Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Még jó hogy ezt is jobban tudod nálam, hogy én merre és mennyit megyek. 🤣
Mondjuk amilyen otthonulo vagy az eletbe nem jutsz el villannyal se senjbe. 🤣
Ettol meg nem lesz vagyam a buzis feher tesla.
Csak az ocska ezust aszma,amivel havi szinten 10-15 percet toltok tankolassal. 🤣
És én válaszolok is amennyire tudok. Egyébként az sem kerülte el a figyelmemet, hogy még Tsanyi is komolyan elgondolkodott a villanyautón a lejárató cikkek lelkes linkelgetése ellenére 😁 szerintem ha nagyon akarná, meg lehetne oldani az ő keretein belül is, de teljesen érthető ha bizonytalan és inkább kivár, ez a kevésbé kockázatos.

Ha Teklából a ModelY-ot akarsz, akkor most lépnék. Szerintem azért vitték le az árát, mert jön a ráncfelvarrás, és nem akarják hogy a készletek a nyakukon maradjon. Meg most a Szuezi csatorna válság miatt rövidesen lehet hogy szállítási nehézségek is lesznek, és emiatt drágulás.
Ha i4-re gyúrsz, akkor én meg kivárnám a lehetőséget, amikor fájdalom küszöb alatt meg tudnám venni. Szerintem fog az lejjebb menni mostanában.
Ezt már kezdem kicsit unni, tényleg semmi mást nem tucc? Fogalmad sincs a bevételeimről, és nem is lesz.
És hogy jön ez most megint bármihez is?
Belőled ennyi is sok volt.Örök élet neked.....na persze.
Hülye vagy pipi,szokás szerint.Senki nem akar téged meggyőzni semmiről,és kutyát nem érdekli neked miért jó vagy sem.Én ha leírom hogy miért szar,akkor azt magamra vetítve írom hogy szar,egész pontosan úgy szoktam fogalmazni hogy az én igényeimnek nem felel meg.Az hogy nektek az a dácsia megfelelő attól nekem se jobb se rosszabb nem lesz.
szóval az asszony már elviekben biztosítaná a rávalót? 😅
Hát becsüld meg mert nélküle éhen halsz 🤣
ha engem a nejemnek kellene eltartani tuti befognám a pofám 🤣
Mamlasz! 2018 óta egyetlen forint bevételed sincs(dollárjeles) Minden amit eszel-iszol minden eszköz aminek te úgy gondolod, hogy a birtokába vagy az a nejedé(fetrengős) Ki vagy neki szolgáltatva. Nem dolgozol és az ég világon nem is csinálsz semmit(kezeit széttáró)
Te csak egy forintos kitartott ribanc vagy 😂
Pipi mintha futár lennél 👍️ vittem én is már ilyen tömeg árút napi 80 cím Budapesten , igaz az is 3 db kerületre volt koncentrálva 9ker 20 ker Csepel . De fél kilenctől - ötig őrletem hogy végeztem vele .
Egy cím átadása parkolás átadással együtt 5 perc ezt szorozd fel és akkor a többi idő a forgalommal küzdés 😁
Átadási időt lehet csökkenteni jóval ha mozgó kocsiból kibaszod a küldeményt 😂 😂 😂
Tegnap felvétel 6 ker Király utca ,Leadás 6-15-3-3-3-12-11 kerület ez volt 2 óra
Látod, én ezek miatt kérdeztem tőled... agyalok, most a Tekla árát is levitték, lehet, lépni kéne... már van választék.
Egy bajom, az i4 nem fér be, pillanatig nem haboznék...
Mivan, ittál korán reggel? Vagy ez még a másnap hatása? 😆
Nyugi, sztem te vagy a király a Springgel, ami kicsi is, gyenge is, de ami a legfontosabb, ingyen megy! 😁 Ez a sok csóró csak álmodik olyan életről, mint a tiéd, ezért kötözködik mind 🤣 Rá se ráncccs, nyomjad tovább!
Ezaz! Lázadjunk! Én meg ingyen sört akarok és örök életet akarok. Nehogy már a fizika mondja meg hogy működik a világ 😆
De csak három címre ment 😉 😂 esőn 150 csomag ,másodikon 49 db ,harmadikon 1 db = 200 csomag 😂
Hogyne, futárcégnek pláne. Az meg kit izgat hogy futár fázik? 😆
Gourmé étterembe nem kötelezö menni, főleg nem minden nap ebédelni. Néha, ünnepeken, évfordulókon, stb, amikor rászánod az időt, és kipróbálsz olyan dolgokat, amiket nem ismersz. Nem minden nap rántott hús kell enni, aminek sok helyen az az egyetlen "előnye", hogy lelóg a tányérről, és még egy felnőtt férfi sem tudja megenni (nő, gyerek meg otthagyja a felét) Én pl. az ilyen helyekre nem megyek...
Hát boltban nehéz, ha nem értesz hozzá. Oda még a jobb borászatok is a rosszabb termékeiket viszik, ami nem fogyott el, vagy amit eleve oda szántak (rosszabb termőterület, rosszabb év) Tehát egy Teszkóban még az ár se garancia soxor, de ott minden elmegy.
Legkönnyebben bortársaságok vagy pincészet honlapjáról rendelhecc olyat, amivel nem nyúlsz mellé, és az ára is relatíve jobb.

