Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

"veszpremi laktanya a bizonyitek."
Mit bizonyít az az épület?
Mivel pont a kuplungbowdenhez nrm nyultam megint hulyeseget irsz.
Ennyi esszel ami az atlagtuzoltonak van nrm is csoda,a veszpremi laktanya a bizonyitek.
Mondjuk pont egy napelem meghajt par 40w os wilo keringetot,egy eleg kis akkuval hosszabb tavon is,igy egy fafutes jo dolog.
Nyári melegbe még nem halt bele senki,legalábbis a normál esetben,keringető nélkül szintén elvagyok,köszönöm.
Az a legnagyobb baj hogy taknyol gányol mindent.Aztán persze utána meg szidja hogy milyen szar.
Tehát a honda nem jó motor mert egynek egy videoban elszállt a munkahenger. Okos.
Nem fog pörögni a klíma ha nincs áram 🤷🏼‍♂️
Na meg a keringető sem fog pörögni ha nincs villany.
Kb pont ugyanakkora az esélye hogy nem lesz gáz mint hogy nem lesz villany. Vagy ha nem lesz valamelyik, akkor a másik sem és akkor a legkisebb probléma lesz hogy milyen fűtés van.
Kevésbé tartom valószínűnek hogy megszűnjön az áramellátás mint a gázellátás.Na meg aztán áram nélkül még mindig nem fogok megfagyni.De hát erről az alternatíváról kár is beszélni.
Nalad nem a konstrukcio miatt jo valami hanem azert mert neked az van.
De hisztizhetsz tovabb,akkor sem jobb szerintem.
😂
Igen, jó. Vajpuha, adagolhatóbb, nem mászik el a fogáspont.
Ostoba vagy megint. Szar a honda mert egyen beszart a hidros kuplung. A manualis váltós autók 80%a is szar ? Csak mert hidrós a kuplung.
Megint jutubon nézegettél videókat tapasztalat miatt?
Patkófékre , mint az oroszbiciklin ! 🤣
Az alabbi hiba szerint szar.
De mivel te cserelted az jo,ertem. 😆
Ha a tied akkor jo.
Az sv-n nem volt problémám az olajossal, a ktm-en volt, kicseréltem, azóta ment 60ezret és nincs baj vele, többet ismerek 100-150ezerrel probléma nélkül. Akkor? Szar a motor mert elengedte az olajos?
Cseréld a féket is bowdenesre mert a hidro az szar.
Egyszer, mert valójában többször már írtam, ha nem lenne gáz, azt mindenki más is beszopja. Akkor amúgy villanyod sem lesz. Ha van generátorod és hozzá benzined, meg egy helyiségben cserépkályha vagy valami ilyesmi, akkor egy ideig, de csak ameddig a környékbeliek meg nem tudják, hogy hozzájuk képest te jobban vegetálsz.
Hat, egy karmantyu is elfer a taskaban, ha muszaj :)
Nem,ha jol es gyari modon van elvezetve es nem serul a szigeteles siman tuleli sokaig.
Lenyegesen tovabb birja min a hidros.
Akar sv,akar ktm nagysagrendel tobb a munkahrnger hiba mint a bowdene.
De meg ha el is szakad svajcban mit konnyebb potolni,egy bowdent vagy egy munkahrngert?
Trézsümpfön nem szakadhat el a bowden ?
A villannyal nem szopathatnak be ?
Egyáltalán beszopattak valakit a gázzal ? Azt akinek nagyon rossz a szigetelés a házán vagy aki 27fokot tart.
Az mégiscsak szerencsésebb, mintha Szenegálban történt volna.
Hiába digitalizálják, a tulajdonos akkor is kell KAPJON egy pld-t.
Ha nem rakod el, az már baj, de azért senki más nem lesz hibás.
Monnyuk nekem a bowdenes nem szallt el meg igy,csak egy,de ott nem volt jo a hajlasszog.Rossz bowden volt rajta.
Peru, Antarktisz eleve kiesik. Szerintem Dél-Afrikai Köztársaság is, izrael szintén. Ázsia is, az isztánok felé sem szívesen.
Ha így folytatnám, elég jól leszűkíti a kört. Legszívesebben valami sziget lenne jó - és most NE a mostani jövedelmi viszonyomat nézzük, mert arról beszélünk, HA lenne annyi vagyonom, hogy...

https://www.google.com/maps/@3...!3m6!1e1!3m4!1sOtyQwtDPEYx9YwrPPik-LA!2e0!7i13312!8i6656!5m1!1e4?authuser=0&entry=ttu

Ide mondjuk.
Jo a f@szt,most neztem egy nagy alpok turat,az egyik motor 1200crosstourer kuplung munkahenger ment el vadaszni,svajcban.
A hodda jó motor, nem barkácsoloknak való......
ott a benzin locsold le azzal:)