Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Azt vagy nem láttam, vagy nem hagyott bennem nyomot.
De nem esik le így, amit írsz.
Jaa, sajnos nem láttam, de pont röhögtem rajta, hogy nem kell menni a messzi északra
Pont így, néha még sok is 😁
Hogy jön ide a balaton?
Egyik haverom is így van az asszonyával,sosem hiszi el hogy nincs másik nője.Haver meg mindig mondja neki "minek nekem másik nő,gondnak egy is elég"
A balatonon ilyen hideg volt?
Én csak a saját tapasztalatomból tudok kiindulni, válás után bepótoltam ami kimaradt, de én is lenyugodtam már, úgyhogy örültem is amikor összejöttem a bőrgyógyász főorvos barátnőmmel aki intézett egy STD tesztet mielőtt bármit engedett volna és azóta jobban vigyázok magamra. Az asszonyon kívül nem is kell már más, mondjuk ezt meg nem hiszi el de mindegy 😂
kamagrát teszteltem már régebben ismerős tudott hozni fillérekért. nem szeretem mert bedugul az orrom tőle, plusz nem jön össze a fél perces aktus miatta
amikor kicsit gyúrtam ettem tesztoszteron fokozót az jót tett a puskának is, csak kissé agresszív lettem tőle
ez a cucc volt:
elképzeltem 😍
Mint (Harlemi éjszakákba) Beni amikor madám feldobná napsugár nevű kurva punciját a égbe 😂 😂
Képzeld el, az anyjának ilyen ikerpár lányai lennének.
Én havonta rátöltök az autóra úgy, hogy a lidlis töltőt hópehelybe kapcsolom és egy olyan napon, amikor nem megyek sehová, kora délelőttől napnyugtáig rajta van. És még így is hallom a hidegebb reggeleken, hogy nem úgy teker, mint amikor kicsit enyhébb az idő.
Éppen most gondolkodom egy elektromos állófűtésen.
Már feltalálták a kamagrát 😂 supermen-t csinál belőled 😆 ha nincs kedved mozogni ,akkor csak hagyjad magad, mond meg ez most önkiszolgáló ( szolgálja ki magát )
De pl ott van mikor megkérdezik milyen bérre gondoltál,ott is simán magas bért kell mondani,jelezvén hogy igen,a te munkád ennyit ér.
baszki
nekem volt egy ismerős hölgy aki ezelőtt már 30+ évvel ezelőt is így csinálta
én nem tesztetem mert sosem szerettem órákig dugni de 2 haverom is járt a leányzóval az egy gyors cumival kezdte az estét, mondta is hogy nála nincs ám másfél perces szex
és ekkor még bőven iskolába járt a lány
ez nem korfüggő, ez vérmérséklettől függ
asszonynak van olyan barátnője aki huszonévesen pultos volt, volt egyszerre hatan kardozták le műszak után, nemrég múlt 40 és egész jól lenyugodott
mondjuk velem szarul járt volna mind mert az egyéni rekordom az 3 lövés volt fél órán belül, ebből is az első kettő 5 percen belül 😂
a harmadik már inkább csak kígyóbűvölés kategória volt, erősen hajlott középütt
egyik nem zárja ki a másikat 😂 csak ne találkoznak 😋 úgy tudom a haza nem kedveli a profikat
én mindent vállalok fiatal 18,19,20 😍 és jöhet a idősebb is 27,28,29 😂 de ha meló van beleállok 40 pluszba is 😋
Pedig egyszerű a dolog,amelyik megkérdezi az arra kíváncsi hogy milyen hamar pattansz meg egy következő munkahelyre,ha pl azt mondod új kihívás,akkor azt mondják hogy" ez megunja aztán odébb áll".....
Hát igen, ezt simán tekinthetik rossz válasznak, de legalább előre tiszta ez rész. 🙂
Nekem spec a 42 éves simán megcsinálta, hogy megérkeztem, kitipegett egy szexi fehérneműben meg magassarkúban, lesegítette a kabátomat, azután ott az előszobában lehúzta a nadrágomat és lepippantott, majd megtörölte a száját és beljebb tessékelt. Ezt az örömlányok sem csinálják meg szerintem, de fiatal kislányok sem. 😁
fene sem tudja, én nem sok vén tyúkot tologattam, annyira egyik se jött be mint a fiatalabb korosztály
az hogy mikor kezdi érezni a dolgokat nem érdekel, mert leszarom hogy mennyire élvezi a dolgot a nő, az a lényeg kijöjjön a méreg, és minél gyorsabban, ehhez meg egy feszes fiatal muff sokkal jobb mint a 3 ujjas öregasszonyok
meg aztán 50+ évesen a pajszer se olyan mint 20 éve volt szóval még szarabb a helyzet.....a puska egyre vérszegényebb, öregasszony muff egyre nagyobb, nem az igazi párosítás
Ki véve a örömlányok 😂 azok eleinte élvezik aztán már unják 😂
Én simán megmondom, hogy azért mert 10-12 órákat kellett dolgoznom, ha ez probléma akkor jobb ha fel sem vesz 🤷‍♀️
Ja és eddig minden nő akivel dolgom volt és persze volt annyi idős azt mondta, hogy 40 körül kezdte igazán érezni és élvezni a dolgokat, azalatt kurvára nem.
Hát nem tudom, volt mindkettő verzió, 22 és 42 is, azért a 42 éves tudja hogy mit akar és te mit akarsz. Messze jobb minden tekintetben vakolattól függetlenül, de nem vagyunk egyformák.
Viszont akkor mindig kérdőjeles, hogy miért jött el? Tőlem is legalább a felénél megkérdezték és ki tudja neki épp mi a jó válasz?