Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Te írtad nem én.Kettőnk közül te vagy az aki már most azon agyal hogy hogy úszhatná meg.......
Hihetetlen hogy te mindig ilyenekkel akadsz össze, én meg nem, ráadásul van pár az ismerettségi körben, de egyik se automata. Mondjuk minden tipusban meg van ez a hiba ráta. Még triumfban is
Ja,mert hogy a 70+éves anyám lövöldözzön?
Azt mondtad megtamad.Tehat lelécelsz.
Ez az, jó megoldás, menekülni.
Amikor intézményesített formában szeretné az egyik állam védeni a nemzethez tartozókat.
(Úgy vélem, te mindig megpróbálod kiforgatni a szavamat, ha nem tudsz rá válaszolni. Ugyanis eddig HÁBORÚRÓL beszéltünk, nem gondolnám, hogy állandóan le kell írnom ezt, de ezek szerint mégis. Amúgy ha figyelmesen olvastál volna, írtam, hogy húznak egy vonalat és akik a túloldalon maradtak, TEHÁT nem egy mama-papa köré húztak egy kört, hogy csak téged érdekeljen a dolog... csak hát az állandó kötözködés.)
Ilyen 8 lábú van valakinek esetleg? A geci feladta a harcot, 1,5 hónap lenne aliról 🙈
Akkor a vonalon túli szüleim hozzám költöznek.
Az nem haború igaz?És ott csak a saját családom életét védem tehát már eleve a feltételezésed is szar hogy ezért országot kéne elhagyni.Szar hasonlat,keress másikat!
Mondjuk politikai érdekből húznak egy vonalat, a vonalon túl élő szüleidet meg elkezdik basztatni.
Értem, de akkor éppen jó, mert arról beszélünk, ha nincs gáz, nincs villany, de fa még akad, akkor a gravitációsok egy ideig még működhetnek.
A gazsi megtamad a lakasodban akkor spanyolorszagig menekulsz mer politika vagy vallas.
Evidens.
Nem felesleges,a szomszéd megtámadása két okból következik be,vallás,politika.Melyikért vagy hajlandó feláldozni magad?Én egyikért sem.
Előző házunkban amiben lányunk lakik gravitációs van kombinálva gázzal, de ha csak a vegyestüzelésű megy akkor nem kell a keringető.
Mert az, magyarázat felesleges.
Akkor legyen inkább gravitációs.
Vagy amit írtam, cserépkályha.
Ha nem lesz gáz, az összes az első pillanatban bekapcsol minden, a háztartásában fellelhető elektromos melegítőt. Plusz a gázerőművek is megállnak.
Addigra kifosszak a kollegai,neked nem jut egy uncia arany sem.
Ketszer nemirtad?
A benne henyélők.
"Ha nem mi támadunk meg valakit hanem minket támadnak akkor nem egy politikus vagyonáért hanem a miénkért, a szomszédainkéért harcolásznánk."
Ez miért törvényszerű?
Nem is írtam hogy hozzá nyúltál.
Nem is írtam hogy hozzá nyúltál.
Hááát, azt azért remélem, hogy akik a bajban itthagynak mindent annak nemcsak az állampolgárságát hanem minden ingó és ingatlan vagyonát elveszik elvileg azt is amit kimenekített (nyilván azt gyakorlatilag nem) hisz megtagadják azt amiből eddig éltek és magukat zárják ki a közösségből a visszatérés lehetősége nélkül. Ha nem mi támadunk meg valakit hanem minket támadnak akkor nem egy politikus vagyonáért hanem a miénkért, a szomszédainkéért harcolásznánk. Ha én is lelépek joggal vennék el azt amit eddigi életem során kaptam és egy szavam sem lehetne ha soha nem engednének vissza oda amit mások védtek meg helyettem. Nyilván be lennék szarva mint a többség és a küzdeni nem akaró női családtagokat igyekeznék messze tudni, de valahogy nem akarnék elégedetten tükörbe bámulni a végén és visszakövetelni a vagyonomat amiért mások kínlódtak.
Nekem azért még rémlik hogy a gyerekek fagyoskodtak az iskolában.............világítás volt,de meleg az nem.Meg ugye a rezsi csökkentett meg a nem rezsi csökkentett gáz,hallhattuk a pipitől eleget.