Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ezt is rágtuk már párszor... ha valaki vehetné a jót, de az olcsó fost veszi, az igénytelen - e szempontból biztosan - ezen mit nem értesz?
Leírtam már ma is, hogy mitől jó a jó - de leírta Kawa is meg Ini is, azt fogadhatod el, amelyiket szeretnéd 😁
ami drága az a jó, ilyen egyszerű
a 8 ezres az már jó bor de a 28 ezres mégjobb
ami meg felette van az meg isteni fasza

ja és azt is tudni kell hogy jó borokat csak az elmúlt pár évtizedben csináltak hiszen előtte nem voltak csilliárdos értékű borászati eszközök 😂
nekem úgy is jó ha mindenki utal egy 20ast, kivéve azt a kötekedő freepöcsömöccsét neki 3x 20 kell mert annyira pöcs 🤣
Egyszer elvittek Párizsban egy gourmet étterembe még 2003-ban. Onnan tudom hogy az volt, hogy valami szósszal össze volt firkálva a tányér a közepén meg 1 falat valami 😁 Mi is ott néztünk hogy rendeljünk 1 pizzát vagy mi legyen 🙈 Na ezen a nagyon minőségi helyen műanyag kannából töltötték a minőségi bort a pult alatt 🤣 Sajnos fénykép nincs mert akkor még nem volt ilyen technika, ez csak egy emlék. 😊
Akkor sem erről volt szó, csak balek vagy. Nem mindenkinek ugyanaz a határfeszegetés, ami neked sok az másnak lehet kevés. De persze ha nem te vagy a menő akkor csak hisztizel.
Még mindig nem definiáltad hogy mitől jó a bor.
És még mindig nem érted mi a probléma veled de hát a hülye nem tudja magáról hogy hülye.
Sokadszor írom le, az arrogáns, lenéző, degradáló, sznob faszkalap stílusoddal van a baj.
Mert te nem azt írod hogy xy bor minőségi, hanem azt hogy aki nem xy bort iszik az igènytelen.
Igazad van, akkor tévedtem - ott kell feszegetni a határokat 😁 Egy társasággal menve, 1500 km-re itthontól egy túra közepén, felmálházva.
Mivel semmit sem tudtok a jó borról, fogalmatok sem lehet, miért kerül annyiba a jó... itt sajna az a nézőpont, mint Ini-é. hogy egy földes pincében ő is tudna jót csinálni 🙁
...de én vagyok a hülye, hogy ebben a témában vitázom veletek. Annyit tudtok a borról, hogy az 1000 Ft-nál drágábbat a sznobok isszák 😅
Init tegyük meg moderátornak, aki faszságot ír és Ini bebizonyítja hogy az, az utal neki egy 20-ast 😁 Hamar összjönne neki a 120 úgy, hogy meg sem kell mozdulnia 🤣
Keresd vissza vagy számold át mekkora baromság az 50óra/év tankolásra.
Hogy a picsába ne okoskodtál volna bele motoros témákba! A stelviósnál is hogy nem ott kell határokat feszegetni.
Ne legyèl álszent!
De miért kell ennyi pénz a jó borhoz ? Ha drága rendszerben csinàlják akkor az jobb ?
Régen is tudtak jó bort csinálni egy nyavajás dézsában lábbal taposva meg kézzel préselve, ballonokban leerjesztve. 🤷🏼‍♂️🤷🏼‍♂️
Ha a jó bor az a csersavas méreg amire felszopkodják egymást a hazai borászok, akkor nem szeretem.
Viszont a román jidvei vagy a szlovén száraz vöröseket ha nem is szeretem, de kedvelem pedig nagyon nagyon ritkán iszom, olyankor finomat szeretek inni.
Nekem azzal volt a bajom akkor is hogy egy igazi sznob faszkalapként leszóltál mindenki aki nem isszik drága bort.
Igazad van mert a nejem bruttója ilyesmi a lidlben😃
Vicces is ahogy a régi merci meg várja a zöldet.
ez csak vicckép 😁
miket ki nem nyomozol 😁
Jah, közben meg ilyeneket látok, amitöl meg lassan a lidl-ben jobban lehet keresni.
Nem lehet siralmasabb mint az enyem. 🤣
3év alatt 5 tulajdonos.De miiiííért?
Ilyen itt elő se fordulhat. Tilosban parkolt biztos
Ezt ne úgy vegyétek 😂
Azért óvaztosan azzal a 2,2 átlaggal, mert az kb. úgy jön ki, mint Hófehérkének.
Hogy mennyit kérj? Jótanács: sokat. Majd lealkudják, vagy megadják, és akkor kiderül, mennyire kellessz nekik.
ok
Én se a halótól féltem (már)
Ha nem kellett volna gyászhúszárkodni is .................... csak nem érzem már magamat alkalmasnak pár órát vigyázzba állni . Kényelmesen vezetgetni oké volt .Amugy baráti körbe még mindig nagy sztori 😂 😂 😂