Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Annyira sörivó vagyok hogy azt se tudom mik azok.Az argus megragadt valamiert. 😃
-5fokban 30% hatótáv visszaesés.Vajon ez mennyi lenne -15ben
Van, akinek az "adott szempontjai" mások. :)
Egyébként azt nem tudom, kik főzik és hol. Az Aldis Karlskrone búzasör speciel belga, a Brouwerij Martens főzi és nem is rossz.
annyit az nem gondolnám, hogy tud. az 55-ös talán. Volt amikor a posta bérelt ezekből egy fél évre ott szertték mert a városi fuvarokhoz elég úgy, hogy nincs súly. max 1-2 mázsákkal szaladgálnak(kezeit széttáró)
Mint a villanyosok,úgyis meg kell állni ezek miatt?
én is szoktam őket kérdezgetni. Mondjuk utoljára nyáron beszéltem az egyikkel az meg volt elégedve meg elég is a 150 hatótáv.(kezeit szétáró) Télen lehet, hogy szopás meg hát attól függ kinek mennyit kell menni egy nap. ezek max ilyen 100-120 km-eket mennek döntően városban arra még lehet, hogy jó de valóban elég fing a hatótávjuk az már a vonal alatt van nálam is (kezeit széttáró)
Ha van 80km difi csak az evszak miatt akkor megette a fene,8-9 millioert ne legyen.
ez mitől olcsó? A román újkorában olcsóban vette meg(kezeit széttáró)
Emlékeim szerint ott ilyen 3 forma környékén adták támogatásban(gondolkodós)
Nade ha az egy petpalackos argus akciosan a lidlből?
ilyen drága már 1 liter bor? (hüledezős)
Akkor a bort kihúzzuk az iható alkoholok listájáról(gondolkodós)
Szendvics,hugyozas,tiktok,cigi,üdítő.
A kantáros gatyájuk elég jó, azt meg kell hagyni :D
A legnagyobb bajom talán az,hogy én még íze miatt nem ittam alkoholt 😅
nem nagyon tudnék olyat mondani ami ízlik 😅 Esetleg ezeket az édes csemegeborokat vagy desszertborokat megiszogatom az ízéért. Az ilyen édes tokaji fajtákkal nincs bajom. Tömény italt egyiket sem szeretem nekem mindet agyon kel baszkni valami üdítővel, hogy ihatóvá tegyem 😅
Most legújabban a gin-tonikra kaptam rá 2 deci tonikhoz fél deci gin azt egész iható 😅 Mondjuk nem tudom van e 10 alkalom az évben, hogy szeszelek 😅 Nyáron a sört megiszom ha muszáj esetleg még a szomjoltó savanykás kisfröccsöt jó sok hideg szódával 😅
De akár az életemet is el tudnám képzelni ezek nélkül 😅
lassan olyan leszel mint én, még a ruhák is párkszájdosak lessznek 😅
Most azt látom a zöld parkszájdok szépen eltünedeznek a fekete cumók veszik át a helyüket nem sokkal drágábban mint a zöldek voltak(gondolkodós) Ez valami új stratégia lehet(kezeit széttáró) Akkus behajtó ződ 12 ezer ugyan ez feketéből 15 (szemeit körbeforgató)
A kétkezes véső-ütve fúrót is tavaly vettem 25-ért a lapos flexet is most 20-ért árulgatják(kezeit széttáró) Természetesen a feketét a brűnhild motorosat 😅
én azt nem tudhatom. A nej 26 kw-os akksija ha csontra van merülve hálózatról 14 óra. De ilyen még egyszer volt,hogy 5%-al értem haza,mert, hogy a kísérlet része volt 😅 Télen a - 5 ben a 170 km-ert simán elmegy nyáron meg 250-et(kezeit széttáró) Ha minden nap munkába járnál vele minden nap fel tennéd tölteni ez kb 9 másodperc ha meg van a megfelelő rutin 😅
...és a minőség iránti vágy a fogyasztás mennyiségével arányosan csökken.
És bármennyire is szeretnék egyesek nem függ össze az árral.
Ja,és az 50óra úgy 50óra hogy akkor az elektromost soha nem töltötte útközben,ha csak egyszer is töltötte,akkor már az 50óra felugrik 51re,mert hogy azt írta hogy 50órával kevesebb volt.Szóval az 50óra a legjobb esetben annyi.
Definicio szerint a minoseg adott szempontoknak torteno megfeleles.

Ha a te szempontod az, hogy finom legyen es akarmikor veszel abbol a borbol, ugyanugy jol essen, es ennek a bor megfelel, akkor definicio szerint az egy minosegi bor.
én is hasonló szavakkal nyugtattam az asszonyt
Az az 50 óra sehogy sem jó,bárhogy számolhatod.
Először, de némi erőltetés után mindig be fog. 😄
Én csak el akartam túlozni hogy még így sem fasza az 50óra 🤷🏼‍♂️
Jó de az a pisztoly nem fér be akármelyik kocsiba :D
Definiáld a minősèget légyszíves. Mitől minőség ? A jidvei is minőségi bor és azt meg is tudom inni.
Tehát ha nekem olyan ízlik ami minőségi de neked nem ízlik akkor igénytelen vagyok.