Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Rögtön a elő eset állhat fenn
"Az édes vörösek két módon készülhetnek, az első és az esetek igen-igen nagy hányadában történik ez: fogják az elkészült vörösbort és egyszerűen mustsűrítménnyel visszaédesítik. Ezektől a technológiai módon készülő édes vörösektől roskadoznak a polcok."
Mert ott fogyasztottam mustot is és olyan volt mint a méz 😋 nekem nagyon ízlett
2005-ben pár hónapig coca-coláztam 2 autóval, azt ígérték, hogy délelőtt-délután 4-6 belvárosi cím lesz, na már az első nap délelőttre 17 cím volt 3t termékkel és délutánra 18-at írtak elő és nem kis csomag ugye és akkor már csak ez 35 cím (a minisztériumokban meg céges büfékbe emeletekre kellett felhordani) közel 7t áruval és vissza a göngyöleggel. 1 emberem tudta igazából csinálni a többiek max. 3-4 napig oszt leléptek.
Azé' tiszta mázli, hogy mi viszont szeretjük mikor a vagyonoddal kérkedsz és alázol minket (mondjuk itt már talán csak én vagyok aki alkalmazott, olyan máról holnapra élő 😁) nyomorultakat akik merő irigységből a valóság teljes elferdítésével és figyelmen kívül hagyásával meg merjük említeni a rendszer hiányosságait amik persze nincsenek is, de a lényeg, hogy mi örömmel olvassuk sikeredet az életben és szánalommal tekintünk saját elvetélt életünkre. 🤑
Nem, a cím volt ennyi,mondom 1-1 teló, elem, akksi stb. 1 utcában akár 10-15 kisboltba.
Akkor lehet hogy édes vörös , vagy fehér 😂
Tudja már a tököm de nekem finom volt ,és éreztem a hatást ugyanis 2-dik pohár után már mutogattam
De majd meg kérdem az asszonyt háta ő emlékszik 😁
Pl. a félédes vöröst? 😄 Szépasszonyból? 😅 Olyan nem is létezik, csak cukrozott, amit magába nem tudtak eladni. Magyarországon nincs édes vörösnek való szőlő...
Ehhez annyit, hogy a legjobb terület ugye tokaj vidék, vulkáni kőzet, a legjobb szőlők gyökerei 13 méter mélyre is lemennek. Persze azok nem idén lettek ültetve - na ezt kell megfizetni.
Délen, a szerb határ túloldalán Maurernél meg 100 éves kadarka ültetvények vannak, Ejrópában ez az egyik legrégibb.
Na most beledobog egy kis követ a viharos vízbe 😂( elektromos autó) most mi lesz ) 😂 konkurencia
Nem mintha lenne ilyen kocsim 😂
https://www.elemi.hu/megnyilt-...
Én kikérem magamnak ezt a hangnemet 😂 😂
Azért mert nem értek hozzá még szeretem a jó bort 😋
Na úgy látom, borhoz egyformán hülye itt mindenki 😅 ini, Kawa, Quag, Zoli, Levi, pipi meg főleg. Ez nem baj, ez egy hobbi, nem is kell hozzá érteni mindenkinek, főleg aki nem is szereti a bort 😅
De akkor ezt el kéne fogadni...
Láttatok már itt engem Stelvio kanyartechnikában meg Ringes pályázásban észt osztani? Nem értek hozzá, kész... elfogadom. Ennyike.
Ha,azt tuti tudor,csak elfagy,vagy jon valami betegseg/kartevo a semmibol.
Nemart a jo termoterulet,nalunk a kavicsos-agyagosban nrmigen nő meg a szölő.
Lutri, aki nem ismeri a szakmát, aki meg 50 éve csinálja, annak tudás. És az nem lesz olcsó.
Asszem megvan,kozeledik hozzam. 😆
Okos villanyszerelőnek válaszolhatnék, de nem olvas... annyit csak a kinyilatkozásához, hogy ő nem ért a borhoz semmit, plusz jó pálinkát sokkal könnyebb csinálni, mint jó bort.
Ha nulláról indulsz, jó pálinka készítéséhez pár 100 ezer kell, jó borhoz meg pár 100 millió... alsó hangon.
Nezem a csomagkovetest,ennek egy oraja 30 csomagja volt,most hogy az annyába lett 45? 🤣
Ő csinalja a rakterben?
Tegnap mivel nem talalta meg a cimet az elozo bebaszta ismeretlen cimhez es szart kihozni.
Ennek mar szoltam telefonon hogy a gps elviszi a 10 eneketesekhez.
Hatha megerti.
Na ezentúl vízből is csak ilyet merek inni:
https://online.auchan.hu/shop/...
(b+ és van aki ezt megveszi...sehol nem vagyok igényességben 🤣)
itt két eset lehet:
1) nem szereted a bort, akármilyen jóféle is - nincs mit tenni
2) az a borászat, ahol voltál, az nem ugyanaz, mint ahova én szoktam menni. Rengeteg van, nyilván jobb is, rosszabb is.
Akit tavaly Ejrópa legjobb borászának választottak (a szakmában kb. mint egy Nobel díj) ott ültem a házában az asztalánál, boroztunk, sztorizott, felejthetetlen élmény volt + nagyon berúgtam aszúból 😃
😆
Dodor pajti már csak ilyen.
Nem hülye, de néha vannak berögződései, és ahhoz ragaszkodik legalább úgy mintha itt lenne fórumtag 🤣
Ha valaki épít házat nekem + és jól meg fizet ....................én rollerezek is 😂
Na,a dodor most uj marketing temat hozott fel.
Csak europai motormarkat szabad promozni,a kinai meg az ördögtől valo szeteső fos.
Es hogy az europai ipart kell erositeni.
De akkor miafaszert jart 30 evig japo motorral? 😆
Úgy globálisan kérdeztem
Reggel nem volt semmi és elvan húzva a függöny
Most kinézek 1-2 cm hó
Karácsonykor jó lett volna 😍 de most már inkább motoroznék
Mondjuk kivittem idén már egy levelet (boríték) +6 fokba jó is volt egy kicsit lődörögni motorral
Ha tőlem kérded nem. Most jöttem egerből ott esett és meg is maradt.
Ott is esik a hó ?