Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

uh neked még az 50 éves fűtésrendszered van ahová a keringető sem kellett(gondolkodós)
annyi áramot amennyi a két keringetőmhöz kell szerintem 1 tábla naplemmel kitermelek télen is(gondolkodós)
Csak 80 as iq felett erdekli az embereket mi tortenik a vilagban.
Te lathatoan nem tartozil kozejuk.
🤣
Az hát,foleg szar,egy cödör csavar.
Borzalmas.
erre ne fogadjál 😅
😅
Csád, Azt sem tudom mi az a csád?(gondolkodós) Picsád? 😅
Foszab. Forgalom szabályozás. Menetoszlopoknak biztosítottuk az elsőbbséget a közúti kereszteződésekben
Ennyit a ki beszél mellé dumáról.Mióta felnyitottam a szemed hogy ott olyan dolgokat látnál amire fogalmad sincs hogy reagálnál azóta csak ez megy.Megy a nagy duma hogy hú én aztán védeném a hazát mint a rambó,de egy elvágott ujjnál komolyabb sérülést még csak tévében láttál.Igen,pont az ilyenek futnának az első hulla láttán visítva.
Semmi, hagyjuk III.
Értem én,de mi a kérdésed?Én szívesen válaszolok rá.
Értsd rá.
(Mellébeszélés II.)
A bútoros szerint a honda alapból szar.
És még mindig nem válaszoltál......
."te meg írtad, hogy sokat felnégyelt buzit láttál."
Ezt hol írtam?
Ha elszalad a bowden akkor innentől szar a bowdenes?
Mert nekem a hondán elszakadt a bowden.
Érdemben...!
Én a nemzettestvérekről kérdeztem, te meg írtad, hogy sokat felnégyelt buzit láttál. Ez ám az igazi mellébeszélés.
Tehat kinyiffan es csere utan mukodik.
Naaaaahaaaaaat.
Megseorokelet. 😄
Egyre jobb.
Te vagy aki ide keverte a disznóölést mikor az emberi cafatokról kérdeztelek.Mi ez ha nem mellé duma?
Mindig tudok válaszolni.Te vagy akinek ez inkább nem megy.
Ugye, hogy érted te a célzásokat, csak amikor nem tudsz válaszolni, akkor beszélsz mellé.
Köszi.
Rengetegen? Azért ne túlozz. Az sv-nek sem volt semmi baj a munkahengerrel ha néhanapján lecserélték benne a folyadékot.
A ktm magurája egy kicsit racse és ott előfordul a kopás, de van helyette oberon és örök élet. Vagy vele egy gumigyuru 30forintért, olajcseréknél cserélve.
hát én a 10+éves endúrók között azt mondanám ötből háromnak elszaródik a kuplungja, amit első körben egy 300 forintos o-gyűrűvel meg lehet csinálni
nekem volt 10db itthon aztán pár év alatt elkéregették az ismerősök, emiatt gondolom hogy a hiba nem egyedi
az se ott kezdett kilyukadni, gondolom ki volt dörzölve
olajos kuplung halál ott kezdődik hogy reggel 2x kell behúzni mire be tudod tenni sebességbe, utána egész jól elvan egész nap
én amkor megvetem az lc4 motort lecseréltem rajta minden bowdent, aztán gondtalanul motoroztam nem kellett félni attól mikor szakad el szorul meg a 15+éves bowden
az hogy technikailag jobb az nem kérdés, inkább az hogy van-e értelme....
Ez nem torvenyszeru azert.

Rengeteg hidraulikus kuplungbol mar kocsonyat vakarunk ki vagy fekete le jon le belole (mert a tisztelt gazdajanak tizeneve nem jut eszebe, hogy azzal is foglalkozni kell) es meg azok is mukodnek valamennyire.
En is bowdenparti vagyok, de na. :)