Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

mer mi van ott már megint? Nem nagyon olvasgatok híreket(kezeit széttáró)
Én is hallottam hogy van ott valami gebasz.De mi is a kiváltó ok?
Akkor mi szerinted,a forint?
Cseszheted ha futni akarsz.Te azt üres zsebbel fogod megtenni mert minden vagyonodat hátra kell hagynod.
Ezt beszéltük már egyszer-többször, a napi szükséglet beszerzésére az arany nem a legoptimálisabb csereeszköz.
Most beszéltem telcsin a Németországban dolgozó kamionossal, azt csinálják a gazdák, hogy a boltok ki-bejáratát is eltraktorozzák, pánikbevásárlások vannak, a hülye németek mindent is elhordanak a boltból, zöldség-gyümölcs pl. alig van már.
én a wolframot gyűjtöm, az több mindenre jó, már van kb 1 cent wolfram őrleményem
majd öntök belőle golyókat a szuper puskámba
aztán a te 2 kiló aranyad helyett egy gombostűfejnyi gyémánt még többet ér azt egy vastag injekciós tűvel a bőröd alá is be tudod ültetni(kezeit széttáró)
Ha már ennyire zsugorítani akarjuk a vagyontárgyakat. 😅 Mivel én meg négyzetméterre mérem nekem jobb ha nagyobb 😅
Nem elég.....
szerencsére ilyenből van neked sok(meghajlós)
Ezért jó az arany,2kg arany nagyjából egy dl.Tehát egy decibe elfér nagyjából 50milla.
ő csak sittes vot ott, etettük a szarral 😂
most nézegetem az arany sűrűségét kb. 20* nehezebb mint a víz(gondolkodós) szóval ha a blődinek lenne is egy kiló sok seggtornát nem kellene gyakorolnia hozzá egész kis helyen elfér kb. egy pálinkáspohár8gondolkodós9 persze az alakja nem mind1 😅
azt nem mamlasz írta? 😂
kb 1000x leírtam hogy baján voltam a vaskútiban, csak olvasni kellene tudni
egy kiló lehet vagy 20 milla nem gondolnám hogy annyi lenne pluszban, szerintem egy nagyobb seggtágítónak nagyobb a térfogata mint 1 kiló arany
meg azán ezek a nagyobb kiszerelések szarok, nem könnyű vele fizetni
vannak törhető lapok az optimálisabb fizetőeszköz
mekkorával?
te nem válaszoltál arra,hogy hol voltál katona 2* is kérdeztem de mintha ez valami hadititok lenne 😅
Annyit mondtál, hogy kommendáns voltál. Én is az voltam ez 2 helyen volt az országban cegléd, gyöngyös. De tüzéreket is emlegettél gyöngyösön csak glz van, tüzér és kommendáns egyben cegléden van kiskőrösön meg csak tüzér volt (gondolkodós) Ezért én ceglédre tippelek de nehezebb ezt kihúzni belőled mint a diavetítőt 😅
Ezek szerint van benne gyakorlatod.
Vettél már befektetési aranyat hivatalosan?
meg sem látnak. vannak olyan helyek ahol simán el lehet bújni
persza a fasza opelt otthon kell hagyni, sátrazni kell
Aranygyűrűt feldugni nem nagy cucc... de az is lehet hogy kilós tömbje van, és most minden nap gyakorol otthon petpalackkal 🤣
akkor én leszek ez a hülye mint ilyen szemlesütős megszólalni alig merő dadogós társaság legszéle 😅
gondolod azon a széles vízálláson nem megy át a front(gondolkodós) Megkerülik a dvcs-t azt észre se vesznek, hogy ott vagy?
Baszki téged már csak szórakozásból is tarkón lőnek. 😅 Röhögve rúgják be a tested a patakba aztán az úszó hullád kiálló hasát használják céltáblának pusztán poénból 😅