Hozzászóláshoz be kell jelentkezned

ilyen akrobatika 15 évesen se ment
egyedül a magasugrás amiben elértem eredményeket, évfolyamomban a 2. legjobb eredményt értem el 170centit lazán átugortam, a 175 sosem ment.
172-173 talán de igazándiból tét nélküli lett volna a próbálkozás és szartam bele
bőrdoki nem is látott még ilyet, érsebész se talált hibát, általános doki is volt kettő
vérvizsgálat, allergiavizsgálat volt ezügyben
minden rendben, persze csak papíron
persze nem mondom hogy az oltástól van de előtte nem volt ilyen, aztán lehet csak kurva gyorsan öregszem
Vasárnapi ebédnél oltásról? Micsoda egy beteges világban élsz te...!?

Egyébként ismerem a fajtádat, te vagy az, aki a házasság első pár évében jaj kedves mama, hogy szolgál az egészséged, mi van a kis Borzas kiskutyáddal, kedves papa, hány fokos lett a must, ja, hiszen ott voltam a szüreten, te csak üljél, majd átkapcsolom neked a Kékest... aztán amikor kitelik a becsületed, akkor eladatod velük az ősi házad, hogy ki tudják neked fizetni a felét, mer' az neked jár öt év házasság után.
Szerencse hogy nem írtál tovább ilyen baromságokat.
Csak az a két véglet létezik hogy vagy semmit, vagy mindent. Szó sincs olyanról, hogy pár hetente egy vasárnapi ebédnél beszélgettek. Nálok lehet de egy normális ember beszélget a családjával, tudom neked aki a feleségét és a gyerekeit terrorban tartja, ez elfogadhatatlan. Neked akit rühell a környezeted ez felfoghatatlan.
Az nem inkább rüh?
Az nehéz. Vegyen denevérpadot.
Es ha kézenállnál?
Ilyet.
Jawa esetén a gyári fékbowden még jó is volt, és kapni is lehetett amíg használtam, de a fékpofák anyagára, meg a szinkron beállítására nagyon érzékeny volt, illetve az első fékbowdent is úgy kellett elvezetni, hogy egy nagy ívben forduljon rá a kerékagyra, akkor sokáig jó volt. Viszont amikor az első szál eltört benne, azonnal cserélni kellett.
Fékkel nem, csak a kuplung bowdennel volt egyszer kalandom. Piros lámpától indultam, gáz odahúz, kuplung bowden ebben a pillanatban elszakadt, én meg egykeréken mentem át a kereszteződésen. 🤣 Magam sem hittem hogy a Jawa képes erre, de nem estem el.

Aztán a kis 125-ös MZ-vel meg már a gagyi bowdenek is gondot okoztak. Volt olyan hogy beraktam, meghúztam a féket és átcsúszott a foglalaton a bowdenház. De semmi gond rutinosan egyből kettőt vettem, két különböző boltban. A másikról meg a bowden szem szakadt le azonnal.
Na itt sokalltam be és soha többet nem vásároltam a Zichy Jenő utcában...be is zárt mindkettő 😆
Ezt úgy oldottam meg hogy bementem egy bowdenkészítőhöz és kiválasztottam a legvastagabb bowdent amit még bele sikerült gányolni az MZ bowden foglalataiba. Csávó mondta hogy ezt teherautók kézifékéhez szokták használni 😆 ebből az erősített bowdenházasat, és teflonosat vettem. A fékkulcsot is úgy köszörültem hogy egyenletesebb legyen a nyitása, a fékbetétek végére kemény, polírozott acélbetétet raktam hogy jobban csússzon az is. Aztán még a fékkart is felperselyeztem önkenő csapágynak való műanyaggal, hogy az is finomabban mozogjon, mert már ki volt kopva.
A kis fos TS féke olyan jó lett mint egy hidraulikus fék, és azóta sincs vele probléma.
Milyet?
fejem sincs teli mert amit iszok az is lefolyik
Fura lenne,mer akkor a fejed nem lenne tele folyadekkal.
De amennyi bajod van nem hinnem hogy a hajlektalannak beadott oltastol lenne. 🤔
Hol írtam én ilyet?
karba adták de ugye a folyadék lefelé folyik......
de viccet félre téve tényleg okádékul néz ki az alsó lábszár, voltam többféle dokinál egyik se tudja mi a szar ez
télen még elvan, de nyáron melegben totál káosz, piros foltok ég mint a kurva anyja, a langyos víz is forró neki
múlt évben lett nagyon gáz előtte csak kicsit volt szar
nem mondom hogy az oltásmiattlettilyen, de előtte nem volt ilyen......
Anyámnak ez ennyire nem szórakoztató.
Vagy más.....
Az anyós? Ne hülyéskedj, az oltási könyvüket még az anyáméktól sem kérem el, nemhogy tőlük. Ellenben te se hidd magadról, hogy akkor leszel jó családfi, ha minden szart úgy tudsz róluk, hogy ezt közhírré is teszed, mutatva a látszólagos gondoskodásodat.
Ez nem dedó - legalábbis nálunk - hogy kéretlenül és szűrés nélkül mindent a másik orrára kötünk. Amúgy nem tudom a nyugdíjukat sem, a mai reggelijüket-ebédjüket, a vérnyomásukat sem, a nevüket ha ellenkező neműnek születtek volna, a keresztszülőjüket sem, a házassági évfordulójukat, a kedvenc tévéadójukat, a kedvenc színűket, a kedvenc illatukat, meg azt sem, hogy először hol dugta meg az egyik a másikat.
Aztán még sorolhatnám tovább, de nincs kedvem egyre ennyit írni.
Ininek? Köröm alá. 😁
Lábba?
Így van, pozitív teszt kellett. Azt nem írtam hogy mikor de mivel szakértő vagy, tudnod kellett volna mikor meddig és miért volt jó a pozitív teszt.
Igen, voltam kovidos. Sőt 3x legalább mert kettőről volt pcr tesztem egyről viszont csak házi teszt.
Ez két módon lehet:
1) azok kaptak trombózist, akik közben 20 évet öregedtek
2) azért kaptak agyérgörcsöt, mert 20 évig hallgattak téged 😁
Én csak egy érdekes dolgot tudok megemlíteni ami saját tapasztalat.2000 óta vagyok tűzoltó.Az első 20 évben nem volt egy sem,viszont az utóbbi 2-3évben már nyolcan kaptak trombózist,embóliát,agyérgörcsöt,egy közös van ebben a nyolc emberben.....véletlen egybeesés lenne,persze,lehet.De azért az érdekes hogy 20évig 0,majd 3 év alatt már 8.,és 30-tól 50-ig van az életkor.
Azt írtad, pozitívval 😅 pedig azzal biztos nem... ezek szerint voltál kovidos?
A retkek így csinálják, csak ugye az rtl nem meri leírni, hogy nem az idén barnultak le 😁 eleve ez a mindenért mentőt hívás is rájuk jellemző, meg az inyekcijó, aztat kérnek mindig 😅
nekem az egész lábszáram egy fájdalmas folt, oltás előtt semmi baja sem volt
főleg a bal mert bal oldalon adták be a cuccot