De jobb, ha hagyod a fenébe, az okos villanyszerelő komád úgy is deklarálta, hogy " sok.italnál bebizonyosodott hogy a drága nem mindig jobb" mert ugye onkológus létére a borhoz is ért (legalábbis tudja, hogy van Bock meg Günzer 😁) szóval mindegy, mit iszol 😁
Szerinte a bor nem olyan, mint a klíma (ott létezik a minőség = ár) a multkor oldalakon át frankózott valami qrvadrága márkát, hogy az a jó, és hogy "igényesek" olyat tetetnek be (vele 😅)
Na ezért hívom okos villanyszerelőnek 🤣
Hát ha ennyire nem megy a matek akkor persze szívesen segítek 😆
Nem engem kell győzködni. Én elhiszek mindent, meg nekem tök jó, és kényelmes a villanyos is. Elvileg te akarsz meggyőződni arról, hogy mennyi idődet viszi el a tankolás.
Az 50 órás ember, amcsi volt, nem keresem meg posztját, el kell hinnetek hogy ezt írta, de nem is a szám volt a lényeg,(lehet az olajcseréket is beleszámolta) hanem a tény, hogy több időt visz el a tankolás mint az alkalmankénti út közbeni töltési idő. És lehet Zolinak nem 50 óra, én ezt is elhiszem, nem kezdem el a szőrszálhasogatást. De pontosan tudom, hogy az emberek alábecsülik azt az időt, amit a tankolással töltenek, hiszen az kell, természetes, megszokták, és amúgy is csak 5 perc (betölteni a benzint a tankba) Ráadásul olyannyira ragaszkodnak ehhez, hogy mindenféle kifogásokat keresnek, hogy elkerüljék az objektív valóság megismerését, inkább energiát fordít a neki nem tetsző hangok hiteltelenítésére, miközben és túlbecsülik a villanyautó töltésének problémáját. Egyszerűbb legyinteni és villanyfanatikusnak tekinteni, aki megpróbálja kizökkenteni ebből a kellemes langyos vízből a gondolkodást. Pedig ezt aztán tényleg könnyen tudja ellenőrizni saját magánál bármiféle költség vagy fáradság nélkül.

Én tényleg villanyautó rajongó vagyok. De pont ez, jó lenne egy értelmes embernek, mert én bevállalom helyette a kezdeti extra költségeket, az extra szívást az elején, amikor ő még nem tenné, tapasztalatot gyűjtök, és meg is osztom a tapasztalatomat, és így nem feltételezésekre és zsigeri véleményekre, indulatokra, kellene alapozni a saját véleményének kialakítását. Ehelyett mit csinál? Hiteltelenít, mellébeszél, magyarázkodik. Mint a bagós, vagy az alkoholista, aki megmagyarázza, hogy miért kell neki folytatnia, a függőségének tárgyát továbbra is használni, meg nem is olyan egészségtelen az, kell a koncentrációhoz, meg hogy ne remegjen a keze, nem is olyan egészségtelen, meg úgy is jobban vezet piásan mint más józanul.

