Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

Nálunk itthon sokkal több van, mert mikor az egészet kitalálták, a fiam bohóckodott vele.. 15 éves korában bányászta meg minden én nem figyeltem rá hogy mi az, de volt már neki több mint egy. lehet a régi cuccai között egy 15 éves winchesteren még mindig ott van 😁
300 dollár felé lehet, de nem túl régen 1000 körül lehetett a csúcson
...egyébként kurvára érint, csak nem fogtad fel ☹️
Nekem van valahol 0.02 BTC-m még anno bányásztam, akkor az mennyi most? 🤣
1 btc 14 guriga....
Igazad van, az pont ugyanaz 🤣
most olyan 1,13m veszik vissza
bitcoint kellett volna venni tizenpár éve pár dollár volt csak.
én olyan 2010 felé olvastam róla először még terveztük is hogy kellene venni csak nem tudtuk megoldani a vételt, utána meg leszartuk
Nincs,kéne hogy legyen?Majd ha érint akkor fogok tudni róla.De képzeld még azt sem tudom Csádba éppen mi zajlik
Gondolom a lengyel helyzetről sincs fogalmad se
200ezer a semmiből,akkor az jó pénz volt.
Tudtam hogy van,csak a kiváltó okot nem.De még mennyi mindent nem tudunk a világból,úgy ahogy te sem.Aztán akkor mi van?
Érne mán ott egy kis lámpa vas az eu-bal libeknek, a legtöbbnek már csak a lába ujja lóg ki az usa seggéből.
Akkor jól is teszik.
Én pont akkor vettem egy kis 50g-t amikor volt a balhé a svájci frankkal, 950-ért vettem és 1.15M-ért adtam 1 hónapon belül, ugyanannál a cégnél. Többet kellett volna venni 😁
A hadi MZ-nek mi volt a feladata ? Futár meló ? Útátkelés biztosítása ? Jókat csapattatok a nyenyőcékkel /ETZ/? 🤔
Hihetetlen hogy pipi barátoddal együtt ennyit nem tudtok a világból egy hete ezzel van tele minden
értettük(kezeit széttáró)
van 3-4 láda krumplim lehet arra gurulok most jó áron eladom(gondolkodós)
a befektetési arany egy átbaszás, 20+ éves távokra se nagyon éri meg
bezzeg törtaranyat egyik se akar eladni, egy időben kérdeztem vagy 5 felvásárlót, mind csak vette egyik se adott el
Igen. Kapsz egy számlát róla plusz viheted ahova akarod
kezdenek felébredni... mert amíg másokat szopattak az teljesen rendben volt, most hogy neki egy kicsit is szarabb lázadoznak, állítom hogy nekik még mindig nem olyan szar a helyzetük mint itt egy átlag magyar gazdának
Az lehet de amikor visszatérek a lebombázot pecókhoz az amerikaika a balhé végén újakat építenek helyettük ez náluk a bevált módszer nekem meg lesznek tök új ingatlanjaim a régiek helyett 😅 Addig te meg már felzabáltad az aranytartalékot én meg jól el leszek menekültként
havi járandósággal 😅
"Se kedvezményes üzemanyag, de anyagi juttatás."
SE anyagi juttatás akart lenni. Bocs.
Megvonják a támogatásokat a gazdáktól. Se kedvezményes üzemanyag, de anyagi juttatás.
A gazdák az utcákon vannak, mert az nem járja, hogy Ukrajnának meg a befogadott menekülteknek megy pénz, tőlük meg elveszik.