Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Van, adok ha kell.
A hodda monnyon le,trehany banda,a sisakot meg cserelni kell,relative surun,foleg az olcsobbakat.
Es efogyott a fektisztitom. 😃
Majd ha érzékelek belőle valamit......Gázom valóban nincs,de ez az én saját döntésem,anno úgy gondoltam ha átállok a gázra akkor azzal egyszer nagyon beszopatnának,megjöttünk köszönöm,sosem fűtöttem lopott fával és nem melózok feketén.Igazad van,mi bajom lehet.De ezt az állapotot csak magamnak köszönhetem,a döntéseimnek.Szóval köszönöm,nem élek rosszabbul mint egy hónapja vagy egy éve vagy kettő.
Az ékszer is jó,többre mész egy arany nyaklánccal mint a forinttal.
Infláció. Elesett egy újabb V4 tag, Viktor egyedül marad. Mehet Ukrajnába (azaz az usaba) számolatlanul a lé.
Tudom, ezek már magas összefüggések neked, hisz téged ugye "nem érint" gázod nincs, lopott fával fűtöl, feketén melózol másodban, mi bajod lehet? 😁
Volt egy füredi fickó az egész normálisnak tűnt, meg aki 1x segített az asszonynak bebikázni az autót, az is rendes volt, remélem ezek közül valamelyik :-D
Mondjuk ez így van. Lehet az ékszerek sem rosszak ha menekülni kell, van mit odaadni a határőrnek hogy átengedjen.
Az ingatlannal is az a baj, egy nyilvántartáson múlik, hogy mi a tulajdonod. Amit ráadásul most akarnak digitalizálni. Ha az elszáll, baszhatja az ember. Ha jön az államosítás akkor meg pláne.
Ki lenne, az Aranyember! 🤣
Na jó de honnan tudod hogy hova menekülsz/menekülhetsz?Ha meg már tudod addigra a forint kuka.Az meg amit az aranyra írtál hogy kétszer váltod és kétszer buksz,igaz,de legalább van miből.És egy ilyen helyzet nem a nyereségről szól hanem a túlélésről.Az arany mindenhol értéket képvisel.
csak ugye nem sok hónapig van túltermelésed, így a 3 év sokkal több is lehet
5-6 év alatt meg ki tudja mi lesz a bitcoinnal
Én csak a számítási teljesítményre válaszoltam.
De:

http://youtu.be/o-pZKmGFKZ8
Nem, az egy tapasztalatokon alapuló példa volt csak.
A konkrét válaszom az lenne, hogy hova menekülök, ott mit fogadnak szívesen és jól a helyi valután kívül.
Úúúúúú,de durva.Most mi lesz velem a balaton északi partján.
Na látod, meg is van, hogy miben érdemes tárolni nyáron a rengeteg ingyen áramot :-) Mehet a faszba a szolgáltató az 5Ft-os visszavásárlásával :-D
Ez rossz válaszra ment.
Bocsi.
Igen tudom. De én még mindig nem tudom Te ki vagy onnan.
Ezt értem. Volt régen a lidlis sisakom is a robogóra, az pont ilyen szarul volt, csak az akkor olyan 16-17 ezer volt.

http://youtu.be/tKq8d_ogBYY

Ezt annak idején kár volt megnéznem, azóta rossz véleménnyel vagyok a tömeggyártókról. Láttam az ugyanilyen, csak gyújtógyertya, féktárcsa gyárról készült videót is.
Igen,na viszont ő már fűzfőn van. 😂
most a 70 forintos árammal értelmetlen bitcoint bányázni, mert nem hoz annyit amennyit elvisz a villany
vannak egyéb pénzek azokból van amit megérné de azok meg a bitcoinhoz képest is rettenet ingatag stabilitásúak
van ismerős aki tanyafejlesztési program keretében 80% támogatott napelemekkel bányászik, úgy még megél belőle
de még így is szűk 3 év volt mire a hardwer nullán volt
Akkor 2,5 szó: tusk a góré.
Tehát akkor te a frankba hiszel.Az sem rossz alternatíva,én ha pénzben gondolkoznék lehet hogy inkább már jüant vennék.
Igen, megvan tényleg, bocsi. Privátban is írtad, de én is hogy ki vitt be. A zasszony sánta, ha ez mond valamit :-)
Valamit benéztél,már az első beszélgetésünkkor mikor mondtad hogy ideköltözöl mondtam hogy vp-be vagyok.
Mit,hogy te miből veszel külföldön helyi valutát?
Akkor mégis Veszprémben melózol? Ezt tagadtad a múltkor, akkor azt hittem Fűzfőn. Pedig jó is lenne ha ott, jöhetnétek feketén fát vágni, most hívhatok emelőgépest jó pénzért 🙈