Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Ott tevedsz hogy nem a politikat,hanem a nagyvilagban tortenteket kovetem.
Lehet nem erzekeled,de nagy kulonbsegek vannak koztuk.
Nincs sharanom.
Kapcsok,te hülye nem csapok.
Kilogatjak a sharanja hatuljan es vegighuzzak a falu mellett mig ki nem nyogi hova rejtette mind a 30 g aranyat. 😆
Az AUX valahogy beakadt nálam, hogy jobb mint a többi, tudsz esetleg jobbat ebben a teljesítmény kategóriában? Eddig a helységenkénti splitben gomdolkoztam, de mivel lenne légcsatorna, talán jó lenne egy ilyet integrálni. Ennek elvileg van friss levegő bevezetés lehetősége, az mit jelent pontosan? A terv az lenne hogy klíma beltéri szívná a tetötérből a meleg levegőt megosztva a hővisszanyerős szellőztetőből jővő friss levegővel. A kimenete menne egy osztódobozba, amibe még belemenne a kandallótól jövő meleg egy kandallóventillátorral. Az osztódobozból mennének csövek a 2 szobához le padlószintre + fúrdőszoba + a nappali konyha egyben. Ezek kb. így lennének priorizálva és egyedileg szabályozva. A fürdőben és a nappali fontosabb részein fűtőfólia pluszban. Mi a véleményed?
a slag végével agyhelyen verik azon vannak ilyen baszomnagy alucsapok 😅
nem ez már tömény faszság ami politika név alatt fut.(kezeit széttáró) nem is akarom már követni. Elfogyott hozzá az erőm is meg a türelmem is. (fejét fogó)
Azt, hogy te óráról-órára követed a bel és külpolitikát rajtad még nem segített egy tapodtat se, 30-40 év után az üzleted azt se tudod még,hogy túléli e a telet.(óranézegetős) és pont itt tartanál ha grammnyi politikát se néznél(gondolkodós) Az, hogy én nem követem mert belefáradtam a sok eszetlen faszságba ugyan úgy rajtam sem segít és nem is ront. Pont ugyan úgy sodródok én is az árral mint te vagy akárki más (kezeit széttáró) Ha van az aktualitásról információm ha nincs. Ha nincs akkor legalább nem idegesítem magam nekem ennyi előnyöm még is csak van(szemeit körbeforgató)
Azert az mekkora gyász már hogy nem merik megmondani mennyi az IQ-d. 😆
Nincs raktáron pillanatnyilag, de beszerezhető lesz.
Következő lecke,
"te aki kijelenti"
Ez helytelen.
Tudok ilyet jobb áron.
Nem szereltem be iyet még, de elvileg jó lehet. AUX-szal kapcsolatban vagyok, bár nem nagyon szereljük, akkor is inkább splitet ha mégis....
Ez irod te aki kijelenti hogy nem tud olvasni es nem merték megmondani neked mennyi az IQ-d. 😆
Te csak arról tehetsz hogy írástudatlan vagy.
Nem tehetek rola hogy 80 as iq-val nem tudsz olvasni.
Csak hogy picit elszakadjunk az elszabaduló anyázástól, klíma volt mostanában téma?

https://klimashop.hu/termek/au...

Egy ilyenről mi a véleményed? Esetleg tudsz segíteni jobb áron beszerezni? 😊
Tanulj már meg írni!Legalább csak annyira hogy egy picit jobban menjen.
Ganyoltal tuzolto lettedre,ejjjj.
Gondolom, rézen sokkal több a kasza 😁 meg valljuk be, jobb is. Szerelni meg kb uaz.
A tasinal es a japanmotordokinal vendegeskedett egy-egy vfr 1200,mindketto asszem valtohibaval. 🤔
Mondod ezt te,aki a gányolása alapján minősít egy márkát.
Elég együgyű jószág vagy aranyember.
Az nem jó. Rozsdál a belseje. Biztos szigetelik azt is, de már inkább csak hátránya mint előnye van.
Senkinek nem mondták meg,csak a besorolást.
Fertőz?
Nem mondták meg az eredményt, csak azt, hogy pozitív lett?😁