Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Komolytalan😃 ebben a korban még vannak megvigyázott nem hogy cserebere de bontatlan bkokkos verziók😃 gyári kopottas festéssel😃
Nincs baj az 5 rétegű csővel (kezeit széttáró) ha a press idom jó. Volt olyan sztori aki a lakásfelújítás után fél éven belül 3 pressidomot cserélt ki bontással. (fejét fogó) Álítólag gyári hibássak voltak(szemeit körbeforgató) én még ilyennel nem találkoztam így sem megerősíteni sem cáfolni nem tudom az tuti, hogy a második csere után már eret vágtam volna 😅
Inkabb ugy hogy a korának megfelelő állapotban.
ezek alapból szarok, ha leszereled és áll pár évet már szétrohat magától
Akkor ugy hirdesd igazi kalandmotor.
Nem.a csomagtartotol egy cm-re sem volt feljebb.
Alapvetoen en se lattam a tetőt.
egyébként meg is találtam. kb. 6 éves cucc. Volt(kezeit széttáró)
Te rajottél barmire?
Ez hazugság.
Bekötőtted a szemét?😃 nemcsoda hogy nem állt meg😃
Onnan ahonnan az oltásnál is igen hamar rájöttem hogy miről szól az egész,neked még most sem sikerült.
Majd fog,amugy a cbr se látta a tetőt.......
Azon pl. kiváló........a festés gyári, nem ráz az eleje és nem látott még musztángtetőt.....
Baszki észlény,nem ezt írtad.
...én csak egy kávét kérnék.
7kw biztos hogy kevés egy teljes házra, egy jó nagy nappalit vagy oszottba két három szobát visz el. Ebben is ventillátor keringteti a levegőt, annyi hogy távolabb van és a légcsatorna is tompit
Vagy így:Nincs olyan hogy "sharanja".
Igaz,te nyelv zseni
Nagy tulélő,sprével le lesz tüsszetve,meg a valto is jo lesz,nem ugy mint a crosstourereden. 🤣
mer ez a réz aluminium combó azt mondják, nem jó ómen(kezeit széttáró) Azt mondják akik értenek hozzá ez valami folyamatos elektromosságot termel vagy mi a fenét és megeszik egymást. nem pontosan tudom mert egyszer mondták jó néhány éve én meg elfelejtettem de a lényeg az, hogy a 2 anyag eszi meg egymást valami fizikai kölcsönhatás miatt(kezeit széttáró)
egy biztos. Aki távhős lakásban a 40-50 éves aluminium radiátorjait kicserélte korszerű acél lapradiátorra 3-5 éven belül elvékonyodott az anyag és kilyukadt a radiátor. Csak magam láttam néhány esetet. Ha nagyon akarnék tudok is bemutatni belőle mert nálam is van ilyen radiátor még lusta voltam kidobni. Aztán én azóta meghagyom a régi alu radiátorokat. Lehet hozzá még gyárí színt kapni spré formájában. Lecsiszolom lefestem úgy néz ki mint gyári új korában. Azt már 40 évet elmentek meg annyit még biztos el fognak ameddig nekem ez érdekes lehet(óranézegetős)
Ahogy hallom azé a cbr nem makulátlan.......blödi veséje meg nem tom piaci áron mennyiért megy.....
Igen az elképzelés, hogy a kandallóval történne a ház felfűtése, a klíma tartaná a hőt reggelig, vagy szükség esetén fűtene 1 szobát + fürdőszobát csak. A teljes házat biztos hogy nem bírná. A split kimához képest talán kevésbé lenne zajos és ami a legfontosabb, hogy lehúzná fentről a meleget jobban elosztva a házban, ami szerintem nem utolsó szempont.
Én nem mennék sehova,csinálnám a dolgomat tovább.
Honnan tudod ha nem is koveted?
Jo,adok erte egy fasza cbr-t meg blődi jobb vesejet,a kollegai amint vegeztek vele a 30g aranyáért fel is szabadul. 🤣
Ott is hazudnak.Mégiscsak te vagy az ostoba,valami elhangzik te meg azt mindjárt tényként kezeled,elég sok embert megvezettek így az oltással is,igaz?
Gondold meg azé jobban. Ne hirtelenkedd el.