Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Köszi, majd jelzem, kereslek majd úgyis privátban ha aktuális lenne a klíma, ha nem baj 😊
B+ én nem az arany háromszöges borokról beszéltem sose... de inkább ne beszéljünk erről, nem leszünk közös nevezőn, ezt már ennyiből is látom... 😁
🤣
én kiegyeznék 120 nettóval is csak ne kelljen érte megmozdulni 😂
Mindenkit a piac áraz be és hogy hogyan tudja eladni magát. Azért próbáld meg a lehető legtöbbet kicsikarni a munkaadótól, a jó szakemberekben mindenhol hiány van. Remélem sikerül egy jó helyet megcsipned, én drukolok neked,aztán majd emlitsd meg ha összejön
Lassan nem ártana. Mondjuk ebben a nagy inflációban már nem tudom mennyit kérjek. Eddig abban a tudatban voltam, hogy az orvosokkal pariban vagyok a kb. 1,2 bruttóval, de most bemondták a kormyányinfón, hogy az orvosok 2,2M keresnek átlagban és ennek 30%-a lesz a szakdolgozók bére 700 körül. 🙈🤣
Az 50 óra még nekem se jön ki ha beleszámolom a motorok és az asszony autójának tankolását se. Pedig ezen a héten is négyszer voltam tankolni. Ha vannak előttem se tart tiz percig ha meg nincsenek akkor meg öt perc sincs, ha meg mindenhol beindul a MOL qr kódos tankolása akkor két perc az egész.
Na jó de a pipi egy szarrágó zsidó család sarja,szerintem még a holokausztból is hasznot húz.
itt minden komoly, csak az a vicces hogy beveszed a nagy dumákat
mert persze lehet forralni a bort egy 10 millás hűthető-fűthető bazi nagy saválló tartályban is kurva nagy költséggel
meg egy 50 ezer forintos hordóban is egy fasza hűvös pincében ingyen.....
ismerős abból épített egy bazi nagy műhelyt amit a borosoktól levett amikor a hűtőpalástokat szögelgette fel a tartályaikra, mert buzi meleg az ősz mostanában és jó szar lett a bor nekik
Nem az a kérdés hogy én meddig bírom, hanem a bankszámlám. Az egyre siralmasabb állapotban van sajnos 🤣
Akkor még az is lehet hamarosan dolgozó leszel
Kérdezd már meg ezt a kretént(engem nem lát),hogy fejtse már ki hogy hogy tud összejönni évente 50órányi tankolás?Mert egy elektromos autónál könnyen,50 töltés.Szerintem ez pont fordítva lehetett,heti egy töltés az elektromosba szemben a belsőégésű tankolásával,úgy könnyen ki is jön a matek egy évre vetítve hogy legalább 50 órával több volt ez a művelet.
A fejvadász hívott, hogy mi volt hogy volt, mondom azt mondta a szlovén fickó hogy majd rajtuk keresztül kapok visszajelzést, szóval neki jobban kellene tudnia 🙈😁 Itt tartunk jelenleg.
😁
Majd elmulik:)))
mi van a szlovén melóval? sikerült okosnka látszani? 😀
Gyerekkoromban én még szüretelni is voltam Tokajban, szőlőt is kaptunk amit szakszerűen elkészítettünk a nagyfater felszerelésével. Nagy borász volt az öreg, ősztöl tavaszig fel sem jött a pincéből 🤣 De messze nem lett olyan a bor a mi pincénkben mint a tokajiban azt mondták. A must még ugyanolyan volt, akkor én még csak abból kaptam 😊
Azért azt ne hagyjuk figyelmen kivül (nekem is az általad leirtak szurnak szemet) hogy olyan háttérrel, indittatással mindannyian hasonló szinten lennénk, már aki nem baszta volna el a pénzt rossz döntéseivel, ráadásul alkalmazottként illetve másoktól függve egy percet nem dolgozott, így a többiek problémáját nem hogy nem érti de fel se fogja. Értem én hogy szeret dolgozni, de hobbi munka.. Elég szar hobbi de kinek mi jut.
Meddig birod ezt a sanyarú sorsot?
Sanyi, csak hogy jobban érezd magad, már fél éve munkanélküli vagyok és ami a legnagyobb baj, hogy tetszik 🤣
Tehát te ismered azt a Twitter kommentelőt, és ezért tudod hogy hazudott? 🤣 Jól van kisfiam, ülj le egyes.
Én is 1 napig voltam hullás még 1990 környékén Szèkesfehérváron . Nekem passzolt , de család miatt nem maradtam !
De, megromlott, csak nem vetted észre... 😁 ugyanolyan karcos szar volt, mint felbontáskor 😅
Komolyan, most ez egy pipi szintű hsz volt, nem tudom eldönteni, hogy hülyéskecc, vagy komolyan gondolod... mert ha a második, akkor baj van...
szállítás .....
és ebből élek több ....
bocsánat
nem csodálom én se bírnám
Főleg a 9ker Rádayi utcát 😬
Van rutinom szállás különböző formáiból élek több mint 20 éve 🙂 csak mostanra kedven nincs meg hozzá 😂 😂
1 napig még hallott szállítón is voltam 😬 😂 😂 előnye senki nem siet nem reklamál 😎 👍️ hátrányát nem mondom
a jó borhoz kell egy 100 ezres kézi prés néhány fa hordó és egy fasza pince aminek föld az alja és télen-nyáron száraz
ha akarsz extrázni elviszed a hordót egy hozzáértőhöz és szétszedi kitakarítja újra gyékényezi
utána olyan szőlőt kell kerdesned aminek a cukorfoka 22 körül van, ezt már elbaszni sem lehet csak egy 30 fokos pincével
nem kell elhinni mindent amit ezek az úri borászok vetítenek
én 40 éve látom hogy készül a bor, a jót is meg a szart is
szerintem itt az összes ember nem ivott még annyit amennyit én felmosásra használtam 😂
én már csináltam fehérből vöröset és fordítva is
anno a teát is muskotály aromával ittam
ellenben olyat is ami a "szar homoki bor" létére egy hét alatt se romlott meg a félig töltött üvegben a konyha asztalon