor is gazdagabb. 😆
Mert akkor arra volt lé, ha most lenne annyi akkor 100 milláért vennék vagy drágábbat mert számomra azok adnak is annyival többet. 😁
Nekem is ott lett büdös a sztori,mikor átment tele shopba a dolog.Propoliszt én is szoktam,de rohadt szar bejuttatni,kenyérrel sem jobb.
Akkor nyugodt lehetsz, hogy nem az lesz a megoldás. pláne, ahol öregek és kisebb teljesítményre lettek tervezve a hálózatok.
Vagy legyen töltőpark a város szélén, ahová vagy gyalog, vagy helyijáratossal még elzakatolsz, hogy felvedd a feltöltött autódat, hogy elmehess nagybevásárolni?
nekem van max 10 év szóval csak ilyen előzetes eredményeket tudunk tárgyalni
ez egészen addig érdekes is volt ameddig nem kezdett a csodaszer belefolyni az írásba
na inntől kukába lehet dobni mindent.....
amúgy az a fura hogy a cikk nem említette miért kezd a koleszterin lerakódni az erekben......

nekem a propolisz is rendbeteszi a vérnomásom hiába vagyok 160 kilós lusta bálna 140 felett sosincs a vérnyomásom, néha megmérem aztán ha több mint 135 akkor elkezdem eszegetni a propoliszt egészen addig amíg túl alacsony nem lesz, ezt úgy veszem észre hogy ha felállok a kanapéról "elmegy a kép" pár másodpercre
na ilyenkor már sokszor 120 sincs
utána lehetne normalizálni a dolgot csak lusta vagyok eszegetni minden nap azt a cuccot, így szépen lassan sok hónap alatt ismét megindil felfelé
Írtam is,csak lemaradt.Kíváncsi vagyok mikor szólal meg.
Jó a válasz, majd akkor beszéljünk erről 100 év múlva, hogy jó-e a villanyautózás a jelenlegi problémák megoldására.
Te tényleg benyelted ezt a faxságot? 🤣nézd már meg a webcímet, te jószág.... ez egy kamu marketing.
Vagy inkább nagy kamu az egész.....
az vele jár
amíg nincs felvevő piac addig gyártás sincs
ha van kereslet akkor utána kialakul minden
100 éve mennyi benzinkút volt az országban? és most mennyi van......
ugyanez lesz a villannyal is
Érdekes cikk,mintha a karikónak megszólalt volna lelkiismerete,mondjuk a végén meg mintha átmenne teleshop reklámba,mindenesetre érdekes dolgokat mond.
https://emlynewsshop.com/hunga...
De hisz pont most veszik vissza a gyártási kapacitást mert nem úgy fogy ahogy tervezték.
A konnektor minden bizonnyal, csak a mögötte szükséges hálózatfejlesztés nem.
nem kell fúrni sem ki kell baszni aztán nincs gond
ct meg a hasonló dolgok arra jók hogy minél több pénz áramoljon ebbe a szakmába is
ha észreveszik a gyártók azt hogy az otthoni töltés hiánya miatt nem veszik a népek a villany autókat akkor minden parkoló kocsi mellett lesz konnektor
egyenlőre nem foglalkonak vele hiszen nem tudnak annyit gyártani amennyi kellene az embereknek, amíg ez így van szarnak arra ki hogy tölti
ahol egy parkoló kocsi elfér ott egy konnektor is elfér
Hat, majd egy labbal hajtott fogfuro apparat igenybevetele utan megkerdezlek megint. Meg egy bontas nelkuli, CT vizsgalattal megallapitott vizsgalat helyett egy hagyomanyos feltaras utan a hasi ureg vizsgalatat kovetoen.