Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Gondolom, ritkán járok arra, pár éve minden nap hisz a bilken parkoltam, de ma már ha arra járok a kurvák is mások. 😆
Ócsai úton állnak még 🤔
Ezért kérdeztem a Levitől hogy a 15percből 12ben mit csinál?
Ha kurvák is vannak mint felénk akkor megvan. 😁
Ööööööö, egyszer írtam, hogy kamionba a 2 tankba nem volt 7-8 perc 1200l tankolása a papírozással együtt.
Te vagy a kisebbség, a nép városokban vagy nagyobb településeken lakik ahol tele van kúttal akár gyalog is pár percre minden.
Ebben az a hazugság, hogy de....., ránk kényszerítik mindenáron, mentálisan, politikailag és bármilyen más módon zsarolva, hogy senkiházi szar alak vagyok ha nem villanyozok akár az életem árán is. Nemrég egy cikkben zöldterroristának nevezték grétát meg a többi sérültet akik az egész világ ellenében pont minket akarnak erre kényszeríteni miközben mindenki vidáman használ széntől kezdve bármit amiből egy kis energiát ki lehet nyerni miközben ránktolják ezt a zöld maszlagot.
Hallottam már ilyen pletykát,így már érthető hogy a kéritöketlenbaromlaci miért isteníti.
nem az idejébe, de ha már ott vagyok akkor el lehet menni tankolni
szóval nem itthonról 16 km a kút hanem a lidltől 2km
szóval csak 4 km plusz egy tankolás ha vásárlással össze van kötve, és nem 32km mintha csak tankolni mennék
engem csak a szegénység tántorít el a villanyos kocsitól
Sztem nem csak mint 😄
Nem városban lax? Nekem 2 km-en belül van 2, de 5 km-en belül 5. Egy kagyló, egy mol, egy ömv, 2 valami kicsi
De mit csinál 12 percig a kúton?
Hát nem tudom,én napi szinten elmegyek 3 kút mellett,egy perc kitérő sincs.
Mint egy buzi.
Ha én ma elmegyek tankolni és stopperral mérem hogy nem több egy tankolás mint 15 perc akkor kiszámolod hogy 50 óra alatt hányszor lehet teletankolni a kocsit kb 600-800-1000km-re ?
Trhat a tankolas idejere beleszamit a teszkos vasarlas is,ezekszerint a koltsegebe is belerakhatod nem,igy kijon hogy mar most 3e forint egy liter benzin. 🤣
Ennyi jóság utan legalább egy hoki leaf-et vegyel mar baszki. 🤣
A tőled szokásos...
Megint a tankolások 0,001%-ban előforduló esetekkel akarsz érvelni.

De mi van, ha én éppen a benzinkút melletti első házban élek?
(Ugye, a másik szélsőség.)
sokféle helyzet van
te kiragadtad az egyiket
pl nekem a legközelebbi "rendes" benzinkút 16 km
van egy kút 7 km távra is de ott egyszer beszoptam azóta nem tankol ott senki a családból
egy teszkó&lidl bevásárláskor már csak kb 4 km plusz út a tankolás meg legalább 20 perc
és ez nem ritka eset, mert vidéken nincs minden faluban benzinkút
amúgy neked az az 5 perc tankolás is lehet 10 perc időveszteség ha az utazás teljes hosszát méred
otthon meg legrosszabb esetben is 2 perc feldugni töltőte a kocsit, de akkor az egyik kezed teli van cuccal.....
Úh, ezen a Handráson érzéstelenítes nélkül csinálnék egy prosztatatűzdelést, ő lenne az elsö szerintem Mo.-on mert itthon nem divat 🤣
Tehát ha én móváron akarok tankolni akkor 3 hónapot fogok egy évben tankolással tölteni,vagy a szomszéd városba megyek gyalog a benzinért akkor a tankolás fél nap/alkalom?
De ha azt mondom otthon hogy megyek tankolni majd jövök és 10 év mulva betoppanok akkor 10 év/tankolás az átlagom?
Melyik számítási metódus a nyerő?
Nem tudom hogy jutott ez most eszembe, de beteszem ide, csak úgy Tsanyi módra 🤣
https://youtube.com/shorts/e0R...
itt van egy ember a mellettünk lévő faluban ő agyal épp a villanyos kocsin
bár neki van áram de kurva sok a napelem és hajnalban hordja a tejet a kocsi többnyire egész nap otthon
Igazából van ilyen ismerősöm is. Erdélyben él egy tanyán. Azért vett villanyautót mert kurva messzi van a benzinkút.
Napelem meg már eleve volt, hiszen a villanydrót is drága lett volna oda.
tököm tudja, azt se tudom ezekben van-e jelentős eltérés
2x ittam mindkettő szar volt
otthon is van egy üveg szerintem megy a lefolyóba ha megunom nézegetni
Senki nem mondta hogy rólad beszéltem. Gondolom azt belátod hogy minden embernél máshogy van.
Ezért javasoltam hogy vizsgáljátok meg saját magatok, és akkor az garantált infó, de Levi szerint az is hülyeség 😆
Szóval tőlem azt hisztek amit akartok.