Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért anyuciról lemosnánk a vakolatot meg sem közelítené a lányát
attól hogy bebaszott a bőr alá 2db 3decis szilikont még nem lett jobb mint egy feszes bőrú 18as kevés kilométerrel
de így kikenve jobban néz ki mint az átlag 40es korosztály
ááhááááááááá hogy ez anya lány projekt 😍 és melyik melyik ? mondjuk mindegy ,nekem a maradék is oké lenne 😋
Szemre és másra való kis csajocskák
De ez a kis toporgás nem egy utánozhatatlan mutatvány
Valamelyik nap hoztam fel egy akkus gépet a garázsból tölteni, az sem engedte magát, pedig nincs fagy lent. De most nézegettem az inverter leírását, abban is az van, hogy 0C alatt ne töltsük az akksit.
A lengedező béltől határozottan jobb, tök mindegy mit táncikálnak szerintem, de itt van egy másik itt nem ugribugriznak. Anyu mellett a kislány fel sem tűnik, legalább tuti nem vagyok pedo 🤣

https://www.facebook.com/share/r/EX1HMtQVipxobyJ8/
Tökre igazad van, én már régóta nem fogok kezet senkivel, hanem öklözök. Persze amikor a legfőbb munkáltatóval találkozom, ott azért moderálom magam.
De nehéz lesz ezt forgatni...
Ez így van, ahogy írod. Csak azért linkeltem, aki meggyanúsított, hogy lipppsi hazugság, hogy a tesla (és amúgy a villamos járgányok) a hidegben máshogyan működnek.

Egyszer volt egy film, hogy a kamerás ember vitte a tutijó ruhát a nagyon hidegbe, az ott élők abban nem engedték ki, mert megfagy. Ők öltöztették fel úgy, hogy az alsóruhára adtak egy prémből készült felsőt aminek kifelé volt a szőre, arra meg adtak egy másikat, aminek befelé volt a szőrös oldala. Ezt nevelte beléjük a többgenerációs tapasztalat.
Bővebben?
Szemet győzködtető ...........és meg ismételhetetlen produkció 😂
erre mondják a bölcs emberek azt, hogy a kurvából nem lesz szalonna 😂
a homo sapiens x2 előtt is volt élet...... na mindegy ne részletezzük
10 gyerekből 3-4 élte túl a gyerekkort, aztán 1 meghalt éhínségben 1 valami egyébben aztán fennmaradt a faj..... és nem voltak napfény allergiásak meg depressziósok, ezernyi úri faszsággal terheltek
ha így hajtunk mint most és nem lesz genetikailag módosítva az ember akkor a "nyugati népeknél" 4-5 generáció és 1000 emberből 999 valami baja lesz
úgy látom nem bíznak a geneikai kutatásokban annyira hogy a hibákat kijavítsák, ezért inkább hozatnak jó sok niggert meg pakit vért frissíteni...
Én inkább ilyeneket nézek amúgy, anyu annyira nem gyenge 😄

https://www.facebook.com/reel/409362954932753
odáig nem merészkedtem volna 😂 annál azért be szaribb vagyok 😂
Ez a cég csak kórházi szállítással foglakozott ,helyszínre nem mentek mint a Konrollba 😂
jaj még mindig ez? (fejét fogó)
évmilliókig nem nagyon vagyunk visszavezethetőek max pár tízezer év. Újabb kutatások már 100 ezer évre taksálják az előembert.
Az amit mondasz az igaz. Még 2-3 száz évvel ezelőtt sem volt divatos a higiénia. Amikor a szarosbidlit az ablakból az utcára öntötték, nem volt csatorna rendszer mindenki oda szart ahová épen akart. Amikor nem fürdöttek az emberek és a többi. Ennek meg is volt az eredménye mégpedig az, hogy 10 megszületett gyermekből csak 3 élte meg a 3 éves kort ebből a 3-ból meg csak 1 a 10 évet. Az átlag életkor meg 30 év volt(kezeit széttáró)
A light kóla lemaradt, szerencsére a krumpli nem 🤣
Ne aggódj ennyire, neked nem kötelező mosakodnod. 😁
neked ez valami fóbia(fetrengős) Van egy komám. ilyen ini forma csak alacsonyabb kivitelben. olyan 140-150 körüli a hapek 170 cm-vel. És válogatós nagyon. Nem tudom mitől tudott úgy meghízni(kezeit széttáró) na ő azért nem eszik körömpörköltet mert nem eszi meg azt a lábat ami egész életében szarban taposott 😅
Jaja, ráadásul 10 évvel ezelőtt 😂
Azért ez többnek tűnik 😄: https://youtube.com/shorts/bYz...
Lehet nem is a töltő halt be, hanem az autók nem engedték a töltést a hideg miatt. Kibaszott hideg van ott ilyenkor, 2 éve amikor voltam -20-30C között volt. Szerencsére vittem a sarkvidékre tervezett, itthon leárazva vásárolt kabátomat, amit anno sarkifény túrához vettem, különben a szar is belém fagyott volna az tuti.
Ezt jol látod. Különben mi a fasznak lennének majd milliós táskák cipők stb. Kell lenni oyannak amit csak egy szűk réteg tud megvenni. Ezt egy szakember levezette és igazat kell adjak neki. Kell hogy a gazdag réteg meg tudja magát ránézésre különböztetni a kevésbé tehetőstől és ez nem azon mulik hogy az adott terméket mennyiből lehet jó minőségben előállitani hanem hogy hogy tudják leszűkiteni a kereskedelmi hálózatot és tudják beárazni a terméket.
Szerintem az a lényeg, hogy jónevű cég legyen az előző munkahely(kezeit széttáró)
Ha ott megfelelt a tudása akkor gondolják, hogy náluk is meg fog felelni(kezeit széttáró)