Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nincs abban semmi katyvasz.És hála a buta fűtésszerelő tűzoltónak,ha elmegy az áram is lesz meleg és a kazán sem robban fel.
Ezt a lakótelepi lakásban használod? 😆
Teged az arokszelen bicskaznak meg a kollegaid az aranyfuxok miatt.
Van is gázfogyasztás ha lusták fával-szénnel begyújtani. 😁
majd pár év múlva kilyukad legfeljebb de hát lehet olyat még kapni(kezeit széttáró)
mert már gravitációst szerintem nem használnak sehol(gondolkodós)
B+ marhak,mindig arra figjatok hogy jájjj utalom a politikat.
De nem errol van szo hanem a tajekozodasrol.
Ennyi hulye vödörbol mibező embert meg az eg nem latott.
Utana meg az egyszerit a valosag pofanbassza hanyatthomlok megy mint a vaklo,de mivel tajekozatlan lo,csöbörböl vödorbe jut mer "utalom a politikat",nem ez lustasag.
mer annyi eszetek sem volt, hogy felfogjátok. Mondjuk nem te nálatok a faluban sincs gáz így ez téged valóban nem érint. Engem viszont nagyon, mert 3500 m3 fogyasztásomból 1730 adnak elérhető áron a többit aranyáron(kezeit széttáró)
Kifogás,mi?Nekem indokom van hogy miért nem,nem kifogásom.
Akkor egy acelcsoves rendszerre ment rez meg muanyag is,nagy katyvasz.
már én ott tartok a 120-as ikúmmal, hogy néhány éve rohadtul immunis lettem mindenféle politikára. A kovidos politikai maszlag feltette az íre a pontot onnantól nem vagyok hajlandó ilyenekkel fárasztani magam(gondolkodós) Érdemben úgy sem tudom befolyásolni(kezeit széttáró) Majd akkor szólajtok amikor itthon is kitör a háború, hogy tudjak futni előle(meghajlós) De nem ám átbaszni 😅
Két év után?
Miért lenne 50?Az alaprendszer 30éves,a lapradiátorok 5évesek,rézcső bekötéssel,a tetőtérben már 5rétegű van,
Kifogás, hogy miért legális, ha elfutnál.
nekem most robotlámpát kell vennem a gyerek névnapjára(kezeit széttáró)
batyu faszért(kezeit széttáró)
amiért egy héttel több most is a téli szünet és egy héttel kevesebb a nyári
Tehat 80 alatti.Nem egy eles kes a veszpremi banda se.
Ukriknal meg a sim kartyat is le akarjak tiltani.
Az utlevelet is le akarjak tiltani.
Ami viszont a befogado orszagban kell mindenhez,pl blodi baszhatja hogy aranyember,kibasszak mint macskat ........munkat se vallalhat.
Tőled ezt valahogy nem tudom komolyan venni.A helyzet az hogy kellett csinálnunk IQ tesztet,nem tudom mennyi lett,nem mondták meg az eredményt,csak annyit mondott hogy átlagon felüli,nem tudom az számszerűsítve mennyi,igazából sosem érdekelt.
a nap csak fog azért még sütni nem? Háború ide-vagy oda(gondolkodós)
blődinek még a gravitációs van(kezeit széttáró)
hát ha ott is elhencegi mekkora aranyember esélyes(gondolkodós)
Hát sanyi te az a bátor hős fajta vagy én meg nem(gondolkodós) Kellenek az ilyenek mint te, hogy időhöz juttassátok azokat a gondolkodókat akik azonnal elmenekülnek a halál elől(kezeit széttáró) A testetekből kialakult hullahegyek némileg majd lassítják az előrenyomulást mi ezt kihasználva vesszük a sátorfánkat 😅 Amikor vége a bulinak 1 hónap, fél év, 1 vagy 2 év múlva emelünk néhány emlékművet a tiszteletetekre amikor visszatérünk hát még is csak hősök voltatok(meghajlós)nem utolsó sorban lesz egy csomó olcsó ingatlan is ahonnan kihalt a gazdája(meghajlós)
Nem te hajtogattad itt hogy mennyi volt a gázszámlád és az új díjszabásba ez mennyi lenne?Nem rémlik hogy mástól olvastam volna ezt forintosítva.
miért tőlem? Rajtam kívül senki mást nem érint?