Na de nekem mindegy. Nem akarok én senkit rávenni az elektromosra, csak hogy ne baromságokat találjon ki. Bár nem jegyzeteltem ki mennyi időmet viszi el a benzinkútra járás, és már nem is fogom, mert annyira szar a villanyautó, hogy már egy darab benzines autóm sincs, és nem is akarok, de azt saját tapasztalatból tudom, hogy baromi kényelmes otthon tölteni villannyal az autót, elkerülni a benzinkutat, még olyan áron is, hogy nem jutok le egy tank benzinnel Senjbe egy évben egyszer. És azt is tudom, hogy sokkal kevesebbszer kell nekem út közben nyilvános töltőt használni, mint korábban benzinkutat.
Nekem ez a saját tapasztalatom. Az aki szerint ez baromság, az saját tapasztalatból mondja?

Nálunk ott van a benzinkút 2 sarokra. Útba esik jövet menet, tumultus sem szokott lenni, minden adott a gyors tankolásra. Mégis sokkal kényelmesebb az hogy amikor hazaérek, és beállok a kocsival a helyére, csak leakasztom a falról a csatlakozót és bedugom. Ezt leírni tovább tartott, mint megtenni.
na látom kawa is beszállt a villanyatós fikázók közé 😂 Felzárkózott blődi, frici,tésanyi és zotya mögé ha valakit kifelejtettem attól elnézést kérek. 😆 Ez a fórum mostanság már nem szól semmi másról, csak arról, hogy a napelem az szar a villanyautó az szar. Aztán akik rendelkeznek ilyenekkel leírják, hogy hát nem az(kezeit széttáró) Mert pl. nekem a napelem rendszer ami került 1,6-ba és jelen pillanatban minimum a dupláját éri ingyen áramot biztosít a háztartásomnak már 3-ik éve(óranézegetős) Az első éves számlám 1600 ft körül volt a második éves számlám 7000 ft körül amiből egy hónap múlva visszautaltak kb. 4000-et 😅 Aztán ez tölti a nej kisautóját is amivel így szintén ingyen jár(dollárjeles) A 2 eszköz nem volt több 6 mikulásnál ami most egy használt autó ára és tudom, hogy még is én vagyok a hülye, hogy ilyenre költöttem(kezeit széttáró) Igen és az sem zavar, hogy a dákó télen 30%-kal kevesebb hatótávot tud ugyan is a felhasználásából adódóan nincs semmi jelentősége. Az éves szervize sem túl drága az első 25 ezer volt a második 35 ehhez képest az enyémről lehúznak alkalmanként 150-200 ezret(kezeit széttáró) De ti feszt folyamatosan linkelgettek állandó lejárató cikkeket. Én nem akarok meggyőzni senkit ezekről az eszközökről, hogy jó. Nekem havonta 70-80 ezer forintot spórol a kettő motyó. Ez vagy tetszik nektek vagy sem de én belefáradtam ebbe, hogy azoknak a vernyogását hallgatom akik hónapról hónapra élnek kb. zéró tartalékkal minden esély nélkül, hogy ilyenekhez hozzájussanak,mert amikor szaré-hugyé adták azok a lehetőségek meg már elúsztak(óranézegetős) azt vagy lesznek vagy nem(kezeit széttáró) Nyilván sokkal egyszerűbb és olcsóbb egymást győzködni az ilyen cikkek alapján, hogy akiknek van azoknak milyen szar lehet 😂
Na szóval ezt én már unom(kezeit széttáró) Ez már napi meddő téma és partalan vitákba megy át. Meguntam azt, hogy megmondjátok, hogy nekünk akik egy kicsit gondolkodtak és időbe léptek mekkora szar lett az életünk 🤣
persze 200 csomagot ki lehet szállítani ha 2 helyre megy 😅
Szerintem 70-80 címnél nem lehet többet megcsinálni 1 nap. Ebből 20% tuti otthon sincs aztán hozd már ide vagy oda mert itt vagyok 😅
Nekem is volt már néhányszor ilyen mondjuk adtam is egy ezres borravalót ilyenkor 😅
szerintem inkább te keress többet 😂
A nejnek bőven elég a 170 km hatótáv is, napi átlagban 30 km-t tesz meg. Ha néha én megyek vele nekem is elég tiszakécske szolnok kecskemét kőrös körre(kezeit széttáró) Itt mindenki mással ellentétben valamiért nekünk nem akaródzik menni napi 350 km-ert 😅
Ha jol emlekszem az expressone kiirja a csomagko etesnel mennyi van hatra a tiedig.De lehet a gls volt.
Talan 160 koruli volt a szam az enyem elott delutanra,
Azért lássuk be. Zseni az ürge. Én nem tudom hogy csinálta, de tök jól kitalálta, hogy mi megy itt a fórumon 🤣