Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Hogy lenne mindegy, évtizedekig lepukkant, kiült üléses mindene rossz vackokkal jártam, elég fárasztó napi plusz 2 órát eltölteni quasimodó pózban ferde mindenhol nyom ülésben, most legalább ez nem ilyen. 😁
Öcsém dolgozott egy ideig futárként kis furgonnal szadán, nagykanizsa volt a járata ami ugye elég messze esik és napi 180-200 címe volt, telókat, akkukat, fényképezőgépeket meg ilyen apróségokat vitt 1 boltba egy kis csomag, igazából nem tudom, hogy bírta mert embertelen korán kellett menni és napi legalább 15 óra volt, de inkább több mire visszaért. Mondjuk rég volt, 2000 körül, ma már szerintem embert nem találnának ilyen munkára.
Pipikém,ha kiadok 8-13-18 milliot egy olyan termékért ami jobban korlátozza a használatat mint a felmillios hoki aszmám akkor ne legyen ilyen.Se picit,se kozepesen.Egy videki lakás ára,nem egy kinai gumipapucsé.
Ne a termek hatarozza meg mit tehetek hanem én.
Vagy adják olcsóbban.
ugyan ennyi
van(kezeit széttáró) Mind1-iknél is még a 20-30 milásnál is 😅
Itthon nem sok jelentősége van. Az asszony nem egyszer tölti egy héten hanem 2* (kezeit széttáró)
az a jó minőség ami drága 😅
akkor az van, hogy egész nap szagolod a büdöset 😅
2 perc? Mit csinál addig? 😅
meg szerintem kaptak az autóra egy csomó támogatást
hát most pompáskodni akarsz vagy a gazdaságossági tényezőket keresed 😅 Dolgozni nem mind1 mivel jársz?
nálunk az igénytelen az aki nem fürdik, nem mos fogat ganédomban él.
napi 200 csomag? Mindent ne higgy el fizikailag teljesíthetetlen.
Ugyanmár......azért ez elég nagyképű duma pláne hogy meghivatja magát a nejével. Bár mondjuk ki milyennel hál, olyanná vál......
Még arra lennék kíváncsi hogy miért igénytelen az aki étteremben nem csak egy kis összemaszatolt tányért kér hanem mondjuk egy normális adag húst, tésztát akármit.
Mert azt mondta libanapkor is hogy csak az igényesek olyat esznek és aki nem az igénytelen.
A kentucky csirkés szendo bagettben egesz ehető,bar boltban olcsobb mint kúton.
Hagyd a fenébe😃 az már sok.italnál bebizonyosodott hogy a drága nem mindig jobb. Az lehet hogy a technologia vagy a menőség követeli a magas árképzést de egyébként semmi jelentősége.
Egyébként a bock bort nem sokan dicsérték pince látogatáskor. Igaz a körítés meg a felhajtás ott volt a legnagyobb. Günzert a borivók inkább pártolták
Akkor hogyan kell keressem a boltban a minőségi bort ? Mi utal rá a cimkén? Az hogy 4/8/10ezer egy 7decis?
A baj hogy nem cigizek és nincs tiktokom. Hugyozni szoktam, szendvicset szerintem kúton még soha sem ettem, néha hotdogot de az sem a kedvencem 🤷🏼‍♂️
Képlékeny dolog ez, olyan, mint a Biblia. Úgy értelmezi az ember, ahogy akarja.
Kizárólag ISO 9000 szempontból fogalmaztam lentebb. A QC órákon is valami négy-ötféle meghatározása lett felsorolva, de hellyel-közzel ehhez hasonló a lényegi kivonat.
Pedig nagyon nem mindegy milyen a sör😃 pláne ha pénzt kell adni érte😃
És itt sem a.drágább a minőség. Akárcsak a bornál.
El se indulna 😃
Csoda lenne ha nem😃
Nem. A minőség egy adott technológia teljesítése magas szinten... semmi köze ahhoz hogy az adott usernek a végén ízlik-e vagy sem
Szerintem egész jól fogalmaztam meg a szövegértéseddel vannak bajok. Nem írom le mégegyszer, lényeg hogy kurvara nem azt jelenti amit most írtál
Magam is csak "buzivizet" iszom (0.0%-os üdítőitalt, amit kis alkoholmentes sörrel megijesztenek), a szeszt nem szeretem, csak megnyaltam a nejemét. A dobozon olvastam, honnan van. Aldinál gyakran kiírják, ezért is szeretek ott vásárolni - így pl. látom, magyart veszek-e.
Az Argus-ról is csak hallottam, az az igazság.