Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem, hagyományos horganyzottal és menetvágás meg ilyenek, az nálam is idősebb figura viszont jól és megfizethetően melózik. 🙂
Mindegyikre rá van irva hány celsiust bir, De egy gravittációs vegyes tüzelésű rendszernél bele tud menni olyan forró viz szerencsétlen esetben hogy az már nem biztos jó ötlet. plusz ha zárt a rendszer akár a nyomás is okozhat gondot.
Ott más, de egy felujitásnál ritkán lehet eltüntetni. Nekem is azzal van, de mindenhol fel lett verve a beton és padlófűtés, szigetelés uj beton, igy abba la lehetett rejteni.
Van valami izraeli gyártmány,arra mondják ezt.Azt mondják a melegtől el tudnak válni a rétegek.
Nálam csak a tetőtérben van az és csak a kiállás látszik,minden a padlóba megy.
Erről a nőket kéne megkérdezni,már amelyik ezt a márkát hordja.
Hagyd már ezt az elfogult süketelést :) Egy a sok közül.
Gondolom a vékonyfalu rozsdamentes vascső. Az is presses. Ötrétegűvel elég nemszépen lehet dolgozni falonkívűl, azt is el tudom képzelni ezért tartózkodtak tőle. A réz nyilván veszett dága viszont jobb is.
Gondolom idősebb korosztály volt
Aha igen, a gyerek kapta, nem szeret sötetben aludni. Tök jó amúgy ilyen galaxisokat, holdat napot vetít a plafonra tök jó felbontásban. Egy diavetítő igazából, de tudja forgatni is. Nekem tetszik.
No akkor ez lehetett mert vegyest akartunk.
Egyik vas és réz a másik csak réz.
ha csak gáz van akkor jó az 5 rétegű, vegyessel nem szeretik mert a vegyesben 100fok közelében is lehet a víz, aztán azt nem bírja
ha ilyen pufferes keveréses a rendszer akkor ismét jó neki az 5 rétegű mert akkor szinte lehetetlen hogy belemenjen a túl meleg víz
És mivel akarták?
Nem volt indok csak nem és kész.
És mit mondtak miért nem csinálják meg?
Aki le akart lépni már lelépett.
Érdekes, 2 éve mikor agyaltunk a központin 2 fűtésszerelő nem volt hajlandó 5 rétegűvel megcsinálni csak egy mekkelek vállalta volna.
Miért lyukadna ki?Benne van az adalékanyag és desztvíz van benne,semmi rozsda a belsejében.Az túl fog élni engem.
Jogos is, aki a bajban lelép ne akarja majd a jót. Majd szírnek mondják magukat mint az összes arab és feka mikor átlépik a határt és az osztrákok elkapják őket tizedmagukkal egy ford fiestában. 😆
Kíváncsi lennék egyébként te honnan tájékozódsz,gondolom valamiféle médiából.És akkor itt be is fejezhetjük a valós alapú tájékozódást,mert innentől te is csak azt és úgy tudod ,amit akarják hogy tudjad.
Lófaszt vagyok bátor, de biztos nem a többségnél csak már a vénségtől nem bírok futni. 😆
Kényelmes indok.
Ugye hogy mégiscsak te hajtogattad?Mondtam én.