Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

amíg nem volt meg az enigmám én el sem tudtam olvasni 😅
most,hogy meg van most sem jobb a helyzet. Mert most ugyan el tudom olvasni csak minek? 😅
Arra jöttem rá, hogy amíg nem tudtam elolvasni nem veszítettem vele sokat asszem vissza is viszem a masinát nekem nem kell 😅
lehet ezen változtatni. ötszörösébe kell, hogy kerüljön az autó a mostani árakhoz képest. Akkor nektek legalább nem lesz, nekem meg nem kell kerülgetnem a sok hülyét(meghajlós) Majd mentek szépen trolival én meg nyugodtan tankolgatok az üres kutakon(meghajlós)
irok. az nem hosszú í ?
2 napja csak villanyautózunk már megjártuk csikágót is(kezeit széttáró) Nem térhetnénk már át a napelemekre mert kronológiailag az következne(óranézegetős)
mert belefagyott a delej a vezetékekbe 😅
sose értettem miért mindig 3-4-5 száz kilométereket akar vezetni mindenki naponta(gondolkodós) Egy átlag felhasználó 15-25 ezer kilométert tesz meg évente ez napi 41 és 68 km. Az embereknek csak nagyon kicsi hányada tesz meg naponta 150 km-nél többet. ezt még a dácsia is tudja a 23 kw-os akkujával(kezeit széttáró)
Vannak ilyen elkötelezettek mint kawa aki havi 5 ezret lecsavar de nem ez a jellemző. Én megyek 25 ezret egy évben. Aztán simán van olyan hónapom amikor nem kell mennem 1 nap sem 150 km-rt. Aki naponta utazgat 300-350 km-t az inkább költözzön oda 😅
Aztán tegye mindenki a szívére a kezét. Azt saccolja meg, hogy 1 év alatt hányszor van olyan alkalom amikor a napi futás 300 km felett van(óranézegetős) Ez nem lesz túl nagy szám(kezeit széttáró) persze mindjárt mindenki 250 napot fog mondani én ELHISZEM 😂
Annyit ki merek jelenteni, hogy az éves 25 ezres futásomból 1 évben talán 10 nap az amikor többet megyek mint 300 km(kezeit széttáró)
Azt hogy beszopták a teslások,persze a kéritöketlenbaromlaci szerint ez baromság,csak valami libsi lejáratás.
Mi közük a te igénytelenségedhez?Baszki van egy kollégám 20 éve van meg neki a malac,ami taxi volt ráadásul automata,de esze ágában sincs eladni.Semmi baja az autónak.Gondolom ő cserél üzemanyagszűrőt,nem úgy mint te.
fasza azt ebből mit kellene érteni nem is magyarul van(kezeit széttáró)
Legyen ugyanaz a rendszer,legalábbis az aksi.
zotya nem szokott helytelenül írni(kezeit széttáró) Mióta szereztem a hadtörténeti múzeumból egy enigmát már majdnem el is tudom olvasni az írásait 😅 persze érteni nem értem(kezeit széttáró)
nem baszki a tervezőket meg a kivitelezőket kellett volna a dunába lőni....
de adnak helyette egy zsír új másikat 😅
kinek adatik meg az a lehetőség, hogy egy kifizetett autóért kettőt is használhasson 🤣
A dácsiához járnak az extrák is gazdagon(fetrengős)
unalmamba a kecskeméti lilibe nézelődtem pont láttam egy ilyen parkszájdos kerékkulcsot mondjuk nekem semmi szükségem nincs rá ezért nem is vettem(kezeit széttáró) Az viszont elég gáz, hogy a nagynevű milvóki kettétörik 😅 Na mind1 is minden féle képen akartam venni valamit jobb híján vettem egy akkus anyagkeverőt 😅 Ha lesz időm összerakom dobok képet, hogy qvimbi tudjon csinálni klippet nekem a monkey dance-re 😅
Nem sikerult minden tarsasagnak mas a rendszere.
Na jó,de ehhez még csak applikáció sem kéne.Oda mész,üres le,teli fel,x forintot ott hagyod aztán mehetsz a dolgodra.
Téma volt a katonaság 😆
Így utólag romantikus 😍
https://www.facebook.com/100009298570477/videos/1350774652241480/
Egy egyseges "hozzaerintem a bankkartyat es kifizettem az áramot amit beletöltöttem" rendszert sem tudnak osszehozni, egy europai szinten sem.Ha elindulsz, kell app,token QR kód,es meg ha minden megvan akkor se biztos hogy tudsz tolteni.Akkor cseveghetsz a diszpécserrel,eselyed lesz hogy elinditja manualisan........vagy nem.
Igen, ha a töltési idő csak annyi lenne, amennyi idő alatt a 18 (vagy 25) csere után újból rákerülne a sor. Nem fizikailag a hely a probléma, hanem a töltőáram biztosítása.
Én meg azt mondom, Chuck Norris egy nagy nulla, de ha itt lenne, lehet, beleverné a fejem a billentyHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHHGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGKKKKKKKKKKKKKKKKKKLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL
Nem nyelvész professzort akarok játszani,soha nem az volt a célom.Egyszerűen csak irritál ahogy ír,és most itt nem egy elírásról van szó,nem egy vessző esetleg egy egy ékezet vagy betű kihagyásról,szerintem az mindenkivel megesik,egyszerűen ahogy ő ír az már egy teljes igénytelenség és nem hiszem el hogy őt magát nem zavarja.Mikor tényleg sokszor azt kell bogarászni hogy most mit is akart írni.......
Azt akarom monhajdmhgduzk de lehet hogy mgsugkjufiugujk uuiskhvzu. 😂 😂 😂
"Legalább akkor írj normálisan ha a másikat ezért ekézed,te marha" - ebben is csak 2 hiba van 😁
Egyébként most veled értek 1et, az elütés volt, nem nyelvtani hiba (t-z egymás mellett van)
Nem tudom, mire gondolsz, az i4 a legolcsóbb - szerencsére nekem pont az kéne - de az is 21,5... most néztem meg 1 perce a konfigurátorban
...meg még az is ott van, hogy nagy a kereslet, akadozik a szállítás, szóval az ár ugye...
Cserélhető aksit ki lehetne számítani a napi forgalom alapján.De ha a te számításaidat nézzük,akkor csak annyi lenne a lényeg hogy legyen óránként minimum 18 aksi,de nyilván nem jó ezt ennyire kicentizni,legyen óránként 25,meg 5-10 tartalék.És annyi töltési lehetőség ami ezt a 18at óránként pótolni tudja.