Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Vellanyhirek az ajanloban,nofene. 😄
Erről láttam tudósításokat reggel, vagy 5-6 tévétársaság YT csatornáját bedobta az ajánlóba. A töltőoszlopok megálltak, mint a szeg.
A videók készítésekor a Tesla hivatalosan még nem nyilatkozott az ügyben, aki pedig igen, az annyit mondott, hogy valami "preconditioning" módot tessenek bekapcsolni. Úgy tudom, az az akkupakkot is melegítő üzemállapot. Mondjuk nem tudom, hogy ez mennyiben hasznos, ha az oszlop nem működik, erre nem tértek ki.
Várom a negyedik bocsánatkérő magánüzenetedet.
Nem szándékom baszogatni senkit, de ez egy olyan vetülete a villanyautós létnek, amiről eddig nem sok szó, pontosabban a töltési nehézségek ilyenféle kivetülését nem tapasztalták meg a tulajdonosok.
Akinek van otthon belsőégésű másik autója, vagy komoly teljesítményű saját töltési lehetősége van, azt nyilván nem érdekli ez - engem sem érdekelne.
Nem is kell ide képzelőerő csak el kell olvasni néha amit írsz és már itt is a kórkép amit lentebb írtam.
Míg te megint csak próbáltál nagyot szólni, megmutattad már hogy egy hazug kis spicli vagy.
Majd mindjárt jön a kéritöketlenbaromlaci és be tesz valami villanyautósok.hu cikket és elmondja hogy ez nem így van.
Ne legyél már ilyen egyszerű, toljál már ki az ügyeletben lévő rendőrökkel-mentőkkel, baszasd már szét magad a vonattal.
A hal az legyen akkor, sőt, valami nagyobb vagy értékesebb hal.
Nem, én valóban nem beszélek senkivel, ki-milyen oltást kapott.
A többi meg erősen izzadtságszagúra sikeredett. Semmi képzelőerőd nincs, az, hogy én felvázoltam a családi életedet, elvárhatnék egy kicsi egyediséget a válaszodban, de jellemzően most sem sikerült.
Igaz......
A hugyozast kifelejtetted.
Ugye, ha nem rakok minden mondatom végére valami hülyeforma smiley-t, azért képes vagy a helyén kezelni, amit írok?
Pedig a villanyautó bárhova elvisz. Csak bele kell számolni egy szendvicset meg egy kávét amit amugyis meginnál
https://exxpress.at/kaelte-tes...

Itt azt írja, hogy a jenki buzik leszopják magukat a teslaval, mert hidegben 60%-al csökken az akku kapacitása, plusz szarabbul is lehet tölteni, így beáll a suttyó tölteni, hideg van, megfagyni nem akar, fűt, de itt kampeca is az autónak. És így Chicago a tesla temető lett a cikk szerint.
Pont hideg, kéne hamar menni vinni a mamát az elfekvőbe, mert a lefagyott a lába, de az a nyüves pont mikor nem használható? Hát pont amikor a legnagyobb szükség lenne rá.
Aztán nehogy azt is másnak adasd be😃
Ezt én is igy gondolom😃😃😃
cukor nincs ez tuti, többiből bármi lehet
mivel nincs tb nem is nagyon érdekel a dolog
de oltás előtt akkor se volt semmi bajom, még a ceruza is többet tudott írni 😆
😃 baszki mások oltása rád hogy hatott negativan?😃😃
Jó csak költséges.....amig pdf szerkesztővel tudtam hamisitani.az is jó volt, egyszer kellett csak csinálni.
Aztán kénytelen voltam irni magamnak egy megbizólevelet a cégemtől. Ugyanis az üzleti út kivétel volt......
Bőrdokikban ne bízzál, azok többsége nem ért hozzá.
Lehet sokminden. Autoimmun betegség, gyengülő immunrendszer miatt újra elszabaduló valami régi vírus amiről azt hitted kikezeltek.
De a cukorbetegség, túlsúly, szívbetegség is gyanús.

COVIDtól, meg esetleg az oltástól "csak" trombózisod lenne, de arra azt mondtad vizsgáltak.
ettől jobb leírást nem találtam erre: https://www.webbeteg.hu/cikkek...
lehet ez a myeloproliferativ betegség állhat a háttérben mert azt már máshonnét is megállapították hogy úgy néz ki hogy beszoptam
még van pár jobb évem addig csak meglesz a 25+ kilós ponty is aztán keresek egy állatorvost hogy adjon egy altató szurit, és a gond letudva 🙂
Igen, ha téged meghívna a családod ilyenekre tudnád, hogy az ebéd nem abból áll hogy megetted az utosló falatot és futsz haza. Még akkor sem ha a család örül hogy eltakarodsz mert mindenki rühell. Ja te meg még oda is böfögnél hogy jó szar volt a kaja mert egy ilyen savanyú ember vagy.
Mondtam már, a mi fajtánk értelmes, normális ember.
A te fajtádat is ismerjük, már az oviban is inkább másik játékot kerestek a többiek ha te odamentél játszani. Aztán az iskolában is csak szekáltak mert egy talpnyaló kis spicli voltál aki ment árulkodni ha valaki óra előtti szünetben másolta a házit.
Munkahelyeden is saját bevallásod szerint egy talpnyaló vagy, nem is meglepő hogy amint a főnök azt mondta kell az oltás, onnantól kezdve teljes mellszélességgel kiállsz az oltás mellett.
2 öreganyámat meg 1 öregapámat ismertem meg ugye a szülőket, azoknak a tesvéreit ilyen senkinek sem volt
régebbi ősöket nem ismertem, nem is kérdezősködtem róluk
Az isiásznak is lehetnek ilyen fura vádli bőr tünetei, nekem is voltak 2 éve, de a dokik azt mondták, hogy márpedig ilyen nincs így kutakodni kezdtem, de igazából nem tudom, mondjuk az oltáshoz nem kötöttem.
Szerintem ugorj fejest msgasrol ennyi bajjal,a legkevesebb az oltas.
Hát, akkor az csak valami öröklött, genetikai probléma lehet az elmondás alapján.