Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

az öcsém majdnem vett is egyet nagyon nehezen tudtam róla lebeszélni meg kellett néznünk vagy 3-at de szerencsére a legjobb állapotba lévő is olyan volt, amikor beleültél kikandikált a lábad a földre mint a frédi béni mobilba, mert úgy szét volt rohadva 😅 Aztán végül is egy pözsó 406 lett belőle 1 hónap múlva úgy nézett ki, mint a TAXI-s pözsó szárnyakkal meg szpojlerral(fejét fogó) Szóval minden képen sztár autó másolat kellett végül is meglett 😅
Ekecs nem volt ilyen szerencsés az vett egy knájtos autót 😅
ha ez némileg megnyugtat az E dácsiánál még nekünk nem kellett számításba venni 😅
szétesik magától 😅
Vedd figyelembe az alkatresz arakat,ami kell hozza abbol vehet egy masik ilyen fostartalyt.
na ezért a passzátért csak 8 milló forintot hagyott oda a gazdája közben meg beletankolt évente egy misit én nem látom a szignifikáns különbséget(kezeit széttáró)
Jo hat a 80 as IQ val rendelkezo laktanyaban egymas farkat stírölő tuzoltok velemenye se sokat szamít.
Azok siman elasnak ha gondot okozol szoval nekik foleg szentiras a velemenyuk.
Nézelődtem én ott először, de 21, rohadjon meg 😩 ha besatuzzák a támogatásba, akkor is lesz 18 minimum (bár nem tudom, mik a pontos feltételek) A nagy Bidére adják asszem.
Én azt vallom hogy nincsen olyan hülye akitől ne lehetne tanulni. Na a Zolitól is lehet, a mit hogyan ne csinálj fejezetekben 😂
És mi a helyzet azokkal akik az anyjuk házának padlasterében élnek és annak alagsorában szarból fost mókolnak ?
Szerencsére már nem csak a Tesla alkalmas erre. De persze a töltési sebességet meg kell nézni, mert az számít leginkább hosszú úton, amikor menet közben tölteni kell.

Tőlünk nyugatabbra elég jó a töltő ellátottság, illetve lehet már használni a Tesla hálózatát is bármilyen autóval amin van CCS csatlakozó.
Dunától nyugatra sem rossz a helyzet. Dunától keletre nem olyan rózsás, de azért vannak. Oda már nem árt ha van hatótáv is. Amúgy vicces, de a románoknál kicsivel jobb a töltőhálózat mint kelet magyarországon.
Tőlünk délre a balkánon viszont alig van töltő. Van, de ott még nagyon meg kell tervezni ha el akarsz jutni mondjuk Athénba villanyautóval, és nem árt a hosszabbítót is vinni 😆
Miért,eddig figyelembe vetted?Max ha taknyolni kell valamit,abba jó lehet.
Én is csak tesztek alapján ismerem. BMW után szerintem ki fog akasztani, mert a BMW kezelése azért nagyon emberbarát. Persze nem tűnik egyenlőre rossz autónak, minőségre sem gagyi, de eléggé kínai és befejezetlen a szoftver. Ezt persze még befejezhetik. Azt meg hogy hosszabb távon hogy működik még nem tudjuk.
Akkut tudnak gyártani a sárgák, hiszen mindenki tőlük veszi. A villanymotorban sem olyan rosszak, de azért a hajtáslánc egyenlőre nem tűnik túl hatékonynak. Érdemes lenne BMW háza táján is nézelődni, mert nekik is vannak jó autóik, és nem is rossz áron. Meg a Tesla ModelY árát is most vágták be, hogy beférjen a támogatásba.
Az enyémet szentiraskent kell venni.
A pubertaskorban visszamaradott gizda konyhaszerelok velemenye irrelevans,foleg ha szethullo ktm-el jarnak.
Akkor ne vegyük figyelembe ezentúl a véleményed ? 🤔
Szerinted,de egy hisztis picsa velemenye nem szamit. 😆
Mondjuk a malacorrú még most is egy jobb autó mint a hastra na de hát mindegy. Kinek mi jutott 😂
Sz ob buzi mind,vegyé teszlát. 🤣
Ezt a habzsidőzsit,akko kia 9,nem vitás.
Villanyautós kérdésemet feléd láttad? Mit mondanak a villanyautós homárok, biztos ők a jobbantuggyák 😃
Én is lejutottam, Dacia 1310-el meg F Asztmával is - de már nem akarok. Ma már tudok venni jobbat, akkoriban meg nem tudtam.
Ha a lom ducatoval lejutok egyben a horvát tengerpartra akkor csak megfelel kényelemben egy vitára méret.
Mondom,ülj bele,ne neten elmelkedj.
Amúgy egy oshkosh jltv pont jó pályán tolni a menőt.
A 18 a Seal, a legnagyobb. Az tekla gyilkos 😄 Delfin a kicsi, Atto a közepes, de ezek közt nem nagy az eltérés. Power is uaz.
Vitarám az volt, egyszerre a 3-assal. Eléggé nem lehet őket kényelemben egy napon említeni.
Végülis nem,12-vagy 18,hatását,potom 6 millió.zsebpenz. 😆