Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, de majd jelzem mindenképpen ha megtörténik 😂
Nem ismerem ezt a Tongwei márkát.
A zsindelyesnél a cellák kicsit átfedik egymást, mint a tetőn a cserepek, elviekben kisebb méretben tud azonos teljesítményt és picit jobb a hatásfok (az árnyék okozta telj. kiesés kisebb a huzalozása miatt), illetve hőtágulás-zsugorodás okozta igénybevételt is jobban veszi. Elvileg. Ugyanakkor ennek a panelnek a mérete minimálisan kisebb egy 400W körüli normál modulhoz képest.
Na látod,te magad megválaszoltad miért akarnak emberek nagy hatótávot.Belekerül 40ezrembe?Bele,és?Bele van kalkulálva az életembe a munkáimba,és amíg több a bevétel mint a kiadás addig pont leszarom mert nem hiányzik sehonnan.Nekem megér 40ezret a velejáró kényelem.
Az nagyon durva lehet.....nem fostad össze magad azótase?😃
toyotába 4 év alatt 50 ezer ment bele
ellenben évente 15-20 alkalommal megvan a 300+
Próbáld meg lefagyasztani,es edd.
Hogy napelem is legyen, ez jó lehet ennyiért? Mit jelent a zsindelyes napelem?
Azzal sem rossz, de az most nincs, meg estére amúgy sem szeretem inni az energiaitalt.
Nem tudom az mennyit fogyaszt,de szerintem elenyésző,aztán lehet hogy nem.De mondjuk az is beszédes mikor már kevés a delej aztán le van kapcsolva a fűtés,klíma......minden.
baszki a 2 perc ezer km-ed neked belekerül 40 ezredbe nekem nullába8kezeit széttáró9 nekem na szóval illetve a nejemnek még kútra sem kell járni tankolnia sem. Aki meg a lakótelepen lakik a 10-en az vagy ne vegyen vellanyautót vagy legyen 40 méter hosszabbítója(kezeit széttáró) Nem mindenkinek jó a villanyautó és szerencsére még nem is kötelező8kezeit széttáró) Az vegyen magának aki ki tudja használni az előnyeit hozzávetőlegesen a hátrányai nélkül. Nekem pl. nem lenne jó mert egy furgon mérető vellanyos egész elképesztő drága de legalább cserébe ott valóban fing a hatótáv(kezeit széttáró)
én bombával iszom ha éppen viszki a menü(kezeit szétáró)
Ja persze ez igaz, max megfagysz az autóban, nyáron meg odasülsz.
Perszepersze
A dugót miért lenne esélytelen megoldani?Ha nem megy,nem is fogyaszt.
Akkor töltsél neki egy kisfröccsöt,attól is pont ugyanúgy meg tud vadulni.
Nyugi,majd jönnek az egységes aksik,cseretelepekkel.És megszűnik az otthoni töltögetés,ami aztán pont annyiba fog kerülni mint most egy benzinesnél.Most hogy ezt így leírtam,elég életszerű,így már meg is oldódik a betiltott benzinesek miatt kieső adóbevétel.
Tudom nem átlagos felhasználás, de nekem ilyen szempontból még a benzinessel is matekoznom kellett az 5-600km hatótávjával, hogy hol tudok tankolni nem túl nagy kitérővel, mert csak shell kártyám volt. Vagy nem1x előfordult hogy 2 órát ültünk az autópályán baleset miatt, ezt egy elektromossal esélytelen megoldani. Max átülsz máshoz melegedni :-D Elektromos tényleg annak való szerintem aki ismert, nem túl hosszú és forgalmas útvonalon ingázik, ahol túl nagy meglepetés nem lehet.
Az mondjuk így nem igaz 😍
Csak az a baj hogy a jó whisky nagyon drága
Mondjuk minden jó pia drága 🙁
Csajom most ép rumozik csak az a baj 20.000ft-tól indulnak a minőségi jó rumok 😳
Te csak így tudsz,nincs ebben tudatosság.
hát igen ez elég katasztrófa(fejét fogó) Pláne egy nokia c2-el 😅
Az a mázli, hogy éves szinten nálunk nincs 4-5 töltésnél több tavaly szerintem jó ha 2 töltés volt(óranézegetős)
mondjuk az asszony vágja már ezeket mert le vannak töltve az appok, hozzá van társítva a bankkártya és rácsatlakozás után kb. 1 gombnyomás és megy a töltés. De az ilyen eszköztelen hülyéknek mint én is miért nem lehet, hogy csippantok a bankkártyámmal azt induljon a töltés? Mi a fasznak van ez agyon cifrázva(gondolkodós) persze a teló annyival jobb,hogy mindig mutatja a legközelebbi útba eső töltőt és, hogy van e rajta szabad hely(kezeit széttáró)
A whisky az sehogy se jó.
Speciel mivel ez a csökeveny iq fighter hisztizik mert nem tudja elolvasni amit irok csakazertis igy teszek a jovoben is.
Ekezetek es vesszok nelkul.
Barlehetegyebegyeiromattolmegjobbanvinnyog
Szia !
Haza értél ? 😃
Hozzám már nincs egy jó szavad ? 😂
Milyen napod volt ?
Veszel nekem valamit ? 😂
Nem,te azt nem fogod fel hogy embereknek miért elvárás a nagy hatótáv.Most képzeld el aki fent lakik a tizediken,naponta megy mondjuk csak 50 km-t.Az mi a szart csináljon egy olyan kotla dácsiával?Vagy vegyünk egy normálisabbat,egész héten meló,majd szombaton kitalálják hogy elutaznak valahova,akkor szépen megy szombaton aztán töltikézik valahol egy órát.hogy egyáltalán el tudjanak indulni.Ezt nem fogjátok fel,hogy miért jó az 1000km-es hatótáv?Azért baszki mert telecsorgatom a tankot és ezer km-ig nekem semmi dolgom az autóval,nem kell matekozni,nem kell semmit sehol sehova dugdosni,beleülök és megyek,aztán ha az az 1000km elfogyott akkor megint csak 2percet kell rászánnom és megint 1000km. Meg az is biztos kurvaélet hogy amikor már csak 10%on van nekem akkor kell mennem 100km-t.
Én meg akartam kérdezni, hogy a whisky jó-e almalével mert csak ez van itthon, de nem mertem megzavarni a nagyérdeműt. Jelentem, jó 😆