Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Amikor elértéktelenedik a saját valuta, akkor más sehogy.
De én azzal kezdtem, hogy egy háború soha nem egy pillanat alatt jön, már akkor el kell kezdeni a kimentést, amikor még ér valamit.
Ugye visszautalok rád: ha még ér annyit a helyi pénz, hogy aranyat vegyek, akkor van pénz svájci valutára is. Ha az ingatlanodat tudod már csak aranyra, akkor azzal úgy visszaélnek a vevők, hogy jobb, ha bízol a szerencsében, hogy a felhők elvonulása után is megmarad a portéka.
Persze, ha megint a rohadt komcsik jönnek és az "államosítás V2", akkor mindegy.
Aha,értem.Szóval olyan hülye vagy hogy még meg sem tudod fogalmazni hogy miért rossz,csak rossz.Szerintem ha valami rossz,azt kb 3 szóval le lehet írni.Neked ez sem megy.
Ha így adja ki, akkor így adja ki.
Az enyém 2018 óta van meg, a melegragasztózás és a laposra olvasztott plasztik bütykök ellenére tart.
Drágább HJC, Givi és Acerbis sisakban is ilyesmi dolgokkal találkoztam. Nyilván lehet, hogy egy Schuberth vagy egy Simpson igényesebben van megcsinálva ilyen téren is, de szerintem a zömükben a nem teherviselő elemek nincsenek túlbonyolítva.
tombol a nyár
Sajnos, amikor leállnak a németek, és az itt lévő autógyárak is, meg a Vörös-tenger helyett kerülővel jön az áru (ha jön), akkor tudni fogsz róla.
No,legyen motor.
A valto olajzo furatok es a fogaskerek furatok egybe kene essenek a biblia szerint.Ez ok,megvan,de ranezve a furatokra a tengelyen fogárokban a fogaskereken meg nem ort van,picit eltolodva a fog iranyban van.
Joezigy?
Mi van abban ha elmondod?Had mondjam már el én is róla a véleményem.
Most is lehet gamer gépen, csak amíg te azon kibányászol 0,1-et, addig ő 100-at.
Ezek után szerinted elmondom? Pedig nem bírjuk egymást, pár éve nem is beszéltünk, de akkor sem akarom bemártani. Te nem veszprémben vagy, azt mondtad anno, nem?
Nem mert telón vagyok és diktálok túl sokat kell benne javítani nem tökéletes még az MI. Meg ugyse értenéd 😁
Megelőztél.

Amúgy elment a kedvem az MT (Atom) bukósisakoktól, pedig ebben amit pucolok, olyan 10 ezer km van. A belső, mosható szivacsok rögzítése - a kis patentok - nevetséges, melegragasztó csömbölékekkel oda van gányolva, a szellőzők rögzítése, a matricázás...
legközelebb tuti nem veszek olyant, amin van matt felület, illetve a matricázottat sem, ha lesz olyan, ami csak festett.
Pár éve mikor minden arról szólt hogy csúcson van a bitcoin elhatároztam hogy megkeresem de nem találtam... régi limlom winchester van itt sok a régi munkámból kifolyólag, ráadásul fele szar, meg a legtöbb IDE
A német buzi, fasszopó baloldali tolvaj sötétzöldek egy pénzügyi trükkel akarták akarták az öngyilkos szankciók miatti hiányzó pénzek miatt az ukrán hazaárulókat támogatni úgy, hogy más, pántlikázott, amúgy valami mezőgazdasági felhasználásra elkülönített pénzekből tették volna. Csak az meg ugye máshonnét hiányzott volna, de- és közben a német központi bíróság ezt törvénytelennek ítélte és megtiltotta, most jött az, hogy adórendezése lett volna a gazdáknak, de ezt is úgy, hogy az ukrán termékekre vonatkozó adó és állategészségügyi előírások sehol nem voltak nemhogy a saját termeléshez képest, de általában az importhoz képest sem.
Tehát a gazdákat kétszer rúgnák tökön, az ukrán import minősége és az azokat terhelő adók, valamint a helyi gazdák adójának emelése.
Ki a sógorjelölt?
Te mit érzékelsz belőle?Elmesélnéd?
De miből veszel helyi valutát?
Hát ha van több mint 1 BTC akkor nem álltok rosszul, csak a .dat file kell amiben tárolva vannak az adatok.
Sógorjelölt anno körbevitt a veszprémi tűzoltóságon, ott ez a veszély nem fenyeget szerinte sem, pedig ő sem volt túl éles kés 🤣
Ha nagy a katyvasz, akkor áruért áru, mint a régi, szép időkben.
Ha külföldre menekülsz, akkor a helyi valuta.
Az arany, mint csereeszközt eleve kétszer váltod át, kettő árrést buksz.
Ja a gyerek is ezzel játszott, meg bekapcsolva hagyta éjszakára a gépét mikor nem figyeltem... pedig jó lett volna ha ráhagyom és most milliomosok lennénk 😁
Lehet már akkor több esze volt mint nekem de ezt nem bánom 😃
Hát ezt 80 iq fölötti társaságban ne meséld el... bár kicsi a valószínűsége, hogy te ott forognál 😅
Igen az elején könnyű volt bányászni, akkor egy gamer pc-n is látható számokat lehetett elérni, most meg erőművek kellenek hozzá. MLM rendszer az egész, tisztán látszik.
Mi,hogy a lengyelek éppen mit csinálnak?Őőőő,várjál.......Nem,nem érzékelek belőle semmit.