Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ne tudd meg a dácsiába mennyi van.Apropó,erről jut eszembe,nem kekeckedés,szimplán csak kíváncsiság.Egyik nap pont mentem haza és az jutott eszembe hogy vajon arra mi a koncepció amikor majd ezeken az elektromos autókon behalnak az aksik?Mert hát ugye milliós tételek ezek,kb mint az autó ára mire cserélni kell.Tehát mi lesz azoknak a sorsa ami mondjuk érni fog két milliót de egy új aksi bele szintén két milla?Egy belsőégésűt elhasználnak simán 30évig mire megy a kukába,az elektromosnál ez addig fog menni míg az aksi használható lesz,tényleg ez volna a nagy környezetvédelem?
ez komoly, hogy egy ilyenbe műanyag fogaskerekek vannak? 😅
én töltöm és működnek is a fekete parkik pedig rossz nyelvek szerint ezek +5 fok alatt nem is működhetnének 🤣
Én biztosnem, van egy pöppec robogoMOTOROM 😍 200km-ers váltóval 👍️
És annyi pótalkatrészem hogy a Dakart oda vissza simán 😂
Meglesz vagy 15 évig 👍️ 1200 banditért voltam utoljára ekkora rajongó szerelemmel 😍
Autóval futni?Azt hogy?Ezért vagy te elhízott zsírdisznó.
Akkor most kéne eladni? 😁
Épp ez a lényeg, védelmi tehát nem támadhat és ha bármelyik tagja megtámad bárkit akkor nem segítheti sőt ha két tagja egymást támadja akkor sem lép közbe bármelyiknek is van igaza erre példa a török-görög háború ciprusért, bele sem szóltak.
Azt tudom de tobb mint 20 eve tuti nem a folcvágenekkel futsz időre.
Nagyon trehány vagy a munkaeszközöddel ha gyalog futva vonulsz.
Nincs opelem.
Lerobbat a kocsi?
Ezt csinálom már több mint 20 éve,futni az első jelre.
Dehogynem,az első jelre.
Nézd 😁 Burgman a király 😍
https://hegylakok.hu/2024/01/m...
majd kipróbálom 😃
állapuska és lesz kedvem verekedni 🙂 mi baj lehet belőle 😂 😂 😂
Amúgy meg a nato tudtommal egy védelmi szervezet, ha valamelyik tagját megtámadják a többiek segítenek. Olyan nincs hogy egy svéd vagy akármilyen gyökér kitalálja hogy támadás és mindenki megy, ez nem így működik. Főleg hogy nem is nato tagok. Mozgósítsák csak a sok migrit, biztos lesz nagy lelkesedés 🤣
Nem futnék én sehova.
Elfutnál keletre?
Tököm se akar nyugatra menni.
Tobb okbol.
Első körben nem oroszorszag fog támadni.Jelenleg azzal van elfoglalva hogy bucira verje az ukránokat,ugyan nagyon nem tetszik hogy a nyugatalanti blokk kb 200 milliárd dollárnyi fegyver es működési költségét az ukránoknak az RF hadsereg levette mellkassal.
Ez rajtuk kivül nem sikerült volna senkinek.
Viszont tudjak hogy hagyományos oldschool haborura kevés a katonai potenciáljuk.Igy nem fognak europára támadni.
Ami azert az ellenoldalon annyira nem egyértelmű,pár elmeháborodott politikusnak még sikerülhet nekimenni a ruszkiknak.
Tehát nyugatra nemigen tudod a nyulcipőt felvenni mert ők haboruznának,és a menekülő fess tűzoltó keletmagyarisztánból jo anyag lenne a frontra,érte nem kár.
Aztan ha a ruszki észleli hogy a lengyel vagy balti hülye,es emberkedik, akkor mivel nem eleg erős a natohoz siman megkínálja a baltikumot egy-ket JARS raketával.
Es megint nem tudsz iszkiri aranyakkal nyugatra lelépni mert lenni atompityputty.
Amint vege a lőtéri kutyának nem fog kelleni az aranyad.
Szoval, inkabb utazd el a ra szánt pénzt.
Na majd a sok libsi meg nembináris köcsög megy háborúsdit játazani, mi? 1 hetet nem élnének túl a városi infrastruktúra de még a fb nülkül sem 🙈😁
Miért ne?Minden évben veszek ,egyszer.
Azért ne kezdj aranyat venni.
Nem bírnak a picsájukkal.
https://infostart.hu/tudositoi...
Olyan ez, mint az elefánt, szép, szép, de otthonra nem kéne.