Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nem.
Engem nem kellett tudatosítani,én már megtettem mikor anno nemet mondtam a gázra.Tudtam hogy egyszer jön a fekete leves.
Baze te tenyleg visszamaradtal agyban.
Nyelvtanlecke.
Nem azt irjuk hogy "nincs olyan"
Hanem azt hogy "nincs olyanom".
De te hulye vagy hozza,maradj a kocsik szetverésénél,az talan nrm olyan megerolteto mint a gondolkodas.
hát ha forddal menekülnek azzal tuti elkapják őket 😅
szeencsére kawa nem látja már az írásom lehet sírva is fakadna,hogy micsoda szuperjárgány is pedig a ford 😅
Máséból pl......
Azon vagyok. Veszel egyet?
"sharanja"
Ha netán nem rémlene,ezt írtad.
Erre a válasz:
"hogy tudnának kilógatni belőle ha egyszer nincs olyan?"
Hiába,a nyelvtan nem az erősséged,a nyelvtan sem.
ha arra menekülök bepattanhatsz hátra a dobozba(kezeit széttáró) veszprémbe felvesszük blődit, miután kifosztottad, kilököd a g.cibe még a határátlépés előtt, mert hát csak kell a honvédő itthonra 😅
Valamilyen szelep jó lehet, minimum egy anemosztát jellegű hogy a befuvást illetve folytást meg tudd oldani helyiségenként.
Jó lehet az elképzelés, ha jol értem ha a kandalló kiszolgálja a fűtést a klima nem.indulna vagy csak rásegitene
Nem,ott voltam a sajtotajekoztaton iq bajnok.
Add el mig megy. 😆
Akkor most mi legyen? 2012es crosstourerem van....kicseréljem a váltót vagy ne meg a kuplungot?😃
A klíma nyilván az osztódobozra szabályozna, így van csak értelme. Ha jön meleg a kandallótól akkor igy lekapcsol. A kandalló egy 18kW Kratki Oliwia, ez nyilván közvetlen sugárzással is melegítené a környezetét, ez már megvan. A helységenkénti osztást és szabályzást pedig már az osztódobozból egyedi szabályzással, motoros szeleppel vagy ventifordulattal gondoltam.
tudatosítani szerettem volna, hogy érezzétek a súlyát(kezeit széttáró) Szegény szomszédomnak is elmagyaráztam (szemeit körbeforgató) összesen annyit értem el nála, hogy a havi általányt 32 ezerről 40 ezerre felemelte egy ugyan olyan 3500 m3-es fogyasztás mellett 😅
hát mondtam is neki, ha csak ennyi lett az intézkedés az ide most kevés lesz. (kezeit széttáró) Azt is mondtam neki, hogy nem azért cipeltétek be hozzám a többi szomszéddal a kazánt meg a puffert, mert meg akartalak kínálni benneteket egy sörrel, hanem a 3500 m3 lefaragásának a következő időszakban ezek az eszközök nélkülözhetetlen kellékei 😅
De hát nem min1gyik szomszédomnak ment át(kezeit széttáró) volt aki lázas hőszigetelésbe kezdett az nagyjából révbe ért.(meghajlós) Aki csak 8000 ft-ot emelt az általány befizetésen az meg csúnyán ráfázott(fejét fogó) Én elmondtam, hogy 8000 Ft többlet 743 forintjával az 10,8 m3/ hónap ami egy közepes téli nap fűtésátlaga. Na ki is kerekedett a szeme amikor az elszámoló számla 990 ezer forintról szólt leolvasáskor(fejét fogó) Hát mondtam is neki ezzel az 1 millával már bentebb lennél a fűtés optimalizáláson. Ha más nem a 12 kw-os napelemhez aminek a teljesítményének a felét sem használod el csak elmegy pocsékba vehettél volna 2 korszerű fűtőklímát amivel már kihúztad volna a 3500 m3-es gázfogyasztás méregfogát(gondolkodós)
Honnan tudod?Olvastad valamelyik média felületen,igaz?Tehát még az sem biztos hogy igaz a hír.
Főképp a 2010-11 VFR1200F-eknél van gond a hatodikkal.
A későbbieken a 6. fokozat mindkét fogaskereke más cikkszámon fut. A Crosstourert elvileg nem érinti.
Nem tudom, visszafele kompatibilisek-e, annyira nem érdekelt soha a kérdés.
Mé? Ott nincs honda😃
Nem.
Nincs olyan hogy sharan,ejjha,bezuztak oket vagy nem is leteztek?
Mész te is? Csak mert ez a drónkezelés nagyon bejött
Csád-ba 200 magyar katona megy misszioba.
Hogy lenne mindegy,hogy tudnának kilógatni belőle ha egyszer nincs olyan?Nagyon is lényeges momentum.
Aha,és mi van Csádba?És hol követed?
Tökmindegy.
Azt nem tudom hogy mindezekkel hogy tud együttműködni, nyilván a beltériben lesz érzékelő ami alapján a kültéri bedolgozza a kért teljesitményt, tehát momdjuk a kandallot nem mindegy melyik szakaszban csatlakoztatom be a légcsatornába.
Az aux egy alsókategóriás gree koncepció, ettől jobb áron biztos nem lesz más. Ettől függetlenül azt gondolom megbizható szerkezet a kültérit azért olyan helyre tervezném ahol ha hangosabb se zavar.
A friss levegő bevezetés általában egy kinti levegő bevezetést jelent tehát nem csak a beltérböl elszivott levegőt melegiti. Nyilván hatásfok romlás is szóbajöhet mivel nem csak huszonfokos beáramló levegő lesz a rendszerben. De ez ha jol tudom szabályozható milyen arányban legyen