Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

azért az vicces hogy ez az oltás téma még mindig megossza az embereket
főleg annak tükrében hogy egy ideje már kiderült hogy ha még ért is valamit mostanra már semmi pozitív hatása nincs
már a legelvakultabbak is belátták hogy a fetőzés sokkal többet ér/t a védelemhez mint az oltás
A kis zolika náthás,anyuci kér neki egy kis szurit.
Ne rágd tövig a körmöd :)
Hülyébb vagy mint gondoltam.
Nem veletlen hogy nem kozoltek veled az iq szintedet.
Tehát te azért oltattad be magad mert féltél a náthától?Mifelénk az nem betegség.Elkaptam,és?Már vagy négyszer voltam,influenzás meg még többször.És akkor mi történik?Még sincs bennem az az összekutyult moslék.
Hazudsz.Tobbszor kérkedtél hogy otthon vagy es olyan mint a natha,tehat elkaptad,pozitiv lett a teszted.
Ergo semmiben nem tartadz ott mint én,mert nekem azota sem voltam semmilyen betgseggel otthon.Felfogod?
"Hogy lenne mindegy,hogy tudnának kilógatni belőle ha egyszer nincs olyan?Nagyon is lényeges momentum."
Tehát pont ott tartasz mint én aki nem kapott oltást.Szóval mégiscsak benyaltad hogy erre szükség van,mikor látod hogy mégsem.
zolika,ez csak neked okoz nehézséget.Nem baj,elnézzük.Mert talán van olyan hogy "sharanja"?Mi az?
Hát itt most ez a kívánság(fejét fogó)
De névnapra lesz(fejét fogó) Van már bazár ez a kölök valami diszkósnak készülhet mert van már hifi, füstgép, egy rahedli falra szerelhető lézereffekt. Most lesz ilyen forgólámpa 8 színben változós(fejét fogó) Még valamikorra kp egy motoros tükörgömböt azt remélem befejezi a hülyeséget 😅
nem érti, hogy a diszkós korszak az én fiatalságommal kihalt 😂 egyébként házibulis összeröffenéseken a vendégeinknek nagyon tetszik a retrófillinges diszkóhangulat kókusz illatú füsttel, lézersóval, nagy zenével 😅
Mi nem vilagos agyatlan izomgombóc?
Nem erzek semmit,nem voltam beteg,orvost azota se lattam.Neha csepeg picit az orrom,mint 30 eve mindig,gondolom allergia.
Egy napra se estem ki azota se melobol,miafaszt akarsz nekem bemeselni a vödörbol ahonnan pislogsz ki?
Nincs mellékhatás,azt mondod mindig ilyen hülye voltál?
"Hogy lenne mindegy,hogy tudnának kilógatni belőle ha egyszer nincs olyan?Nagyon is lényeges momentum."
szenzorok, érintkezők, motoros szabályzók, vezérlő panelek adják rá a vizet a rendszerre. Bármelyik meghibásodhat aztán ott a 100 fokos vized ahol nem kellene, hogy legyen. Nekem a padlóba 40 fok a bemenőm. Vegyesnél jobb a forrasztott réz (gondolkodós)
Se beteg nem voltam se mellekhatasok se voltak.
"Hogy lenne mindegy,hogy tudnának kilógatni belőle ha egyszer nincs olyan?Nagyon is lényeges momentum."
gondolom rézzel. Mondjuk vegyesnél indokolt a hőfok miatt. Bár már 5 rétegűből is vannak már kifejezetten magas hőfokra kifejlesztett darabok. 10 báros csövek egyébként ami mindenre is elég (kezeit széttáró)
Ülj le zolika,hülyébb vagy mint azt eddig gondoltam.
Az mi?
hát annál egyszerűbben szerelhető cucc szerintem nincs (gondolkodós) régen a vizesek állványos csőhajlítóval jártak, meg menetvágó készlettel, meg kóccal és faggyúval(gondolkodós) Most meg egy horonymaróval és egy presselő géppel. Amit régen 3 napig csináltak azt most 5 rétegűvel 3 óra alatt csinálnak meg(kezeit széttáró) persze a fizetség nem lett kevesebb 😅 Én is inkább vettem egy pressnyomót mnit a vizesre várjak heteket-hónapokat akinek majd jó sok pénzt kifizethetnék amit én is meg tudok csinálni, hisz időm van(óranézegetős)
Mire?
Hogy se beteg nem voltam se mellekhatasok se voltak?
Azt írtam hogy "nincs sharanom".Ha neked ez nehézséget okoz,az már legyen a te bajod.
Rá,mondtam hogy te még mindig nem.Pedig már sok oltott is rájött,neked még nem sikerült.Talán majd egyszer megvilágosodsz.